מידע על הדסה הר הצופים

מקף גדול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
גם אני התלבטתי מאוד בלידה הנוכחית לפני כחודש, ההחלטה נפלה על הר הצופים וב"ה היה הרבה יותר ממקסים
מיילדות קשובות מכילות ורגועות קיבלתי מה שביקשתי ומייד, יש הרבה גמישות לדוג' קיבלתי גם הפדורל וגם גז צחוק, והבנתי שיש בתי חולים שלא מסכימים את שניהם.
בקשר למחלקה, הייתי בביות מלא, מחלקה קטנה ורגועה אחיות מדהימות אחת אחת עם טון של סבלנות, יחס חם ודואג
הסכימו לשמור לי על התינוק בכייף וגם לקלח אותו, התמזל מזלי והייתי 2 לילות לבד בחדר, שזה פלוס בביות מלא כך שאין צורך לשמוע עוד תינוק בוכה. האוכל ברמה סבירה כמו אוכל של בית חולים, מה שכן דואגים שכל אחת תיקח אוכל לפני שמפנים, ממש עברו בין החדרים ושאלו כל אחת עם היא כבר לקחה אוכל.
התייחסות מאוד יפה לבעל הרשו לו לישון במיטה הריקה למשך הלילה, בשבת יש ארוחות מטעם ארגון חסד יש אפשרות ללכת לאכול באולם או לחילופין לקבל את האוכל לחדר.
ליתר פרוט אפשר לשלוח הודעה בפרטי.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני התלבטתי מאוד בלידה הנוכחית לפני כחודש, ההחלטה נפלה על הר הצופים וב"ה היה הרבה יותר ממקסים
מיילדות קשובות מכילות ורגועות קיבלתי מה שביקשתי ומייד, יש הרבה גמישות לדוג' קיבלתי גם הפדורל וגם גז צחוק, והבנתי שיש בתי חולים שלא מסכימים את שניהם.
בקשר למחלקה, הייתי בביות מלא, מחלקה קטנה ורגועה אחיות מדהימות אחת אחת עם טון של סבלנות, יחס חם ודואג
הסכימו לשמור לי על התינוק בכייף וגם לקלח אותו, התמזל מזלי והייתי 2 לילות לבד בחדר, שזה פלוס בביות מלא כך שאין צורך לשמוע עוד תינוק בוכה. האוכל ברמה סבירה כמו אוכל של בית חולים, מה שכן דואגים שכל אחת תיקח אוכל לפני שמפנים, ממש עברו בין החדרים ושאלו כל אחת עם היא כבר לקחה אוכל.
התייחסות מאוד יפה לבעל הרשו לו לישון במיטה הריקה למשך הלילה, בשבת יש ארוחות מטעם ארגון חסד יש אפשרות ללכת לאכול באולם או לחילופין לקבל את האוכל לחדר.
ליתר פרוט אפשר לשלוח הודעה בפרטי.
לטעמי, האוכל הרבה יותר מסתם אוכל של בית חולים

msh

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ילדתי שם מס' לידות.
כולן היו מעולות!
האחרונה לפני כחצי שנה +
לא היה משהו. רק בגלל העומס
כי הצוות מושלם , אבל לא יכול להגיע לכולם.
וגם עד שרציתי אפידורל לקח למרדים חצי שעה להגיע.
במחלקה בקושי קיבלתי עזרה, האחיות כל הזמן היו עם יולדות הם לא ישבו להנאתן..
החדרים היו מעולים (הייתי בחדשה - של הביות מלא) חדר זוגי + שירותים ומקלחת בחדר. כולל ארון מגבות, ומצעים בתוך החדר. גם האוכל היה בשפע וטעים.
לא הרגשתי שום אפליה. לא יודעת על מה מדברים כאן.

היה לי רושם שזה בגלל חסכון בכוח אדם.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ילדתי לפני שנתיים,
היה מקסים - צוות מעולה שעזר לי עם הרבה לידה שיכלה להסתבך וברוך ה' חסכו לי הרבה כאב ועוגמת נפש וד"ל
בחדרי המחלקה - חדר קטן ובאמת צפוף הייתי עם נשים דתיות ב"ה
לעומת זאת בשערי צדק הייתי עם ערביות בחדר... (ספציפית לא מפריע לי ..)

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אני ילדתי שם כמה לידות
לידה ראשונה היה להן רשלנות מסוימת
לידה שניה ושלישית רגילות וחמודות ודי מהירות
לידה רביעית במים.
לא רצו להכניס אותי כי היה עמוס. הפעלתי פרוטקציה של חברה שעובדת שם כמיילדת. נתנו לי.
תכלס זה האריך לי את זמן הלידה ולא חושבת שהקל על הכאב.
צריכים לקחת בחשבון שהמילדת לא יכולה לעזור כשאת במים .... קרעים וכו'...

נחמי3

משתמש מקצוען
אני ילדתי שם כמה לידות
לידה ראשונה היה להן רשלנות מסוימת
לידה שניה ושלישית רגילות וחמודות ודי מהירות
לידה רביעית במים.
לא רצו להכניס אותי כי היה עמוס. הפעלתי פרוטקציה של חברה שעובדת שם כמיילדת. נתנו לי.
תכלס זה האריך לי את זמן הלידה ולא חושבת שהקל על הכאב.
צריכים לקחת בחשבון שהמילדת לא יכולה לעזור כשאת במים .... קרעים וכו'...
אני ילדתי שם יותר מ4 לידות...
ודוקא הרבה יותר ממליצה על עין כרם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה