מידע על קורס בשוק ההון של חברת טרייב טרייד

ברוך99

משתמש רשום
אנסה לסקר מס' שיטות לפי הבנתי בנושא. תקנו אותי אם אינני מדייק זה משמח אותי ללמוד ולהבין יותר טוב...
-השקעות אקטיביות-
יש שיטת מסחר פונדמנטלי, השקעות ערך מתבסס על מסחר לטווח ארוך ועל ניתוחי דוחות שבאפט ומנגר ועוד מייצג אותה.
יש שיטת מסחר מומנטום, סורוס ועוד מייצגים אותה.
יש ניתוח טכני, ויש ניתוח חדשותי, יש מסחר תוך יומי (95% מאלה מפסידים את כל התיק), סווינג לטווח של ימים/שבועות ספורים.
יש מסחר על הפרשים בין מדדים, יש שהם רק לונגיסטים ויש שהם גם שורטיסטים (וכמובן יש דברים מסובכים ומסוכנים יותר כמו שורטים, צמדי מטבעות-פורקס, אופציות, וחוזים עתידיים)
מסחר פניסטוק אם הבנתי נכון זה על מניית זולות במיוחד שמתבסס בעיקר על מומנטום זמני של חדשות. וזה לכאורה צבור הרבה זמן מול המסך.

כל שיטה מתאימה לאופי אחר של סוחר יש מי שיש לו סבלנות, וחזק במספרים. ויש מי שרוצה לראות בעקביות שהתיק עולה
יש מי שנהנה להיות צמוד למסך במשך שעות ויש שלא רוצים זאת.
לכל שיטה יש חסידים עזים ומתנגדים עזים..
מי הכי רווחי אינני יודע..

ויש כמובן השקעות פסיביות- במדדים לכאורה יותר בטוחה מבחינת סיכונים ובד בבד פחות רווחית אותה מייצג ג'ון בוגל.

אנסה לסקר מס' שיטות לפי הבנתי בנושא. תקנו אותי אם אינני מדייק זה משמח אותי ללמוד ולהבין יותר טוב...
-השקעות אקטיביות-
יש שיטת מסחר פונדמנטלי, השקעות ערך מתבסס על מסחר לטווח ארוך ועל ניתוחי דוחות שבאפט ומנגר ועוד מייצג אותה.
יש שיטת מסחר מומנטום, סורוס ועוד מייצגים אותה.
יש ניתוח טכני, ויש ניתוח חדשותי, יש מסחר תוך יומי (95% מאלה מפסידים את כל התיק), סווינג לטווח של ימים/שבועות ספורים.
יש מסחר על הפרשים בין מדדים, יש שהם רק לונגיסטים ויש שהם גם שורטיסטים (וכמובן יש דברים מסובכים ומסוכנים יותר כמו שורטים, צמדי מטבעות-פורקס, אופציות, וחוזים עתידיים)
מסחר פניסטוק אם הבנתי נכון זה על מניית זולות במיוחד שמתבסס בעיקר על מומנטום זמני של חדשות. וזה לכאורה צבור הרבה זמן מול המסך.

כל שיטה מתאימה לאופי אחר של סוחר יש מי שיש לו סבלנות, וחזק במספרים. ויש מי שרוצה לראות בעקביות שהתיק עולה
יש מי שנהנה להיות צמוד למסך במשך שעות ויש שלא רוצים זאת.
לכל שיטה יש חסידים עזים ומתנגדים עזים..
מי הכי רווחי אינני יודע..

ויש כמובן השקעות פסיביות- במדדים לכאורה יותר בטוחה מבחינת סיכונים ובד בבד פחות רווחית אותה מייצג ג'ון בוגל.
האמת היא שאני סוחר בכלל בקריפטו כרגע אבל מניות גם מאוד קורצות לי, לגבי מה שכתבת על מניות פניסטוק שזה מה שאי רוצה ללמוד לפחות מהיוליה הזו השאלה היא באמת מצריכה הרבה זמן מול המחשב או שגם בחצי שעה או שעה אפשר לקצור אחוזים נאים כל יום כי איך שאני הבנתי המסחר ה
הכל נפתח בנטפרי חוץ מסרטון אחד, למעשה אני הראשון שפתחתי אותם בנטפרי, הוצרכתי לרכוש עוד כוכבים לצורך כך.
מה השיטה של מוסרת הקורס, והאם לפי איך שהיא מוסרת אותו זה אומר שצריך הרבה שעות או קצת

שלגון

משתמש צעיר
מדוע נראה לך שרק במסחר תוך יומי 95% מפסידים את כל התיק, לכאורה בכל שוק ההון 90 90 % מפסידים, והסיבה משום שהם לא מקפידים על הכללים, מכיון שזה טבע האדם, וכדי להיות סוחר טוב זה מצריך הרבה עבודה עצמית,
ואולי אפי' בפניסטוקס הסיכון נמוך יותר מכיון שהמניות זולות בהרבה ממניות רגילות.
לא מדבר על השקעה פאסיבית במחקה מדד כגון S&P 500 שבזה הסיכויים להפסיד קלושים ביותר.

שלגון

משתמש צעיר
האמת היא שאני סוחר בכלל בקריפטו כרגע אבל מניות גם מאוד קורצות לי, לגבי מה שכתבת על מניות פניסטוק שזה מה שאי רוצה ללמוד לפחות מהיוליה הזו השאלה היא באמת מצריכה הרבה זמן מול המחשב או שגם בחצי שעה או שעה אפשר לקצור אחוזים נאים כל יום כי איך שאני הבנתי המסחר ה
כל זמן שלא ניסיתי לא אוכל לומר לך כמה זמן זה לוקח, דבר אחד אני יודע כסף לא גודל על עצים, ובסופו של דבר כל דבר מצריך השקעה ולא כמשהו חובבני, רק שפעמים שהמטרה היא הכנסה באופן שלא ישנה את אורח החיים כגון לעזוב כולל בשביל זה וכדו', כמדומני שזה אפשרי, בכל אופן זו השאיפה שלי.

כפי שהבנתי כיון שאתה לא נשאר לישון עם המניה, מכיון שבמניות מהסוג הזה בד"כ מוכרים הכל עד סוף מסחר ולא נשארים לסווינג, לא חייבים לסחור כל יום, ולא צריך להיות צמוד למחשב כל הזמן, רק בשעה שאתה מקציב למסחר צריך כמובן להיות צמד למחשב כדי לקבל החלטות כפי הצורך.

ברוך99

משתמש רשום
מדוע נראה לך שרק במסחר תוך יומי 95% מפסידים את כל התיק, לכאורה בכל שוק ההון 90 90 % מפסידים, והסיבה משום שהם לא מקפידים על הכללים, מכיון שזה טבע האדם, וכדי להיות סוחר טוב זה מצריך הרבה עבודה עצמית,
יתכן שבמסחר תוך יומי יש יותר השפעה לרובוטים.

ואולי אפי' בפניסטוקס הסיכון נמוך יותר מכיון שהמניות זולות בהרבה ממניות רגילות.
כנראה שבמניות הפניסטוק ה'סוחר' מרשה לעצמו לקנות יותר מניות, בגלל שהן זולות.

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
הסיפורים אומרים שכולם מפסידים במסחר יומי מסחר יומי בחוזים נשמעים קצת סיפורי הצלחה אבל הם מאוד מקצועיים וחיים את זה ממש (ממה שאני שמעתי וראיתי)

שלגון

משתמש צעיר
כנראה שבמניות הפניסטוק ה'סוחר' מרשה לעצמו לקנות יותר מניות, בגלל שהן זולות.
זה נכון, אבל הכלל במסחר יומי לא לסכן יותר מ1% מהתיק שלך, לדוגמא אם גודל התיק 3,000& ניתן לסכן ממנו 30$ לעיסקה, שזה 3,000 סנט, כך שאם נותנים פקודת סטופ ב10 סנט לדוגמא, ניתן לקנות 300 מניות בעיסקה ולא יותר.

אולי תספר לנו קצת על קרפיטו, מה זה, איך סוחרים בזה, וכמובן מה וכמה באמת הסיכויים להרוויח?
קריפטו זה שם כולל לכל המטבעות הדיגטליים ביטקויון אתריום ודומיו. סוחרים בזה דרך בורסות, שם אגב אין ברוקרים, זה מסחר ישירות בבורסה שאתה סוחר בה ואין ברוקר שמאגד את כל הבורסאות, המטבעות נעים באחוזים גבוהים מאוד ביום. למי שאין לו זמן ורוצה השקעה לטווח ארוך לדעתי שווה מאוד להשקיע במטבעות האלו, הם העתיד העולמי וזה ברור. אני סוחר יומי וסווינגים שם, לא ראיתי הרבה הצלחות כי סה"כ אני די מתחיל אבל בכ"ז אני מנסה כמה שיותר להתמקצע שם, כי אני מבין שאת הכסף הגדול של עוד כמה שנים יהיה שם, לדעתי זה ריווחי כמו הסוחרים הראשונים שסחרו בבורסה שעשו הרבה מאוד כסף.
בהצלחה

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
קריפטו זה שם כולל לכל המטבעות הדיגטליים ביטקויון אתריום ודומיו. סוחרים בזה דרך בורסות, שם אגב אין ברוקרים, זה מסחר ישירות בבורסה שאתה סוחר בה ואין ברוקר שמאגד את כל הבורסאות, המטבעות נעים באחוזים גבוהים מאוד ביום. למי שאין לו זמן ורוצה השקעה לטווח ארוך לדעתי שווה מאוד להשקיע במטבעות האלו, הם העתיד העולמי וזה ברור. אני סוחר יומי וסווינגים שם, לא ראיתי הרבה הצלחות כי סה"כ אני די מתחיל אבל בכ"ז אני מנסה כמה שיותר להתמקצע שם, כי אני מבין שאת הכסף הגדול של עוד כמה שנים יהיה שם, לדעתי זה ריווחי כמו הסוחרים הראשונים שסחרו בבורסה שעשו הרבה מאוד כסף.
בהצלחה
איך אתה סוחר גם לפי גרפים? אז זה לא שונה ממניות אני טועה? לא מכיר..

אז ככה בעיקרון המסחר הוא רוב רובו לפי גרף כמובן צריך גם להיות מעודכנים לחדשות אולי משהוא לא טוב קורה כמו שהיה כשסין הודיעה שהיא נגד הביטקויון, [אגב במטבעות דיגטליים אפשר לסחור על כסף אמיתי כבר החל מ70 שקל בשונה ממניות ששם זה רק מ10000 שקל] ולכן אגב אני מתעניין גם בשוק המניות כי בו יש עוד דברים שאפשר להסתמך עליהם חוץ מהגרף.
אגב במטבעות דיגטליים כדאי למתחילים להשקיע לטווח ארוך כי שמה בטווח של חודש או חודשיים אתה יוכל להשיג אחוזים שבמניות אפשר רק לחלום עליהם, כמובן כל עוד לא מניות שלא שוות כלום ועולות רק בגלל הראלי, למול ביטקויון שהיום כבר יש לו ציבור ענק שעומד מאחוריו ואוהד שלו בכל מחיר.

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
מאוד מעניין אותי את תצליח נשמח שתספר אני ג"כ משקיע לפי גרפים אבל לזמן ארוך יותר (מספר חודשים )וכן רווחי ( ולמרות זאת אני חושב שהשקעות ערך זה הדבר הנכון גם כי זה אמור להיות יותר קל אחרי שלמדת וגם פחות זמין כל הזמן

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
מה הכוונה השקעות ערך?
זה זה רק ביותר פירוט להכיר כאילו אתה הולך "לקנות" את החברה האם היא תצליח בעתיד האם היא תצמח
אגב לגבי הקורס נראה לי יותר מידי מהר להסביר על כל סוגי המסחר בקורס אחד אני יודע שהשקעות ערך (נקרא גם הערכות שווי) זה ממש מקצוע נלמד במכללות אבל אולי הכוונה היא לרקע ממשי

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
פודקאסט על השקעות ערך עם ינון אריאלי - אתר השקעות הערך של ינון אריאלי (bursa4u.com)

אולי שם יסבירו ברור יותר

מניה = חברה מעריכים כמה שווה החברה ואת זה למספר המניות וזה שווי של כל מניה ומזה יש מספר אסטרטגיות או לחפש מניות שמתומחרות נמוך ולקנות ולחכות שיעלו או לחפש מניות שנראות שהולכות להצליח בענק (תחשוב על אמזון לפני שגדלה כ"כ)

טוב שעד
רק לידיעה אחד השותפים בטרייב טרייד עשה את הקמפיין של ישראל ביתנו באשדוד אחד הקמפיינים שזיעזעו את הציבור החרדי
טוב שפרסמת את זה, הם מטרידים אותי שאני אעשה את הקורס ולכן אין על מה לדבר.

נערך לאחרונה ב:
א. אשר לסחור דרך כל בורסה, אין צורך בפתיחת חשבון וכדו'?
ב. המסחר כל הזמן או שיש שעות מסחר?
ג. תוכל לצרף קישור לאתר שאפשר לסחור בו, ואולי עוד קישורים מועילים?
כמובן רק אם לא קשה...
לגבי השאלה הראשונה אם הבנתי אותך נכון, אין אפשרות לסחור במטבעות קריפטו בבורסות הרגילות, וכן לא דרך הברוקרים של המניות אינטראקטיב וכדו', לשם כך יש בורסות רק למטבעות קריפטו, אחת מהם הגדולה ביותר היא בינאנס [שם אני סוחר] יש שם נזילות גדולה מאוד למעלה ממאה מיליון משתמשים, ועוד הרבה פיצ'רים שאין בכל בורסה.
המסחר הוא כל הזמן 24 שעות שבעה ימים בשבוע, מה שנותן גם אופציה לעשות מסחר בשעות שבעולם המניות לא ניתן לנו כל כך.
לגבי השאלה השלישית אשמח לעזור לכל אחד בעניין הזה לגבי הקישורים,
זה קישור לאתר הבורסה https://www.binance.com/
זה קישור לאתר חדשות מדריכים ועוד על קריפטו זה בעברית https://cryptojungle.co.il/
וזה אתר חדשות שמתעדכן כל הזמן לגבי הקריפטו ששם זה בר מאוד נצרך https://iw.bitcoinethereumnews.com/
באם אתה מעוניין לפתוח חשבון בבינאנס שים לב לפתוח את החשבון רק דרך הקישור הזה כי זה ייתן לך הנחה מאוד משמעותית בכל העמלות אין לי כגרע קליטה מספיק טובה אז זה לא עולה לי אבל ברגע שתרצה תשאיר כאן הודעה אני אשלח לך אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה