מחשב נייד על איזו חברה הייתם ממליצים.

• פותח הנושא mig
  • פורסם בתאריך

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא למטרות גרפיות, למטרות משרדיות פשוטות.
HP/ DELL /ASUS
על מה הייתם ממליצים?
כאשר המפרט דומה.

DDFF

משתמש פעיל
מהשלושה שציינת, עם מפרט דומה, יש לי נטייה ללכת על הDELL.
ASUS מקום שני וHP אין לי כ"כ סימפטיה אליהם [בכ"א בניידים].

ASUS

משתמש צעיר
כמו שצויין על ידי DDFF אני אישית הייתי מציע שאם יש תקציב ללכת על טושיבה ואם אין תקציב ללכת על פוג'יטסו, הנימוק, טושיבה נותנים תמורה טובה וגם ביטוח שהוא גם שווה כסף, מעבר לאיכות גימור טובה, ושירות מצויין ומהיר ואמין (כבר נתקלתי בשירות שלהם) לעומת זאת דל אין להם נציגות שירות בארץ, מה שאומר אחריות? חפשו אותנו... אבל המחשבים אמינים מאוד, ASUS לצערי היבואן עד עכשיו מראה חוסר איכפתיות מהלקוח, (אני מתכוון ליבואן רון לייט ולא לקינג בורד שלאט לאט רוכשת בלעדיות על אסוס) HP מבחינתי הם מחשבים חד פעמיים, נדיר לראות מחשב HP שעובד 5 שנים בלי בעיות, אני מסתכל על זה בתור מדד לאמינות, עובדה חפשו ביד שניה HP שלא כתוב עליו לחלקים בלבד... מדור הפנטיום 3 אפילו... בנוגע לטושיבה, הדגמים החדשים הם יותר אמינים הישנים המאווררים שלהם היו דפוקים דבר שגרם לבלאי מהיר של המעבד שלהם...

יוסי 40

משתמש רשום
אני מאד ממליץ על DELL יש לי מחשב שיש לו אחריות שלש שנים, והם נותנים שרות בתל אביב עם משלוחים מירושלים, והשירות מצוין הם מתקנים מהר ויעיל, מנסיון [הם החליפו לי את המסך שהתקלקל במסך הרבה יותר טוב]. אלא שאת המחשב שלי קניתי עוד ב2007 ויתכן שהמחשבים שנקנו החל מ2008 יש להם אחריות במקום אחר ואיני יודע טיבה

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
תודה לכל העונים.
מה-hp ירדנו,
למוכר כנראה נשאר אחרון מ-asus והוא הדגיש את המפרט המשופר שלו, (קלות, בטריה ל12 שעות, זכרון, גוף מתכתי, ועוד ועוד, אבל קיבלנו מפרט דומה במחיר דומה על - dell (מקום אחר) ואח"כ שמענו המלצות על תושיבה.

אשמח לקבל תשובות נוספות, עם ההבדלים בין החברות. תודה)

ASUS

משתמש צעיר
הדל וודאי עדיף על אסוס מבחינת השירות, דבר נוסף אם אני זוכר נכון בדגם של ה12 שעות בטריה אין לו כונן DVD בכל אופן אם אתה מדבר על נטבוק דהיינו אלה שאין להם DVD אז אל תיקח טושיבה, הם איטיים להחריד

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גילוי נאות: יש לי אסוס.
אך לפי ההיצע שיש לך, נראה לי שעדיף DELL
המעלה הגדולה באסוס זה שהמחיר יחסית נמוך למפרט המצוין שהם יכולים להציע. בנוסף לעיצוב חדשני, ולמקלדת מלאה (מספרים בצד)

אך ידוע שהם מחזיקים פחות מDELL. לענ"ד אם יש את אותו מפרט ב'דל', זה עדיף.

ASUS

משתמש צעיר
זה דווקא לא בטוח נכון, אסוס היא חברה מצויינת עם מבחני ביצועים טובים, הבעיה שמציקה לי זה השירות שלהם, ומאחר ומחשב נייד התיקונים שלו יקרים עד כדי השבתה של המחשב לא הייתי מציע להתפשר על שירות של חברה בטח כשמדברים על אחריות לכמה שנים

DDFF

משתמש פעיל
מדברים פה על נייד או על נטבוק? [לפי זמן הסוללה שציינת זה נראה שהכוונה לנטבוק]
במקרה כזה לא הייתי שולל את האסוס בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה