מידע דחוף

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה בדחיפות מידע בדוק לגבי גובה מיטת קומותיים. האם יש למישהו את המידע הזה? רוב תודות.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
:rolleyes:תודה רבה, אבל חסום לי, נראה מתי יפתחו לי את האתר. בכל מקרה, תודה לך על התגובה המהירה.

shiran a

משתמש רשום
לי לא חסום. הנה המידע:
המלצות לפני רכישה:
  • התקן חל על מיטות שניתן להרכיבן זו מעל זו או מיטות שגובה תחתיתן מהרצפה 800 מ"מ ויותר.
  • ודאו שמצורפות הוראות הרכבה למיטה. הרכב את המיטה בהתאם להוראות ההרכבה, אין לשנות, אין להוסיף ואין לגרוע מהמוצר המקורי.
  • מומלץ לשמור את הוראות ההרכבה והשימוש לכל תקופת השימוש במיטה.
    למיטה העליונה יהיו מעקי בטיחות מכל ארבעת הצדדים.
    המעקים לא יהיו ניתנים להסרה או שליפה ללא שימוש בכלי עבודה.
  • בדקו שגובה המעקים, מפני תחתית המיטה (ללא המזרן) יהיה לפחות 260 מ"מ.
  • המרווחים בין חלקי המעקה או בין המעקה למסגרת המיטה יהיו 75-60 מ"מ
  • בדקו קיומו של סימון המורה על הגובה המרבי של פני המזרן המתאים למיטה (ניתן להיעזר בהוראות השימוש - שם צריכה להיות הפנייה למיקום הסימון במיטה), ודאו שהסימון מתיר גובה פנוי, בין פני המזרן לקצה העליון של המעקה של 160 מ"מ לפחות.
  • התחתית צריכה לאפשר אוורור של המזרן אותו היא נושאת (תחתית אטומה אסורה לשימוש!)
  • ודאו שהתחתית מחוברת בצורה יציבה ואינה ניתנת להזזה אקראית.
    בדקו כי המרווח בינה לבין מסגרת המיטה אינו עולה על 25 מ"מ.
  • בדקו את הסולם המשמש לעליה אל המיטה העליונה – נמצא בצד ההארוך של המיטה
    האם הוא מחובר בצורה בטוחה ויציבה למיטה,
    האם ניתן לעלות למיטה בצורה נוחה ובטוחה
    והאם המרחק בין השלבים מתאים
    (לפי דרישות התקן המרחק בין המשטחים העליונים של השלבים יהיה בין 200 ל- 300 מ"מ מרווח זה,
    בין כל זוג שלבים סמוכים יהיה קבוע ואחיד)

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סביבות 150-160
תלוי כמה מיטות יש למטה.
בעיקרון צריך לראות שמבוגר יושב על המיטה התחתונה, ויוצא עם ראשו שלם...

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה לכל העונים, עזרתם לי מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה