בריכה מידע על ספידי כיף דחוף !

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש אפשרות להשכיר את הבריכה במושב בית מאיר.
לא תתאים למספר הבחורים..

עוף דורס

משתמש פעיל
אני יגיד לך אין הרבה מה לעשות בריכה ועוד אטרקציה יכול ליהות שזה יספק אותם אני יודע שבשביל לעלות את האווירה עשו זיץ בשביל לבזבז זמן

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני יגיד לך אין הרבה מה לעשות בריכה ועוד אטרקציה יכול ליהות שזה יספק אותם אני יודע שבשביל לעלות את האווירה עשו זיץ בשביל לבזבז זמן
וכל הבחורים דיברו שבועיים אחר כך על הישיבה הענייה הזאת
שחוץ מלהציק לבחורים אל עושה כלום. ועד שמוציאים מוציאים לסיפידכיף...:( :)
קיצער יש בריכה שמתחילה עם א' מלא פעמים אחים שלי נוסעים עם הישיבה לשם
לא מי יודע מה. אבל יותר טוב מספידי כיף
אולי אלונים???

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
הדבר היחיד שיכול לעניין את הבחורים זה הבריכה [שהיא פתוחה וקטנה] ואולי גם המגלשת הרים
אפשר לשכור את הבריכה בגבעת וושינגטון יש שם בריכה גדולה סאונה רטובה סאונה יבשה ג'קוזי ומתקני כושר
עולה בערך 1200 שקל לכמה שעות

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ואולי יש למישהו רעיון לבריכה גדולה באזור ביתר או בית שמש שניתן להשכרה עדיף עם מגלשה וכדומה .
זה ממש דחוף לי וזכות למוד התורה תעמו למסייעים.
אם עדיין רלוונטי לך
יש במלון "בית האלה" ליד בית שמש השכרה לקבוצות
יש שם בריכה ממש גדולה בחוץ , יש קומת ספא עם גקוזים ענקיים +חדר כושר יש גם מקום לשחק כדורגל

נערך לאחרונה ב:

המסודרת

משתמש מקצוען
בלת"ק
תנסו לברר אם מרכז קנדה מתאים לכם
זה משהו שמתאים לבחורי ישיבה (מתחם אחלהקרח, בריכה .....
(לא יודעת אם שומרים שבת אבל הרבה ישיבות יצאו לשם אז אולי כן )

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
בלת"ק
תנסו לברר אם מרכז קנדה מתאים לכם
זה משהו שמתאים לבחורי ישיבה (מתחם אחלהקרח, בריכה .....
(לא יודעת אם שומרים שבת אבל הרבה ישיבות יצאו לשם אז אולי כן )
מרכז קנדה זה באזור קריית שמונה [בצפון]
אין דבר יותר מסוכן מהחלקה על הקרח ובפרט למי שלא מנוסה בזה

עוף דורס

משתמש פעיל
מרכז קנדה זה באזור קריית שמונה [בצפון]
אין דבר יותר מסוכן מהחלקה על הקרח ובפרט למי שלא מנוסה בזה
הינו שם עם הישיבה ההחלקה לקרח הייתה מים כולם שם החליקו גם בחורים שיודעים להחליק והצוות העובדים שם עצבני רבים עם כולם בטרומפולינות היה כיף בבאולינג היה נחמד כי עם היו שם טיפה עצבנים כול שניה כיבו לנו את המשחק מבוך אימה חמוד ומציאות מדומה גם היה מאוד טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה