דרוש מידע מטרד ושמו זבובים

• פותח הנושא h&s
  • פורסם בתאריך

h&s

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתקופה האחרונה משום מה המטבח שלי (הנקי והמתוחזק בד"כ) הפך למוקד משיכה לזבובים...(אלו הרגילים,כן?)
אי אפשר להשאיר אוכל ללא כסוי אפילו דקה, והתופעה הזו פשוט מוציאה אותי מדעתי.
אני במרדף אחריהם כל היום, פשוט סיוט!

איך אפשר להתמגן מפניהם?
אישית, לא אוהבת רשתות, הם משרים אוירה חונקת...
יש דרך נוספת להרחיק אותם?
אשמח להחכים, אולי יש סיבה מהסביבה להמצאותם באזור?
זה נראה שהם מכירים את הכתובת, ועם אור ראשון המטרד כבר כאן
אודה לעצות, תגובות או טיפים להתמודדות עם הנ"ל
תודה

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בתקופה האחרונה משום מה המטבח שלי (הנקי והמתוחזק בד"כ) הפך למוקד משיכה לזבובים...(אלו הרגילים,כן?)
אי אפשר להשאיר אוכל ללא כסוי אפילו דקה, והתופעה הזו פשוט מוציאה אותי מדעתי.
אני במרדף אחריהם כל היום, פשוט סיוט!

איך אפשר להתמגן מפניהם?
אישית, לא אוהבת רשתות, הם משרים אוירה חונקת...
יש דרך נוספת להרחיק אותם?
אשמח להחכים, אולי יש סיבה מהסביבה להמצאותם באזור?
זה נראה שהם מכירים את הכתובת, ועם אור ראשון המטרד כבר כאן
אודה לעצות, תגובות או טיפים להתמודדות עם הנ"ל
תודה
אתם בקומה נמוכה?
תבדקי אם אין איזה זבל צבור למטה או משהו שמהווה משיכה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זה דף בצבע צהוב חזק מאד ומבריק עם דבק חזק מאד, הזבובים מאד אוהבים להצמד אליו ונדבקים לנצח
מי מעוניין בזבובים מתים הדבוקים לדפים צהובים באמצע הבית?
[סליחה על התיאור המגעיל]

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה דף בצבע צהוב חזק מאד ומבריק עם דבק חזק מאד, הזבובים מאד אוהבים להצמד אליו ונדבקים לנצח
זה דוחה ברמות היסטריותתתתתתתתתת.......
האנטי פליי מצוין!.

בחור חריף

משתמש פעיל
[סליחה על התיאור המגעיל]
מחליפים פעם בשבועיים.
אני תולה את את זה על הפלורסנט כך שגם הם מגיעים קרוב לשם כי הם אוהבים אור, וחוץ מזה שכמעט לא רואים את זה כי זה גבוה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מחליפים פעם בשבועיים.
אני תולה את את זה על הפלורסנט כך שגם הם מגיעים קרוב לשם כי הם אוהבים אור, וחוץ מזה שכמעט לא רואים את זה כי זה גבוה.
נפלא. וככה במשך שבועיים כולם נהנים ממראה יוקרתי של זבובים מתים על מצע צהוב זורח. וכשידרוג, מחליפים פעם בשבועיים את הזבובים הנ"ל.
אותי זה מגעיל, בפרט בתוך הבית. (מילא בחצר, אולי אפשר לסבול. אבל בבית??).

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
[סליחה על התיאור המגעיל]
אותם אנשים שלא אכפת להם לשים מכשיר קוטל חרקים עם אור סגול (שלא רק רואים אותם אלא גם שומעים אותם ניצודים... ויש הרבה כאלה) או מתקנים לתפיסת פרפרי עש... יש סדר עדיפויות ולכן אם זה הפיתרון היעיל נאלצים להתמודד איתו ;)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אותם אנשים שלא אכפת להם לשים מכשיר קוטל חרקים עם אור סגול (שלא רק רואים אותם אלא גם שומעים אותם ניצודים... ויש הרבה כאלה) או מתקנים לתפיסת פרפרי עש... יש סדר עדיפויות ולכן אם זה הפיתרון היעיל נאלצים להתמודד איתו ;)
יפה.
המעניין הוא שלמרות שאני די נגעל לשמוע את הזבובים ניצודים, זה עדיין עדיף לי ע"פ דפים צהובים שעומדים בריש גלי ומושכים את תשומת לבם של כולם. לא רק של הזבובים.
אבל אני מסכים שאם אין פתרון אחר זה עדיף ע"פ:
מגעילים וחיים
(על האוכל)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
@h&s תסלחי לי על הסטת הנושא.
[אם זה מפריע, אבקש שלא להגיב לשאלה שלי כאן. אולי נפתח אשכול חדש לצורך העניין].

אגב כל הנושא הזה, יש אופציה להרחקת זבובים בפיקניק?

לאהר

משתמש סופר מקצוען
שימי לב שהזבובים מטילים את הביצים בתוך מים ,
נקבה אחת יכולה להטיל 300 ביצים!!!
לכן תבדקי שאין לך מקור מים פתוח ... אפילו ספל מים או שיש רטוב
הם מטילים בעיקר בלילה
וכן להקפיד להשאיר נקי ואוכל מכוסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה