התייעצות מיואש מהבנק בו אני נמצא .. עזרתכם בבקשה (נמצא בפאג"י) לאן כדאי להמשיך

צדי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מעוניין לשמוע מאחרים שהתנסו ועברו לבנק אחר והתחילו לראות שירות ואכפתיות
שימליצו לאן עדיף לעבור
בנק שהסיניפומטים עובדים
בנק שהשירות הינו מחוץ לקופסה
בנק שהאתר עובד ללא תקלות קבועות
בקיצור .. בנק שעובד אצלך ולא אתה אצלו
נשמח שהאשכול יישאר במתכונתו הנוכחי ללא פורקן כעסים אלא ייעוץ וייעול

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאומי הכי בסדר (מנסיון בעבודה מול בנקים)
פאגי הכי תיקים.
פועלים ודיסקונט גם יחסית בסדר

דסיג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בבנק הפועלים , יחס אישי ! ובעיקר עוזרים לך למנף את העסק.... ריביות גבוהות אבל לפחות יש עם מי לדבר....

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ההורים שלי עברו מפאג"י לדיסקונט, אחרי ששיכנעתי אותם.
פקחו את העיניים. מרוצים מאד

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
אתם יודעים ממש מוזר , גם אני שמעתי הרבה על פאגי אבל בכל אופן עברתי מפועלים לפאגי ואני די מרוצה,
בהתחלה לא הייתי מרוצה - בפתיחת החשבון היו הרבה עיכובים אבל לאחר מכן הכל בסדר
לתחושתי יש אצלם הבדלים בין לקוחות.....כשנודע להם שאני קרובת משפחה של משהו מאוד מבוסס שיש לו חשבון אצלם היחס מהמם יש לנו פקידה שמטפלת בנו חוזרת אלינו כשצריך וגם ההתכתבות עם נציג - ממש בסדר,
מוזר לא?

למעשייה

משתמש פעיל
אתם יודעים ממש מוזר , גם אני שמעתי הרבה על פאגי אבל בכל אופן עברתי מפועלים לפאגי ואני די מרוצה,
בהתחלה לא הייתי מרוצה - בפתיחת החשבון היו הרבה עיכובים אבל לאחר מכן הכל בסדר
לתחושתי יש אצלם הבדלים בין לקוחות.....כשנודע להם שאני קרובת משפחה של משהו מאוד מבוסס שיש לו חשבון אצלם היחס מהמם יש לנו פקידה שמטפלת בנו חוזרת אלינו כשצריך וגם ההתכתבות עם נציג - ממש בסדר,
מוזר לא?
ככל הידוע לעמותות זה בנק מאוד נח
נראה לי שגם קופת העיר ו'ועד הרבנים' ועוד עובדים איתם.

ליטאי חרד

משתמש רשום
אני בפועלים והשירת גרוע. בשבוע האחרון האתר שלהם לא עובד (וללקוחות רבים נוספים) כי יש לנו נטפרי העניין בטיפול הבנק כ5 ימים!!!!. וכשמזמינים כרטיס אשראי חייבים לבוא פיזית לסניף כמובן בהזמנת תור ואז גם צריך לחכות זמן ממושך. אנחנו הזמנו 2 כרטיסים לי ולאשתי וכל אחד היה צריך לבוא במיוחד לסניף. נאלצנו לבטל כרטיס1, גם אין להם שירות בדואר או שליחים. גם שירות שיחה חוזרת לא משהו לפעמים הם חוזרים מחסוי. האפליקציה נוחה למי שזה מתאים לו. יש לציין שכשפתחנו חשבון היה מעולה שעות פתיחה ארוכות כולל יום שישי עם כח אדם גדול לדעתי הם חוסכים יותר ויותר כח אדם וזה מורגש מאוד ואנחנו בסניף מרכזי וגדול.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דיסקונט, ויהב
בשתיהם מרוצים מאוד.

שוהם307

משתמש מקצוען
בחשבון רגיל, אני רואה יתרון גדול לפועלים, יש להם אופציה של פועלים פרו, וזה נותן אפשרות לבנקאי אישי, צ'אט שעונים מיד ועוזרים לך במה שצריך.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מרכנתיל מעולה
פועלים לא התלהבתי מהשירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה