צימר מידע על וילה האחזה שדות מיכה

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני מחפש בדחיפות המלצות או דיס על וילת נופש בשם ''האליזה'' בשדות מיכה
יש הרבה ביקורת שלילית על בעל המקום בגוגל, אך הוא טוען שמידי פעם יש שוכרים שלא מסתדרים איתו, אז נוקמים בו....
בקיצור, אשמח אם מישהו שהיה שם או שמע על המקום יוכל לכוון אותי.
פנוי אצלו כעת לסוף בין הזמנים, ג''כ דבר חשוד...

יאט

משתמש פעיל
המקום עצמו מהמם !! בדיוק כמו בתמונות.
הייתי שם פעמיים עם צוות.
לא היה לנו כל כך קשר עם בעלי המקום אבל היה לנו מה שהיינו צריכים.
לסקרנות כמה הוא רוצה ללילה?

אינסוף

משתמש מקצוען
זה פרסומת סמויה?
כי אם לא-
רק מלקרוא את הבקורות שחוזרות על עצמם
אתם אמורים לברוח
למעלה ממאה תגובות שליליות שחוזרות על אותן נקודות!

או לכל הפחות לטרוח לסוע לשם קודם במיוחד ולראות לפחות את רמת הנקיון
(לא תראו-בעל בית שנכנס כמה פעמים בלי הזמנה
וזה ממש מטרד. מנסיון אישי במקום אחר)

אשר פרידמן

משתמש פעיל
רוב הביקורות שם ממש ישנות, אולי דברים השתנו?
הבעיה היא שאין לי משהו אחר. אני מחפש דווקא באזור ירושלים.
לגבי הניקיון אני בעז''ה מחר יבדוק, אבל מה שיותר מפריע לי שכותבים שם שהוא נכנס כל דקה.
שאלתי את בעל המקום איך הוא מסביר את זה שבביקורת עליו כולם כותבים שהוא חופר, והוא טען לי שרק ''לקבוצות בעיתיות'' הוא חופר.
האמת ממש לא מגרה. אנחנו כמה זוגות, יש בריכה, ג'קוזי וכו', ואם הוא יכנס באמצע זה יהיה ממש טראומה.
השאלה היא אם הזהרתי אותו שממש חשוב שלא יכנס, והוא הבטיח שאם אין סיבה מיוחדת הוא לא מגיע, אם אפשר לסמוך על זה.

איילה אור

משתמש צעיר
אני לא בטוחה שאני מדברת על אותה וילה, בתמונות זה נראה זה רק היום מעודכן יותר, אבל אם כן אנחנו היינו שם קבוצה של בנות לפני שבועיים בהתחלה הוא היה שם הרבה זמן ולא יכלנו להיכנס לברכה וכו', אבל בזה זה הסתכם ואמרנו לו שאנחנו לא יכולות להיכנס כשהוא שם אז אולי זה בגלל זה, וחוץ מזה היה שם מושלם!
( הסימן היכר אם זה זה זה שיש מלאא פסלים של חיות בכניסה)

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני לא בטוחה שאני מדברת על אותה וילה, בתמונות זה נראה זה רק היום מעודכן יותר, אבל אם כן אנחנו היינו שם קבוצה של בנות לפני שבועיים בהתחלה הוא היה שם הרבה זמן ולא יכלנו להיכנס לברכה וכו', אבל בזה זה הסתכם ואמרנו לו שאנחנו לא יכולות להיכנס כשהוא שם אז אולי זה בגלל זה, וחוץ מזה היה שם מושלם!
( הסימן היכר אם זה זה זה שיש מלאא פסלים של חיות בכניסה)
בביקורות בגוגל כתבו שם שהמקום מוזנח ולא מתוחזק, וגם שהבריכה מלוכלכת.
הבעלים אמר לי שזה מפעם, וכעת המקום שודרג.
איך זה היום?
מומלץ?
אנחנו משפחה מאד אסטניסית, יתאים לנו?

אפרת גנון

משתמש רשום
רוב הביקורות שם ממש ישנות, אולי דברים השתנו?
הבעיה היא שאין לי משהו אחר. אני מחפש דווקא באזור ירושלים.
לגבי הניקיון אני בעז''ה מחר יבדוק, אבל מה שיותר מפריע לי שכותבים שם שהוא נכנס כל דקה.
שאלתי את בעל המקום איך הוא מסביר את זה שבביקורת עליו כולם כותבים שהוא חופר, והוא טען לי שרק ''לקבוצות בעיתיות'' הוא חופר.
האמת ממש לא מגרה. אנחנו כמה זוגות, יש בריכה, ג'קוזי וכו', ואם הוא יכנס באמצע זה יהיה ממש טראומה.
השאלה היא אם הזהרתי אותו שממש חשוב שלא יכנס, והוא הבטיח שאם אין סיבה מיוחדת הוא לא מגיע, אם אפשר לסמוך על זה.
יכולה להמליץ על מקום אחר בשדות מיכה היינו קבוצה של מורות ( 50 ) היה מהמם נקי מאד וגדול גם בשדות מיכה אנחנו לקחנו בליל לינה לפי שעות אז לא יודעת מחיר עם לינה אבל תבדקו אני ממש ממליצה וילת נופש בשדות מיכה

מדבקה צהובה

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה