התייעצות מטפלת/ או משהו כזה באזור רח' ירושלים בבני ברק

אס ES

משתמש פעיל
אנו גרים באיזור ירושלים פינת שמואל וינברג בבני ברק, צריכה לחזור מחופשת לידה בעוד שבוע בערך, אני אשמח מאד אם יש כאן מישהו שמכיר מטפלת כל שהיא או איזה משפחתון או משהו כזה באזור.
אם אתם מכירים אישית או שיש בבניין שלכם משהו כזה אני אבדוק בעצמי אם יש מקום פנוי.
או כל מידע אחר שיכול לעזור תודה רבה.

AyalaL

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנו גרים באיזור ירושלים פינת שמואל וינברג בבני ברק, צריכה לחזור מחופשת לידה בעוד שבוע בערך, אני אשמח מאד אם יש כאן מישהו שמכיר מטפלת כל שהיא או איזה משפחתון או משהו כזה באזור.
אם אתם מכירים אישית או שיש בבניין שלכם משהו כזה אני אבדוק בעצמי אם יש מקום פנוי.
או כל מידע אחר שיכול לעזור תודה רבה.
תכתבי לי - ayala.heb3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה