מחשב מעלי אקפרסס. מומלץ??

BUYit

משתמש צעיר
איזה יותר מומלץ? הראשון?
הראשון הוא אמנם דור 10
אבל קחי בחשבון שהמפרט לא חזק, ובמיוחד לא בשביל גרפיקה,
זכןר לי שהטכנאים לא ממליצים על המחשבים האלו שהכל כלול במסך, אם אין אילוצים נוספים,
זה גם יצא לך משלוח יקר, כי זה כבד וגדול, (זה מסך של 23 אינצ בשביל הפרופורציה הניידים הכי גדולים הם 16 אינץ ויותר דקים)
בנוסף אין לך מה להלחץ לקנות, כי זה גם מחירו הקבוע באמזון, אין כאן איזה ירידת מחיר,
כדאי שתשאלו בפורום של תוכנה ורשתות יש שם טכנאים, הם יתנו חוו"ד יותר מקצועית....

BUYit

משתמש צעיר
בשביל לבנות מחשב נייח ז.א את כל הרכיבים מעבד, זכרון, דיסק קשיח, וכו' יוצא יותר זול, אבל צריך להתמצא בזה,

במחשב נייד מניסיוני, באופן כללי זה לא יוצא הרבה יותר זול, (גם מה שנראה קורץ בהתחלה, צריך לחשבן את עלויות המשלוח ומע"מ) רק לפעמים יש ירידות מחיר שאז זה משתלם,

כבר כתבתי ש'מציאות' אמתיות יש באיבי אבל יש בזה סיכון (זה המחיר של המציאה..) אני בס"ד קניתי מספר מחשבים משם שבארץ עולה כל אחד 3K וצפונה בסכומים של 1500 עד 2000 וממש חדשים, אבל כאמור יש בזה סיכון,

Rocheli

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@BUYit
נראה לי אני באמת ישאל בתוכנה ורשתות
תודה ענקית!!

אפשר רק עוד שאלה קטנה לא קשורה?
יש לי מחשב-
HP ZBook x360 Studio-G5 15.6" FHD Touch 2in1 i5-8300H 8GB 256GB Quadro P1000/4GB
1602612809542.png

משתמשת בו בינתיים רק לתכנות והוא רץ, אני הולכת להתקין לו עוד 8 גיגה זכרון ולהוסיף עוד דיסק קשיח לשמירת קבצים.
השאלה היא אם אחרי ההוספות האלה זה יהיה מספיק חזק להתקין אדובי?
ממש תודה על כל העזרה!!

BUYit

משתמש צעיר
@BUYit
נראה לי אני באמת ישאל בתוכנה ורשתות
תודה ענקית!!

אפשר רק עוד שאלה קטנה לא קשורה?
יש לי מחשב-
HP ZBook x360 Studio-G5 15.6" FHD Touch 2in1 i5-8300H 8GB 256GB Quadro P1000/4GB
צפה בקובץ המצורף 741526
משתמשת בו בינתיים רק לתכנות והוא רץ, אני הולכת להתקין לו עוד 8 גיגה זכרון ולהוסיף עוד דיסק קשיח לשמירת קבצים.
השאלה היא אם אחרי ההוספות האלה זה יהיה מספיק חזק להתקין אדובי?
ממש תודה על כל העזרה!!
אני די בטוח שכן,
ד.א הוא חזק פי כמה ממה שהבאת מאמזון,
יש לו מעבד חזק סיומת h זה מעבד עם כוח עיבוד חזק,
בנוסף יש לך כרטיס מסך חזק, מה שלא היה שם,

Rocheli

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ד.א הוא חזק פי כמה ממה שהבאת מאמזון,
כן אני יודעת, אבל הוא גם עלה בהתאם...
שילמתי עליו 1000$ באמזון. מרגיש לי שהוא שווה יותר, אני צודקת?
ועכשיו אני רוצה אחד יותר זול מקסימום 600$

מאיר 4134

משתמש מקצוען
כן אני יודעת, אבל הוא גם עלה בהתאם...
שילמתי עליו 1000$ באמזון. מרגיש לי שהוא שווה יותר, אני צודקת?
ועכשיו אני רוצה אחד יותר זול מקסימום 600$

אגב, בהחלט ייתכן, לפני שנתיים קניתי לגיסי DELL מסדרת INPIRION והוא עלה כ450$ וכיום בדיוק אותו מחשב עולה 650$

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בשביל לבנות מחשב נייח ז.א את כל הרכיבים מעבד, זכרון, דיסק קשיח, וכו' יוצא יותר זול, אבל צריך להתמצא בזה,

במחשב נייד מניסיוני, באופן כללי זה לא יוצא הרבה יותר זול, (גם מה שנראה קורץ בהתחלה, צריך לחשבן את עלויות המשלוח ומע"מ) רק לפעמים יש ירידות מחיר שאז זה משתלם,

כבר כתבתי ש'מציאות' אמתיות יש באיבי אבל יש בזה סיכון (זה המחיר של המציאה..) אני בס"ד קניתי מספר מחשבים משם שבארץ עולה כל אחד 3K וצפונה בסכומים של 1500 עד 2000 וממש חדשים, אבל כאמור יש בזה סיכון,

מה אתה אומר ע"ז (ק"ש)

abc321

משתמש פעיל
איפה אפשר לקנות מחשב נייד יד שניה פשוט בכ 500 שח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה