מטבח ?!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש יפה!
רואים את ההשקעה בפרטים הקטנים- שבעיני זה ההבדל בין הדמיה מקצועית לשאינה כזו...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תמר;996976:
ממש יפה!
רואים את ההשקעה בפרטים הקטנים- שבעיני זה ההבדל בין הדמיה מקצועית לשאינה כזו...

תודה תודה , אין לך מושג עד כמה את צודקת ולא רק לגבי ההדמיה אלא לעצם התכנון כולו ...

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המגירה העליונה - תחת הכיור??

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתסיט;996997:
תודה תודה , אין לך מושג עד כמה את צודקת ולא רק לגבי ההדמיה אלא לעצם התכנון כולו ...

אני מתעסקת בעיצוב פנים והיטב יודעת כמה הפרטים הקטנים הם הגורליים ביותר..
(ולכן גם אותי מעניין לראות את התכנון של הדירת-סטודיו בשלמותה.., אחרי שהחלק הנראה פתור נפלא)

ולדעתי כן כדאי להשקיע בתריס כל שהוא למכונה והמיבש, ולו בשביל המראה האחיד וה'מטבחי'.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י album;997017:
זה בכאילו...

לא לא זה ממש לא בכאילו , מי שלא מאמין\מעודכן , מוזמנ\ת לקפוץ לדיזיין סנטר לחנות של 'בלורן' ולראות על איזו מגירה מדובר ...

ולמי שמתעצל\ת ;) הנה הקישור לאתר שלהם -

http://www.bluran.co.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/perfect(1).html

במדריך האלקטרוני למטבח המושלם , דף 8

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נחמד שיש פתרונות כמעט לכל דבר....
החכמה היא למצא אותם ולנצל אותם.
כל הכבוד!

bekki

משתמש מקצוען
טוב שעשית הדמייה קצת לפני שה'דייר' חדר לטריטוריה
אחרת היה שם הרבה יותר בלאגן:p

מושקע!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

זה ההבדל המהותי בין מעצב פנים (ולא רק אני) שעובד עם הדמיות , לשאינו כזה .
המעצב ה'רגיל' זה שעם עיפרון או\ו תוכנה דו ממדית או\ו תוכנה תלת ממדית לא ראליסטית (ובכוונה כללתי את כולם יחדיו) מגיש ללקוח תוכנית שבמקרה הטוב מובנת לו , ובמקרה הפחות טוב מבלבלת אותו , לא כולנו נולדנו עם אותם כישרונות ומניסיוני עם לא מעט לקוחות אני מודע לכך שישנם כאלו שממש מתקשים להבין שרטוטים או\ו מבטי על של תכניות (כן , גם אני מגיש ללקוח סקיצות ראשוניות לאישור התקדמות , בתוכנית תלת ממדית פשוטה ובמבט על) ועל כן לשכאלו [ולא רק] , הדמיה ראליסטית היא ברכה ממש כי הם לא נותנים את אמונם במעצב\ת ש'זה בסדר' , אלא מבינים לאשורם את התכניות לפני שהם חותמים עליהם .
מה גם , שהדמיות פוטו-ראליסטיות מקצועיות , נותנות לי גם כ'מעצב תאורה' להמחיש ללקוח בדיוק של כמעט אחד על אחד , את 'האווירה' שתתן התאורה שעיצבתי [ועוצמתה] בכל שלב במשך היום , אם זה בבוקר כששמש תחדור מבעד לתריסי החדר (כן כן , גם את כיווני השמש האמתיים אנו לוקחים בחשבון ומכניסים את נתוניה לתוכנה לפני הרנדר) ואם זה בשעות הערב בתאורה מלאה או תאורת לילה עמומה לכוס תה אחרונה של לפני השינה ...

פשוט המחשה מוחלטת כמעט - של ה'אחרי' , עוד לפני שהערבוצ'י הראשון מרתיח את הפינג'ן לקפה השחור של הבוקר עם הסיגריה המגולגלת ...

כוכב מאיר

משתמש פעיל
אולי תציע ל'מוטי' שידיח כלים במכונת כביסה ... ויאפה עוגות במייבש :):):)
כך זה לא יהיה מוזר במטבח

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י כוכב מאיר;998040:
אולי תציע ל'מוטי' שידיח כלים במכונת כביסה ... ויאפה עוגות במייבש :):):)
כך זה לא יהיה מוזר במטבח

תציע את זה גם למליוני אמריקאים שהמכונות כביסה וייבוש שלהם הם חלק אינטגרלי מהמטבח עד כדי כך שהיום הם בילד-אין כחלק מהעיצוב הכללי , בדיוק כמו המקרר המדיח כלים התנורים הטוסטרים והמכונות קפה ...

אז לפני שצוחקים , עדיף לדעת קצת ...;)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י התלתסיט;998194:
תציע את זה גם למליוני אמריקאים שהמכונות כביסה וייבוש שלהם הם חלק אינטגרלי מהמטבח עד כדי כך שהיום הם בילד-אין כחלק מהעיצוב הכללי , בדיוק כמו המקרר המדיח כלים התנורים הטוסטרים והמכונות קפה ...

אז לפני שצוחקים , עדיף לדעת קצת ...;)
מה שנקרא: לעשות סלט מהמטבח...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

כנראה שמה שנכון למליוני אמריקאים , נכון (במקרים מאולצים כמו כאן...) גם לנו ...;)

נ.ב.
לכן גם כותרת האשכול הזה נקראת - מטבח?! כי הייתי בטוח ש'החכימא יבין ברמיזא' ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה