מידע על הדסה הר הצופים

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@Ok - מירי טריטל לא ענית לגבי אפס הפרדה, יש לך מושג?
לפני שלוש שנים לא היה להם. גם בביות מלא, התינוק היה צריך לעבור לטיפול ראשוני בתינוקיה (אפשרי בליווי האם אם היא מסוגלת, או האב).
כמו כן בביות המלא הם לא היו ערוכים לטיפול בבעיות, כל בעיה רפואית הכי קטנה כבר לא אפשרה ביות מלא
(בשונה מעין כרם שאפילו אור כחול לצהבת מאפשרים בביות)
לא עניתי כי אני לא יודעת מה לגבי זה. אני מהמיושנות שמשתמשות בשירותי התינוקיה :rolleyes:

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
מניחה שאת שואלת לגבי הקורונה?
בחדר הלידה היה צריך מסכה וגם במחלקה.
(ילדתי לפני חודש, לא יודעת אם זה עדיין כך, יש מצב שקרו שינויים מאז.)
לגבי ביות - יש אפשרות לביות מלא, ומי שרוצה נמצאת במחלקה רגילה כשהתינוק נמצא אצלה כל היום, ורק בין 12 בלילה ל-5 בבוקר התינוק בתינוקיה.
האוכל. ובכן, נגעת בנקודה רגישה :rolleyes:. בוקר וערב סביר בהתחשב בעובדה שמדובר בירקות וגבינות. בצהריים המצב קשה לטעמי.
כשרות - בצהריים יש בשרי וצריך לבקש עוף עד"ח, כדי לא לקבל רבנות. ויש משגיח כשרות בבית החולים שאפשר לדבר איתו טלפונית.
לגבי שבת - יש אפשרות להזמין ארוחות שבתיות מטעם בית החולים. רוב המכשירים עם פתרונות של צומ"ת.
אם יש לך שאלות נוספות - בשמחה :)
שיהיה בהצלחה ובאושר גדול!
היי, מזל טוב, מירי!
חיפשתי אצלי את המייל שלך ולא מצאתי.. יכולה לכתוב לי?

מנטור

משתמש פעיל
כזו מילדת יש רק בהר הצופים
עם תחילת הלידה החדר הוחשך למינימום ההכרחי ,
המוזיקה שבחרתי נדלקה והרוגע וההרגשה ............

נעמי הופמן

משתמש רשום
אני גם ילדתי בהר הצופים,
שתי לידות רצופות שנה אחרי שנה,
והיה יותר ממדהים!
בפרט בלידה הראשונה שהיו סיבוכים נוראים,
והם נלחמו בכוח שלא יהיה ניתוח,
וב"ה הצליחו.
חוץ ממיילדות מדהימות ,
גם הרופאים מדהימים,
קשובים ורוצים לעשות לך הכי טוב,
תיזהרו, כל מי שעומדת לידי בסוף הולכת לשם;)

הדקלים

משתמש פעיל
מקפיצה שוב את האשכול
צריכה חוות דעת עדכנית ממש!!
קראתי בשרשור שהחדרים קטנים ואין שירותים, זה עדיין כך?
איך במחלקות מבחינת ציוד? חלוקים? הגיינה? חופשי כמו בשערי צדק?
ובביות מלא אני לא מעוניינת בשום בדיקה בתינוקיה, נותנים אפשרות? יש מספיק ציוד בחדר לתינוק?
הארוחות עדיין צריך לבקש בד"ץ?
אודה על כל תשובה

ייעוץ חינוכי

משתמש פעיל
חדרי לידה חדשים ומאובזרים. (ומיילדות מקסימות אחת אחת - כרגיל!)
במחלקה ייתמו לך מה שאת צריכה בשפע ובחיוך (אם יהיה עומס זה יהיה עם חיוך יותר קטן, אבל עדיין חיוך)
ביות מלא - מחלקה מקסימה - יש הכל לתינוק לשימוש חופשי, ואם חסר ממלאים מייד, כל הבדיקות לתינוק נעשות ליד האמא - זה הרעיון של ביות מלא, אם צריך בדיקות מיוחדות עם מיכשור מיוחד שנמצא רק בחדרים בתינוקיה האמא מלווה את התינוק לבדיקה, ונמצאת צמוד אליו עד לסיום.
הדבר היחיד שהפריע לי בביות מלא, שהיה מאוד מסובך להתקלח וכו' אומנם האחיות מוכנות בשמחה לשמור מס' דקות על התינוק, אבל היה לא נעים להטריח אותן...

האוכל בד"צ עד"ח לא נתקלתי בבעיה, בשבת מזמינים סעודות מיוחדות וגם בי"ח מביא חלות ויין.
נהנתי מאוד.
הבנתי שבעין כרם אותו דבר והחדרים יותר משוכללים ומרווחים, אני הגעתי לה"צ כי הוא יותר קרוב למרכז העיר.

הדקלים

משתמש פעיל
חדרי לידה חדשים ומאובזרים. (ומיילדות מקסימות אחת אחת - כרגיל!)
במחלקה ייתמו לך מה שאת צריכה בשפע ובחיוך (אם יהיה עומס זה יהיה עם חיוך יותר קטן, אבל עדיין חיוך)
ביות מלא - מחלקה מקסימה - יש הכל לתינוק לשימוש חופשי, ואם חסר ממלאים מייד, כל הבדיקות לתינוק נעשות ליד האמא - זה הרעיון של ביות מלא, אם צריך בדיקות מיוחדות עם מיכשור מיוחד שנמצא רק בחדרים בתינוקיה האמא מלווה את התינוק לבדיקה, ונמצאת צמוד אליו עד לסיום.
הדבר היחיד שהפריע לי בביות מלא, שהיה מאוד מסובך להתקלח וכו' אומנם האחיות מוכנות בשמחה לשמור מס' דקות על התינוק, אבל היה לא נעים להטריח אותן...

האוכל בד"צ עד"ח לא נתקלתי בבעיה, בשבת מזמינים סעודות מיוחדות וגם בי"ח מביא חלות ויין.
נהנתי מאוד.
הבנתי שבעין כרם אותו דבר והחדרים יותר משוכללים ומרווחים, אני הגעתי לה"צ כי הוא יותר קרוב למרכז ה
תודה רבה על הפירוט
מה הכוונה מסובך להתקלח?
בדרך כלל נכנסים עם המיטה של הילד, יש מקום לכך במקלחות?
ושוב מודה על הפירוט
ואשמח לקבל עוד חוות דעת

ייעוץ חינוכי

משתמש פעיל
מה הכוונה מסובך להתקלח?
בדרך כלל נכנסים עם המיטה של הילד, יש מקום לכך במקלחות?
בחדר שאני הייתי היה צפוף מדי.
וגם אם היה אפשר זה מרגיש לא נעים..
הפתרון כמובן להתאים את זמני המקלחת לזמן שבו יש לך אורחים שיכולים לשמור על הילד... לי זה לא התאים להשאר אורחים שטרחו והגיעו, כשמרטפים...
שוב, האחיות במחלקה שומרות על התינוק בשמחה למס' דקות (וזה התפקיד שלהן) אבל כשמהצד ראיתי את העומס שיש להן היה לי לא נעים לבקש.
למרות זאת, לא הייתי מחליפה את זה במחלקה רגילה.

הדקלים

משתמש פעיל
בחדר שאני הייתי היה צפוף מדי.
וגם אם היה אפשר זה מרגיש לא נעים..
הפתרון כמובן להתאים את זמני המקלחת לזמן שבו יש לך אורחים שיכולים לשמור על הילד... לי זה לא התאים להשאר אורחים שטרחו והגיעו, כשמרטפים...
שוב, האחיות במחלקה שומרות על התינוק בשמחה למס' דקות (וזה התפקיד שלהן) אבל כשמהצד ראיתי את העומס שיש להן היה לי לא נעים לבקש.
למרות זאת, לא הייתי מחליפה את זה במחלקה רגילה.
צפוף אבל אפשרי? זה חשוב לי מאד!!

ייעוץ חינוכי

משתמש פעיל
צפוף אבל אפשרי? זה חשוב לי מאד!!
אפשרי.
ממליצה לך פשוט לעשות שם סיור ולראות..
בקבלה למחלקה הם אומרים שאם רוצים להתקלח וכו', להשאיר את התינוק אצל האחות.
ואגב, לפחות בחצי מהאשפוז התינוק שלי היה מחובר למכשיר חשמלי וא"א היה להזיז אותו מהשקע, תחשבי מה את עושה במקרה כזה למשל...

אילה מינה

משתמש מקצוען
מקפיצה שוב את האשכול
צריכה חוות דעת עדכנית ממש!!
קראתי בשרשור שהחדרים קטנים ואין שירותים, זה עדיין כך?
איך במחלקות מבחינת ציוד? חלוקים? הגיינה? חופשי כמו בשערי צדק?
ובביות מלא אני לא מעוניינת בשום בדיקה בתינוקיה, נותנים אפשרות? יש מספיק ציוד בחדר לתינוק?
הארוחות עדיין צריך לבקש בד"ץ?
אודה על כל תשובה
עדיין שואלת?
עדכני ללפני חודש
אני הייתי בביות חלקי ולא מלא
היה לי ציוד זמין לתינוק ולי כל הזמן-יש ארונות ואפשר לקחת מה שרוצים (ארונות בחדר ולידו )

למה הכוונה לבקש? לא כל הבשרי הוא בהכשר של העדה החרדית אז שואלי כל פעם
חוץ מזה הכל מעולה לא חמגשיות או משהו

עוד משהו?

הדקלים

משתמש פעיל
עדיין שואלת?
עדכני ללפני חודש
אני הייתי בביות חלקי ולא מלא
היה לי ציוד זמין לתינוק ולי כל הזמן-יש ארונות ואפשר לקחת מה שרוצים (ארונות בחדר ולידו )

למה הכוונה לבקש? לא כל הבשרי הוא בהכשר של העדה החרדית אז שואלי כל פעם
חוץ מזה הכל מעולה לא חמגשיות או משהו

עוד משהו?
תודה לכן
נראה לי שיחסית עניתן לי

ועדיין מתלבטת :) בין שערי צדק המוכר והידוע למקום אחר שכרגע האופציה הנוספת היא הר הצופים..

אילה מינה

משתמש מקצוען
תודה לכן
נראה לי שיחסית עניתן לי

ועדיין מתלבטת :) בין שערי צדק המוכר והידוע למקום אחר שכרגע האופציה הנוספת היא הר הצופים..
מוסיפה לך נתונים לפני ההחלטה:
הייתי בבית החלמה לפני שבועיים ותחקרתי נשים שילדו בשערי צדק איך היה
מסקנות: עמוס עמוס עמוס, נשים חיכו לזרוז 2-3 ימים, חלקן התיאשו והלכו למקמות אחרים
עומס מטורף במחלקה ובחדרי הלידה שחרורים מהירים כי אין מקום (הרבה מהדרום באות ללדת לשם ועוד)

ילדתי בעצמי לפני חודש בה"צ היה ממש רגוע ושקט, הייתי בחדר של 3 ורוב הזמן היינו רק 2, כשהיתה מחשבה שאולי צריך להשאיר את התינוק-היה ברור שאני נשארת איתו

הדקלים

משתמש פעיל
מוסיפה לך נתונים לפני ההחלטה:
הייתי בבית החלמה לפני שבועיים ותחקרתי נשים שילדו בשערי צדק איך היה
מסקנות: עמוס עמוס עמוס, נשים חיכו לזרוז 2-3 ימים, חלקן התיאשו והלכו למקמות אחרים
עומס מטורף במחלקה ובחדרי הלידה שחרורים מהירים כי אין מקום (הרבה מהדרום באות ללדת לשם ועוד)

ילדתי בעצמי לפני חודש בה"צ היה ממש רגוע ושקט, הייתי בחדר של 3 ורוב הזמן היינו רק 2, כשהיתה מחשבה שאולי צריך להשאיר את התינוק-היה ברור שאני נשארת איתו
תודה רבה רבה על התגובה
הדבר היחיד שמונע ממני ללכת עכשיו לשערי צדק אחרי 4 לידות שם זה העומס המדובר!
מישהי שעובדת שם התחננה אלי שאני לא יבוא לשם ויילך למקום אחר, כשביקשתי ממנה המלצה אמרה לי הר הצופים..
אבל חשוב לי לשמוע שיש שם את הסטנדרטים של שערי צדק...
ולכן כל תגובה שלכן עוזרת לי עם ההחלטה.
קיבעון כזה של שנים שאני צריכה לצאת ממנו :)

אילה מינה

משתמש מקצוען
תודה רבה רבה על התגובה
הדבר היחיד שמונע ממני ללכת עכשיו לשערי צדק אחרי 4 לידות שם זה העומס המדובר!
מישהי שעובדת שם התחננה אלי שאני לא יבוא לשם ויילך למקום אחר, כשביקשתי ממנה המלצה אמרה לי הר הצופים..
אבל חשוב לי לשמוע שיש שם את הסטנדרטים של שערי צדק...
ולכן כל תגובה שלכן עוזרת לי עם ההחלטה.
קיבעון כזה של שנים שאני צריכה לצאת ממנו :)
אני מאוד מבינה את הקבעון שלך
קשה מאוד לשנות בדברים האלו
גם אני ילדתי בה"צ 5 פעמים
לפני הלידה הרביעיתי עשיתי סקר מקיף על כל הבתי חולים בירושלים גם כמה במרכז
והחלטתי לחזור לה"צ
אולי כדאי לך ללכת לשם לסיור או משהו כזה

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
מישהי יודעת האם בהר הצופים יש לידת מים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה!
יודעת להרחיב לי קצת?
באיזה שלב הם מכניסים ללידת מים? מאיזו פתיחה הם כבר לא מכניסים כי אין זמן? איך החדר? האם יש דרישה לאולסרסאונד ממש עדכני? עוד משהו שכדאי לדעת לפני?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה!
יודעת להרחיב לי קצת?
באיזה שלב הם מכניסים ללידת מים? מאיזו פתיחה הם כבר לא מכניסים כי אין זמן? איך החדר? האם יש דרישה לאולסרסאונד ממש עדכני? עוד משהו שכדאי לדעת לפני?
כותבת לך בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה