קורונה מידע על מענק קורונה לאזרחי צרפת

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סליחה על הבורות אבל למה לא?
אין מסמך שניתן לקבל ממס הכנסה על כך
וחוץ מזה אני לא יודע איך ניתן להסביר את זה בצרפתית

אני אסביר, עוסק מורשה משלם מע"מ אז כל חודשיים הוא מדווח כמה הוא הרוויח, ואז יודעים להשוות את החודשיים האלו מול החודשיים בשנה שעברה, אבל עוסק פטור מדווח רק בסוף שנת 2020 על כל שנת 2020, כך שכרגע אין למס הכנסה שום מידע האם היתה ירידה בהכנסה.

האם בצרפת אין עוסק פטור?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שלחתי להם למייל שכתוב באתר שאלה מתי התאריך האחרון (בעזרת תרגום גוגל)

וזה מה שענו לי(מתורגם):

שלום,

על מנת להגיש בקשה לסיוע סוציאלי Covid-19, עליך להיות רשום בפנקס הצרפתים החיים מחוץ לצרפת.

אין מועד אחרון.

למידע נוסף, אנא עיינו במאמר הבא: https://il.ambafrance.org/Coronavirus-aide-ponctuelle-aux-Francais-residents-en-difficulte

בברכה,

הקונסוליה הכללית של צרפת בתל אביב

שואף

משתמש פעיל
הגברת מירושלים, קוראים לה נטלי אדומיי, היא שאלה אותי בטלפון ממש בכללי אם יש ירידה בהכנסות, לא נכנסה לפרטים.
אני עוסק פטור, ושלחתי דפי חשבון מהראשון לשלישי 2020.

• תודה
Reactions: szn

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל צרפתי שעלה לארץ אמור להיות רשום אוטומטית בפנקס החיים מחוץ לצרפת או רק מי שעבר את הפרוצדורה של הרישום בקונסוליה?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הגברת מירושלים, קוראים לה נטלי אדומיי, היא שאלה אותי בטלפון ממש בכללי אם יש ירידה בהכנסות, לא נכנסה לפרטים.
אני עוסק פטור, ושלחתי דפי חשבון מהראשון לשלישי 2020.

יש לך טל' שלה?

האם היא דברה איתך בעברית או בצרפתית? האם קבלת בסוף את המענק?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל צרפתי שעלה לארץ אמור להיות רשום אוטומטית בפנקס החיים מחוץ לצרפת או רק מי שעבר את הפרוצדורה של הרישום בקונסוליה?

לפי הידוע לי צריך להרשם

אבל תשאל במייל הזה: olivier.cassin#diplomatie.gouv.fr

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
צריך להירשם
עכשיו שאין קבלת קהל בגלל הסגר והקורונה , ניתן לעשות את זה גם דרך האתר

לפי הידוע לי (כך היה אצלי) בשביל הרישום צריך מסמכים חתומים ומאושרים ע"י משרד החוץ
תעודת לידה ותעודת נישואין (ושניהם חתומים ע" משרד החוץ)

האם אני טועה?

manu

משתמש פעיל
לפי הידוע לי (כך היה אצלי) בשביל הרישום צריך מסמכים חתומים ומאושרים ע"י משרד החוץ
תעודת לידה ותעודת נישואין (ושניהם חתומים ע" משרד החוץ)

האם אני טועה?
לא זוכר
באתר רשום שצריך ת.ז. או דרכון צרפתי גם פג תוקפו כל שלא עברו מאז שנתיים
הוכחה שאתה גר פה

מה העניין שיהיה תעודת נישואין?

manu

משתמש פעיל
האם מי שפוטר בתחילת ינואר 2020 גם יכול לקבל מענק?
הנה מה שענו
שלום,

אם פוטרתם בינואר, אז לפני תחילת משבר הבריאות, אתם לא זכאים. רק אנשים שאיבדו את הכנסתם כתוצאה מהמשבר הכלכלי ישירות בגלל קוביד יכולים לקבל סיוע זה, בתנאי שהם יציגו את המסמכים התומכים הנדרשים.

• תודה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא זוכר
באתר רשום שצריך ת.ז. או דרכון צרפתי גם פג תוקפו כל שלא עברו מאז שנתיים
הוכחה שאתה גר פה

מה העניין שיהיה תעודת נישואין?

כנראה שמי שהיה לו ת.ז. צרפתית בעבר, והוא כבר היה רשום שם בעבר, ולכן מספיק ת.ז. אפי' פג תוקף
אני דברתי על אחד שנולד בארץ ולא היה לו מעולם ת.ז. צרפתית או דרכון ואז הוא צריך להוכיח להם שהוא בכלל נולד.

תעודת נישואין זה בשביל מי שרוצה להירשם כנשוי וכן רוצה לרשום את ילדיו בספר משפחה (מקביל לספח ת.ז. בארץ)
אז קודם הוא צריך להוכיח שהוא נשוי, ואז כל ילד שנולד הוא יכול לעדכן את שמו בספר משפחה,
והרי המענק הוא לפי מספר ילדים, ובלי ספר משפחה מאיפה הם ידעו כמה ילדים יש לך?

טיפ:

מי שמגיע עם תעודת לידה בתוך חודש מהלידה, יכול להביא תעודת לידה שקיבל בבית חולים ואז אין צורך להחתים את משרד החוץ, אבל אחרי חודש מהלידה צריך להחתים את משרד החוץ שמאשר את המסמך (אל תשאלו אותי מה ההבדל?)

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כנראה שמי שהיה לו ת.ז. צרפתית בעבר, והוא כבר היה רשום שם בעבר, ולכן מספיק ת.ז. אפי' פג תוקף
אני דברתי על אחד שנולד בארץ ולא היה לו מעולם ת.ז. צרפתית או דרכון ואז הוא צריך להוכיח להם שהוא בכלל נולד.

תעודת נישואין זה בשביל מי שרוצה להירשם כנשוי וכן רוצה לרשום את ילדיו בספר משפחה (מקביל לספח ת.ז. בארץ)
אז קודם הוא צריך להוכיח שהוא נשוי, ואז כל ילד שנולד הוא יכול לעדכן את שמו בספר משפחה,
והרי המענק הוא לפי מספר ילדים, ובלי ספר משפחה מאיפה הם ידעו כמה ילדים יש לך?

טיפ:

מי שמגיע עם תעודת לידה בתוך חודש מהלידה, יכול להביא תעודת לידה שקיבל בבית חולים ואז אין צורך להחתים את משרד החוץ, אבל אחרי חודש מהלידה צריך להחתים את משרד החוץ שמאשר את המסמך (אל תשאלו אותי מה ההבדל?)

יש למשהו מושג איך מוסיפים ילדים לספר משפחה עכשיו בתקופת הקורונה?
יש אפשרות אונליין בצורה ברורה?
וגם אם עברו יותר משנתיים שפג תוקפו של הדרכון, מה עושים?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נו מישהו שלח וקיבל.?
או מכיר מישהו שמטפל בזה?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נו מישהו שלח וקיבל.?
או מכיר מישהו שמטפל בזה?

היה משהו שטען שאתמול היה היום האחרון להגשת הבקשה.
לפי מה שבדקנו באתר הקונסוליה, ולפי מה שהעלו כאן אין תאריך אחרון להגשה, כך שאפשר לטפל בזה גם אחר החג.

שואף

משתמש פעיל
לפי מה שהבנתי, דחו את התאריך האחרון ל15 לחודש.
אבל בלי אחריות

(למי שהבין שאין תאריך אחרון, יש שני דברים. המענק הראשון כנראה לא מוגבל בזמן. אבל אחרי זה החליטו על עוד שלש פעימות, וזה כן מוגבל. מעתיק מה ששלחה לי גברת אדומיי)

Pour pouvoir bénéficier de la prolongation de l’aide exceptionnelle spéciale Covid, il convient de m’envoyer une attestation datée et signée à vos nom et prénom tels qu’ils figurent à l’état-civil français indiquant que votre situation n’a pas changé et expliquant en quelques mots votre situation actuelle accompagnée du relevé de compte du mois écoulé et ce avant chaque versement dans les délais indiqués ci-dessous :

Pour le versement du mois d’octobre au plus tard le 5 octobre

Pour le versement du mois de novembre au plus tard le 26 octobre

Pour le versement du mois de décembre au plus tard le 20 novembre

En raison du nombre très important de demandes, il n’y aura pas de relance de ma part, merci de respecter strictement ces délais.

Merci également de m’indiquer systématiquement vos nom et prénom lorsque vous m’envoyez un mail.

Par ailleurs, je ne répondrai à aucune question concernant les délais de traitement ou les délais bancaires. Il vous appartient de vérifier vos comptes bancaires.

Cordialement,

NATHALIE ADOMEY

Chargée des affaires sociales

Consulat général de France à Jérusalem

Adresse : 5 rue Paul-Emile Botta

Jérusalem

Tél : + 972 2 629 85 00

www.consulfrance-jerusalem.org

• תודה

ראש מנוע

משתמש פעיל
אני נולדתי בארץ מישהו יכול להראות לי איך נרשמים באיזה אתר ומה צריך להביא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה