מטבח איך להתנהל מול נגר שמעכב את המטבח זמן רב

חני204

משתמש צעיר
שלום,

מה מקובל לדרוש כפיצוי מנגר שמעכב סיום מטבח כבר שלושה חודשים??

המטבח הותקן לפני חודשיים, לאחר עיכוב של חודש מתאריך ההתקנה המקורי שטען שהתעכב לו בגלל המלחמה.
היום, חודשיים לאחר ההתקנה המטבח טרם הושלם.
זה אומר – אין צוקל, חסר סגירה למעלה, ארון ירקות טרם התקין את הסלסלות ירקות וטרם עשה אוורור, עדיין לא התקין מדפים בחלק מהארונות, חסר רגל של אי.
מגירות עקומות – טרם סידרו כיוונים כמו שצריך.
2 מגירות חסרות, אחת מגירה חיצונית והשניה פנימית במזווה.
אמנם שיש כיורים וכיריים כבר יש לי, אבל קשה להתנהל כאשר אי אפשר לאחסן הכל כמו שצריך.

האם מישהי נתקלה בכזו התנהלות? איך הסתדרתן בסוף והאם דרשתם וקיבלתם פיצוי?

אדריכליות – יש לכן מה להחכים אותי? איך אני צריכה להתנהל מולו כדי לקבל מה שסוכם והכי מהר שאפשר?

מדובר בנגר עם ניסיון של מעל 30 שנה, ביררתי עליו לפני והיו מרוצים ממנו, לא עשה סחבת כזו (אולי עכשיו לקח הרבה מטבחים ולכן מעכב את אלו שצריכים פינישים?)…
הוא גם עושה רושם של אדם נחמד ויש לו תירוצים לכל דבר אבל זה לכל הדעות מוגזם!
שבוע שעבר אמר לי – שבוע הבא אני גומר הכל! לצערי לא הגיע. וזה אחרי שהרבה פעמים הבטיח שיבוא לגמור וזה לא קרה.

הסכום טרם שולם לו במלואו, כך שהורדה במחיר היא גם אופציה. יש חוזה עם תאריך התקנה מלפני 3 חודשים.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לנו היה סיפור דומה, עם נגר שהתקין לנו ארונות בסלון, והפסיק באמצע העבודה, התקשרנו אליו המון פעמים, ואחרי שהוא סוף סוף ענה- הוא אמר שהוא יגיע מחר, ולמחרת הוא לא הגיע, ושוב לא ענה לטלפון- פשוט לקחנו נגר אחר.
(זה היה דלתות לארון גבס- לא ארון שלם)
ובזה נגמר הסיפור. לא שמענו עוד מהראשון...

אז תודיעו לו שלכם זה דחוף, ופשוט אם הוא לא מגיע- אתם תקחו מישהו אחר להשלים את העבודה...

חני204

משתמש צעיר
לנו היה סיפור דומה, עם נגר שהתקין לנו ארונות בסלון, והפסיק באמצע העבודה, התקשרנו אליו המון פעמים, ואחרי שהוא סוף סוף ענה- הוא אמר שהוא יגיע מחר, ולמחרת הוא לא הגיע, ושוב לא ענה לטלפון- פשוט לקחנו נגר אחר.

אז תודיעו לו שלכם זה דחוף, ופשוט אם הוא לא מגיע- אתם תקחו מישהו אחר להשלים את העבודה...
לא יודעת אם שווה לנו.
לצערי נשארו לו מידי הרבה דברים.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו עם המצב של המלחמה וכו' יש הרבה נגריות שעדיין לא חזרו לפעילות בכלל כי כל העובדים במילואים וכדומה!
אני לא חושב שזה הזמן לעמוד על נגרים (ולא רק על נגרים) על קוצו של יוד.
הציבור החרדי לא קולט את המצב במדינה חושבים שהכל כמעט כרגיל זה בכלל בכלל לא המצב בחלק מהעסקים!
אני לא יודע על מי מדובר, אבל מידיעה עשרות נגריות (וגם עסקים אחרים) נמצאים במצב ממש לא פשוט ולא בטוח שיש לו מה לעשות.
לפי מה שכתבתם מדובר בנגר עם הרבה ניסיון ונשמע אמין וכו' אין סיבה לדאגה הוא כנראה במצב בלתי אפשרי בגלל המצב.
תודו לה' שאתם חיים ובריאים ומקסימום בגלל המצב מתעכבים לכם כמה מגירות קצת לא נעים אבל זה קטן מאד ביחס למה שקורה כיום.
עכשיו קצת מתחיל להשתפר המצב הרבה חיילים משתחררים תנסו עכשיו שוב פעם אולי עכשיו הוא כן יוכל לבוא לסיים אצלכם.

חני204

משתמש צעיר
עכשיו עם המצב של המלחמה וכו' יש הרבה נגריות שעדיין לא חזרו לפעילות בכלל כי כל העובדים במילואים וכדומה!
אני לא חושב שזה הזמן לעמוד על נגרים (ולא רק על נגרים) על קוצו של יוד.
הציבור החרדי לא קולט את המצב במדינה חושבים שהכל כמעט כרגיל זה בכלל בכלל לא המצב בחלק מהעסקים!
אני לא יודע על מי מדובר, אבל מידיעה עשרות נגריות (וגם עסקים אחרים) נמצאים במצב ממש לא פשוט ולא בטוח שיש לו מה לעשות.
לפי מה שכתבתם מדובר בנגר עם הרבה ניסיון ונשמע אמין וכו' אין סיבה לדאגה הוא כנראה במצב בלתי אפשרי בגלל המצב.
תודו לה' שאתם חיים ובריאים ומקסימום בגלל המצב מתעכבים לכם כמה מגירות קצת לא נעים אבל זה קטן מאד ביחס למה שקורה כיום.
עכשיו קצת מתחיל להשתפר המצב הרבה חיילים משתחררים תנסו עכשיו שוב פעם אולי עכשיו הוא כן יוכל לבוא לסיים אצלכם.
בחודש הראשון הוא אמר שזה בגלל המלחמה, לא אמרנו כלום והבנו את המצב.
אנחנו לא עומדים על קוצו של יוד, ממש לא!
אחרי שהתקין עברו כבר חודשיים, ואף עובד שלו לא במילואים - העובדים בנגריה שלו הם ערבים מהאיזור (הוא עצמו יהודי)...
כמו כן - הוא התקין למישהי שאני מכירה הרבה אחריי, ואני יודעת על עוד מטבחים שהוא עובד עליהם במרץ.

הגיוני שהרגל של האי בצביעה כבר יותר מחודש? לי יותר הגיוני שהוא עדיין לא ייצר אותה...
ואגב, עד לפני שבועיים עוד שתקנו והבנו אותו, אבל כשאנחנו רואים שהוא ממשיך בהתקנות אחרות ולא שווה לו כנראה לפנות זמן לפינישים אצלינו - זה כבר מקומם ומרגיז, כי זו הרגשה שהוא עושה מאיתנו צחוק.
ואגב - זה לא מקסימום כמה מגירות - הכל כאן בלאגן בגלל שאי אפשר לאחסן דברים, חסר מדפים ומגירות ועוד (לא כתבתי פה הכל) ולהזכירך מדובר במעל שלושה חודשים!
כמובן שאנחנו מודים לה' על הכל, אבל במחילה זה קצת לא יפה להגדיר את זה "קצת לא נעים".

נערך לאחרונה ב:

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,

מה מקובל לדרוש כפיצוי מנגר שמעכב סיום מטבח כבר שלושה חודשים??

המטבח הותקן לפני חודשיים, לאחר עיכוב של חודש מתאריך ההתקנה המקורי שטען שהתעכב לו בגלל המלחמה.
היום, חודשיים לאחר ההתקנה המטבח טרם הושלם.
זה אומר – אין צוקל, חסר סגירה למעלה, ארון ירקות טרם התקין את הסלסלות ירקות וטרם עשה אוורור, עדיין לא התקין מדפים בחלק מהארונות, חסר רגל של אי.
מגירות עקומות – טרם סידרו כיוונים כמו שצריך.
2 מגירות חסרות, אחת מגירה חיצונית והשניה פנימית במזווה.
אמנם שיש כיורים וכיריים כבר יש לי, אבל קשה להתנהל כאשר אי אפשר לאחסן הכל כמו שצריך.

האם מישהי נתקלה בכזו התנהלות? איך הסתדרתן בסוף והאם דרשתם וקיבלתם פיצוי?

אדריכליות – יש לכן מה להחכים אותי? איך אני צריכה להתנהל מולו כדי לקבל מה שסוכם והכי מהר שאפשר?

מדובר בנגר עם ניסיון של מעל 30 שנה, ביררתי עליו לפני והיו מרוצים ממנו, לא עשה סחבת כזו (אולי עכשיו לקח הרבה מטבחים ולכן מעכב את אלו שצריכים פינישים?)…
הוא גם עושה רושם של אדם נחמד ויש לו תירוצים לכל דבר אבל זה לכל הדעות מוגזם!
שבוע שעבר אמר לי – שבוע הבא אני גומר הכל! לצערי לא הגיע. וזה אחרי שהרבה פעמים הבטיח שיבוא לגמור וזה לא קרה.

הסכום טרם שולם לו במלואו, כך שהורדה במחיר היא גם אופציה. יש חוזה עם תאריך התקנה מלפני 3 חודשים.

אפשר לקבל את שמות הנגרים?
m0775244029

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה