מטבח ?!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י sh12;996345:
עבודה יפיפיה!

גם אני אשמח לראות את כל תכנון החלל -- עם כזה מטבח זה ממש מסקרן.

ולגבי המכונות הגלויות,
לא ראית את המכונות המוסתרות בבתים - כי הן מוסתרות!
במידה והמכונות לא מונחות בחדר המיוחד להם, אלא במטבח, הן מוסתרות ונטמעות בתוך ארונות המטבח.
במיוחד בדירה כ"כ קטנה, הסתרתן מאחורי דלתות מטבח או תריס גלילה - יתן מבט יפה יותר על כל החדר.
ומבחינה פרקטית - יבודד מרעש המכונה בעת פעולתה! מאד מאד חשוב במיוחד בדירה קטנה!

ראשית - תודה לכולכם על המחמאות הן מרגשות ומעודדות.
שנית - כפי שכבר כתבתי לעיל , לפורום זה אני מעלה רק הדמיות ראליסטיות עם תאורה מלאה , אז סליחה שאני לא נענה לבקשתכם לפרסם כאן גם את תוכניות שאר פינות החדר. ואפילו שגם הן הינן בתלת מימד , אבל בתוכנה פשוטה יותר העונה לשם דיליקס (תוכנה ישראלית שפותחה במהותה לתכנון מטבחים אבל לא רק) ובגלל שמעוניין אני לשמור על רמתו הגבוהה של פורום יוקרתי זה (דרך אגב גם בהשוואה לפורומים אחרים שלא מאנ״ש המתעסקים בדיוק באותו עניין של הפורום שלנו) אני לא מפרסם את שאר התוכניות .
ולגבי הנושא של המכונות המוסתרות - גם כאן כפי שכבר ציינתי יצא לי פעמיים לתכנן ארונות למכונות כביסה וייבוש , אבל בחללים הרבה יותר מרווחים ששם באמת האסתטיות הייתה לאבן דרך מראשית התכנון... (ודי לחכימא ברמיזא...) וסתם לידיעה כללית - תריס גלילה שיכסה את שתי המכונות יכול לעלות כמו כל עבודת הנגרות של המטבח כולו... תריסי גלילה אינם זולים כלל ועיקר!
ולגבי הרעש - הבחור מכבס פעם בשבוע שתי מכונות כך שנושא הרעש הוא לא כ״כ קריטי...
בכל מקרה תודה רבה על ההתייחסות המפורטת והעצות המחכימות .

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;996358:
יפה מאוד וריאליסטי משום מה אני רואה שאתה שם את התאורה התכולה בהרבה מקומות שאתה מעצב, אולי עדיף כמו שכבר אמרו פה תאורה קצת יותר חמה וצהובה.

שמתם לב שהקומקום אפילו מחובר לשקע:)

תודה רבה על הפרגון.

ולגבי התאורה התכולה - נכון , אני מיישם את התאורה התכלכלה ברוב הפרוייקטים שאני עובד עליהם בחצי שנה האחרונה וזאת מכמה סיבות :
א. אישית - אני נורא אוהב את הצבע הזה (וכנראה גם לקוחותיי , ששניים מהם הגיעו אליי רק בגללה ולא כאן המקום לפרט).
ב. כ׳מעצב תאורה׳ רק אוכל לומר לכם שתאורה צהובה היא ׳חמה׳ ו׳כבדה׳ ומתאימה לחללים מרווחים ויוקרתיים עם סגנון ריהוט ׳כבד׳ ופרובנסי יותר. לחללים קטנים וצפופים דווקא מתאימה יותר תאורת יום תכלכלה (פלואורסצנטית במהותה או/ו לדים) כך החלל ׳נושם׳ יותר ופחות מעיק על החיים בו. (מלבד כמובן במקומות בהם הלקוח מתעקש שהוא אוהב תאורה צהבהבה שאז יישומה הוא נכון יותר לגביו ספציפית).
ג. חללים מודרניים מאופיינים בתאורה זו המשווה להם מראה עדכני וצעיר יותר מתאורה צהובה ׳ישנה׳ ו׳כבדה׳ של הדור הקודם (ואין כאן טיפת זלזול כלפיי איש והעדפותיו).
ד. תאורת הלדים הכחולה (ולא רק , יש מנעד רחב של צבעים) קלה מאוד ליישום בשטח וחוסכת בחשמל בעצם תפעולה , וכן בכך שהיא לא ׳מחממת׳ את החלל כתאורה הצהובה החמה המצריכה פעולות מיזוג אינטנסיביות יותר .
וישנן עוד סיבות , אבל לא אלאה אתכם בהם .

אפרתה

משתמש מקצוען
תריסי גלילה אכן יקרים מאוד, גם אני נוכחתי בכך, אך מה הבעיה ליצור דלת של ארון רגילה? דווקא בחדר מינימלי כזה- הדבר יתרום לדעתי לחזית שווה ונקיה ולמראה מרווח יותר.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;996406:
תריסי גלילה אכן יקרים מאוד, גם אני נוכחתי בכך, אך מה הבעיה ליצור דלת של ארון רגילה? דווקא בחדר מינימלי כזה- הדבר יתרום לדעתי לחזית שווה ונקיה ולמראה מרווח יותר.

הבעיה הינה טכנית במהותה , פשוט צירי דלתות תופסים מקום שבפירוש אין שם (שימי לב כיצד הארון צמוד כל כך למשקוף דלת האמבט) . ומה גם ש'הבעיה' לא הטרידה במיוחד את מוטי ידידנו לאור העובדה ש - א' , המכונות הינן חדשות ועל כן כשדיברתי אתו אמש על הנושא הוא ציין שהוא דווקא ייהנה להביט בהם חדשות , ו-ב' , הדירה לדבריו לא אמורה לשמש לאירוח ועל כן - ציטוט: "אין לי בעיה עם זה" ...

אז אולי נכון יותר 'להחביא' את המכונות מאחורי עץ וציר , אך במקרה דנן פשוט אין צורך בכך , וגם אם היה איזשהו צורך מסוים , הדבר לא כל כך מתאפשר מפאת אילוצי השטח המוגבל ...

אפרתה

משתמש מקצוען
שמעתי על רעיון מסוים של כמין וילון שעשוי רצועות רחבות שניתן להזיז. מחובר מלמעלה כמובן. דבר נוסף שמתאים לדירת מבוגר היא וילון גלילה בגוון הארון שיגלל ללמעלה בזמן השימוש במכונות. ביתר הזמן הוא יתן מראה מסודר ונעים. פתרון שגם לא יקר ביותר.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;996452:
אני מקווה שהמכונות אכן ישארו חדשות לאורך זמן.. :)

אני אכן מאמין שהן יישארו כאלה כי כפי שכבר ציינתי הבחור מכבס פעם בשבוע שתי מכונות , כי כמה כבר בגדים בחור מחליף בשבוע (מבלי להעליב את הגברים האסתטיים במיוחד שבייננו...) מה גם שעוד מעט שלושת השבועות , ו-9 הימים אז בכלל ...:D

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;996454:
שמעתי על רעיון מסוים של כמין וילון שעשוי רצועות רחבות שניתן להזיז. מחובר מלמעלה כמובן. דבר נוסף שמתאים לדירת מבוגר היא וילון גלילה בגוון הארון שיגלל ללמעלה בזמן השימוש במכונות. ביתר הזמן הוא יתן מראה מסודר ונעים. פתרון שגם לא יקר ביותר.

אהבתי מאוד את הרעיון שלך ואני אבדוק אתו , איתו , ובמקביל - בכלל לידע הכללי שלי ...
אז תודה רבה !

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תוכל ללכת על וילונות גלילה שמחברים מלמעלה, יפתור את בעיית האין מקום, ויכסה.
משו כמו אלו או אלו....

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חננוש;996495:
תוכל ללכת על וילונות גלילה שמחברים מלמעלה, יפתור את בעיית האין מקום, ויכסה.
משו כמו אלו או אלו....

תודה רבה גם לך על עצם הרעיון , ועל העזרה בפועל ...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י שירה 7;996604:
הדמיה מדהימה!
אני אוהבת את העבודות שלך :)

... ואני אוהב את התגובות שלכם . מחמם לי את הלב בכל פעם מחדש לדעת שה'טעם' שלי בעיצוב הוא פחות או יותר אוניברסלי , וגם הרמה המקצועית שלי לדעתם של מקצוענים (כמוכם) בתחום התלת מימד - משביעת רצון .

אז שוב פעם תודה רבה לכל המגיבים המשבחים והמאירים ...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י dk;996606:
אגב קיים בשוק מכונת כביסה אינטגרלית כנראה שמחירה יקר יותר כדוגמת זו: https://www.kupper-sale.co.il/foto-in/item/big/6499.jpg

חידשת לי , תודה .

נ.ב.
כמובן שבמקרה שלנו זו יכולה להיות רק בדיחה טובה , כי 'וויתרנו' אפילו על הדמיות ראליסטיות של שאר פינות החדר מחוסר תקציב מתאים , אז לחשוב על מכונת כביסה אינטגרלית ... זה כמו לקנות לסוסיתא הגה ומושבים מעור :D

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
הדמיה מיוחדת מאוד!

אני מקוה שלקחת בחשבון את המרחקים שצריך בין מכשירי חשמל לקיר/ארון ואת פתחי יציאת האויר למייבש ומים/ניקוז למ. כביסה...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גרף;996675:
הדמיה מיוחדת מאוד!

אני מקוה שלקחת בחשבון את המרחקים שצריך בין מכשירי חשמל לקיר/ארון ואת פתחי יציאת האויר למייבש ומים/ניקוז למ. כביסה...

צדיק , אלה הדברים הראשונים שאני , אחיי ואחיותיי מעצבי\ות הפנים לוקחים בחשבון , ברור .

בהדמיה כמובן אתה לא רואה את השרטוטים 'שמאחרי הקלעים' , אבל תאמין לי שהם קיימים או הו קיימים , והם הם העבודה השחורה שלנו כמעצבים , ההדמיה היא בסך הכל הפיצוי על העבודה הסיזיפית שקדמה לה .

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י שקדיה;996695:
מקסים ומיוחד
מאד מעניין אותי לראות את כל התיכנון של ה"סטודיו"
אם לא כאן אז בפורום עיצוב פנים...

אתם לוחצים ... אני עדיין לא חבר בפורום 'עיצוב הפנים' , אבל אשקול בחיוב להצטרף אליו בהקדם...:rolleyes: ועד אז , כפי שכתבתי , פורום זה נכבד מידי בכדי שאעלה אליו דברים לא מושלמים ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה