מחפש מעמד/ת ומעצב/ת מקצועי/ת לעבודה זמנית

מצב
הנושא נעול.

ישי ע

משתמש חדש
מדובר בעימוד לספר (טקסט שוטף - כ-280 עמודי word) ועיצוב כריכת גלופות, פרוזץ, שער ראשי וכדומה.
אני מבקש לקבל הצעת מחיר גלובלית.
אני מציע עבודה מעניינת לדעתי.
למעוניינים בפרטים, נא להגיב במייל ל: yshaia בגוגל נקודה קום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ישי ע

משתמש חדש
למעוניינים מדובר בספר "חוקת ישראל." רעיון חדש, של כתיבת חוקה (כמו של חוקות העולם) אבל למדינת ישראל ואשר מבוסס על התורה. רוב הספר מצוטט מהתורה לפי סדר של נושאים.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מדובר בעימוד לספר (טקסט שוטף - כ-280 עמודי word) ועיצוב כריכת גלופות, פרוזץ, שער ראשי וכדומה.
א. גלובלית זה מה שנותנים - לפי עמוד זה גלובלי. מקסימום שיעשו לך כמו בהוצאות לאור לפי מספר תווים.
ב. לא מכיר מישהו שמתמחר עבודת עימוד במחיר שונה בגלל שהיא מעניינת...
ג. אם הספר הזה פונה לחילונים - לא נראה לי שאתה צריך מישהו שיעמד לך אותו. יש טמפלייטים יפהפיים בוורד למסמכים משפטיים.
הרבה הצלחה.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. גלובלית זה מה שנותנים - לפי עמוד זה גלובלי. מקסימום שיעשו לך כמו בהוצאות לאור לפי מספר תווים.
ב. לא מכיר מישהו שמתמחר עבודה במחיר שונה בגלל שהיא מעניינת...
ג. אם הספר הזה פונה לחילונים - לא נראה לי שאתה צריך מישהו שיעמד לך אותו. יש טמפלייטים יפהפיים בוורד למסמכים משפטיים.
הרבה הצלחה.

חח נראה שיש הרבה רגישות להודעות מסוג זה.
מעניין שלאחרונה כמעט בכל יום יש מישהו שכותב הודעות מסוג זה...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חח נראה שיש הרבה רגישות להודעות מסוג זה.
מעניין שלאחרונה כמעט בכל יום יש מישהו שכותב הודעות מסוג זה...
נראה לי שזה בכוונה.
אם כבר, יש לי רגישות לאנשים שבוכים מאחורי המסך והמקלדת על כמה שהם היו טיפשים לקחת עבודה במחירי ריצפה, ואז כשהם נתקעים הם משתגעים, כי הכסף לא שווה את זה.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נראה לי שזה בכוונה.
אם כבר, יש לי רגישות לאנשים שבוכים מאחורי המסך והמקלדת על כמה שהם היו טיפשים לקחת עבודה במחירי ריצפה, ואז כשהם נתקעים הם משתגעים, כי הכסף לא שווה את זה.

יש הרבה אמת בדבריך, אבל במבחן המציאות, עדיין תהיה את אותה מעמדת שעושה רב טקסט שלושה טקסטים ב2.5 ש"ח לעמוד (כן, כן) ומרגישה בסדר עם זה.
היא תעדיף הרבה עבודה ושלווה בה, מאשר להעיף לקוחות.
מוצדק? אוי לא לאותו הדור.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש הרבה אמת בדבריך, אבל במבחן המציאות, עדיין תהיה את אותה מעמדת שעושה רב טקסט שלושה טקסטים ב2.5 ש"ח לעמוד (כן, כן) ומרגישה בסדר עם זה.
אני בהחלט מבין. יש הרבה משתנים. משימוש מורי הוראה למדנו שתמיד בפורום פומבי מדברים בדרך של "לכתחילה". והמבין יבין.

ישי ע

משתמש חדש
ב. לא מכיר מישהו שמתמחר עבודת עימוד במחיר שונה בגלל שהיא מעניינת...
הרבה הצלחה.
כן, הכוונה שהכל ידוע מראש ואין תוספות. גם דרוש מחיר טוב כמובן, ואני פתוח להצעות ממתחילים מקצועיים. לפעמים אם העבודה מעניינת יש יותר עניין לקבל אותה, והרבה פעמיים גם להפך, אם הנושא לא מעניין מישהו הוא עלול לנפח את המחיר. יש הגיון במה שאתה אומר לגבי הטמפלייטים ואני מודה לך על העצה. בשלב הזה אני כן מעוניין במשהוא יותר מפואר, לתת כבוד ראוי לתורה לשם ה' יתברך. רוב הספר מצוטט מהתורה.

ישי ע

משתמש חדש
לדעתי זה גם משפיע באיכות בדרך כלל. יש אנשים זריזים שמשתלם להם לעבוד בפחות (לא 2.5 ש"ח לעמוד רב טקסט חס וחלילה) אבל פחות ובכמויות יותר גדולות, אז בסוף משתלם להם. אני לא אחד כזה. אני מאד איתי ודייקני וגם אוהב לחשוב הרבה, אבל טוב שיש גם כאלה לדעתי, אנשים זריזים ומעשיים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כן, הכוונה שהכל ידוע מראש ואין תוספות. גם דרוש מחיר טוב כמובן, ואני פתוח להצעות ממתחילים מקצועיים. לפעמים אם העבודה מעניינת יש יותר עניין לקבל אותה, והרבה פעמיים גם להפך, אם הנושא לא מעניין מישהו הוא עלול לנפח את המחיר. יש הגיון במה שאתה אומר לגבי הטמפלייטים ואני מודה לך על העצה. בשלב הזה אני כן מעוניין במשהוא יותר מפואר, לתת כבוד ראוי לתורה לשם ה' יתברך. רוב הספר מצוטט מהתורה.
מתחילים או מקצועיים? תחליט
אולי אתה מתכוון למתחילים כשרוניים

בכל מקרה התקציב המוגבל שלך, מתאים לעימוד ועיצוב בסיסי של הספר והכריכה, לא משהו מפואר.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא מכיר מתחיל מקצועי כשרוני וזריז - שיקח מחירים נמוכים.
ואם כן אמור לו בשמי שהוא פראייר...

ישי ע

משתמש חדש
לא מכיר מתחיל מקצועי כשרוני וזריז - שיקח מחירים נמוכים.
ואם כן אמור לו בשמי שהוא פראייר...
צודק, אחד כזה אמור להתחכם עם הזמן ולצבור מוניטין ולבקש וגם לקבל מחירים גבוהים, ובצדק. אבל אין מה לעשות, בהתחלה קשה. אני גם בהתחלת הדרך.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צודק, אחד כזה אמור להתחכם עם הזמן ולצבור מוניטין ולבקש וגם לקבל מחירים גבוהים, ובצדק. אבל אין מה לעשות, בהתחלה קשה. אני גם בהתחלת הדרך.
ממה נפשך אם הוא אמור עוד להתחכם אז הוא עדיין לא מקצועי...
ואם הוא מקצועי אז הוא לא מתחיל אפי' שסיים אתמול לימודים.

ישי ע

משתמש חדש
ממה נפשך אם הוא אמור עוד להתחכם אז הוא עדיין לא מקצועי...
ואם הוא מקצועי אז הוא לא מתחיל אפי' שסיים אתמול לימודים.
כן אברהם תיקן אותי. אמור להיות כשרוני במקום מקצועי. אבל בכל זאת מי שסיים לימודים נקרא בעל מקצוע, למרות שהוא לא מנוסה במיוחד, ולזה התכוונתי.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תופעה חדשה בפורום הוא אשר אמרתי
ממליץ לך לקוח יקר להשיג מטריה דחוף

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לתת כבוד ראוי לתורה לשם ה' יתברך.
אם זה ספר שמדבר בגנות חוקי המדינה ובמעלת קדושת חוקי התורה הקדושה אז שיהיה לך בהרבה הצלחה, ואם לאו...

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני מכיר דוקא מעמדים שהעבודה שלהם מעניינת, אבל המחיר שלהם הוא גם מעניין

אני אגיד לך משהו לקוח יקר

טוב וזול זה מצוי די לרוב בקרב המעמדים [אבל רק באגדות]

אם תלך למתחיל, גם הספר שלך יראה ככה, ובמיוחד אם לך נסיון בספרים, אז הכל יראה לך טוב וזאת הבעיה.

היום רוב הספרים שיוצאים הם דרך מעמדים טובים והם נראים ממש טוב, ככה שאם הספר של כבודו יהיה חריג, אז הוא יהיה בפינה וחבל לך.

להשקיע הרבה כסף על דפוס כי זה באמת רוב הכסף ולזייף ביופי ובפאר של הספר זה לא חכמה גדולה.

היית מציעי לך את עצמי אבל מכיוון שגם אני מתחיל, אשאיר את הכבוד למקצוענים שיש כאן בפורום.

ברכה והצלחה

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מכיר דוקא מעמדים שהעבודה שלהם מעניינת, אבל המחיר שלהם הוא גם מעניין

אני אגיד לך משהו לקוח יקר

טוב וזול זה מצוי די לרוב בקרב המעמדים [אבל רק באגדות]

אם תלך למתחיל, גם הספר שלך יראה ככה, ובמיוחד אם לך נסיון בספרים, אז הכל יראה לך טוב וזאת הבעיה.

היום רוב הספרים שיוצאים הם דרך מעמדים טובים והם נראים ממש טוב, ככה שאם הספר של כבודו יהיה חריג, אז הוא יהיה בפינה וחבל לך.

להשקיע הרבה כסף על דפוס כי זה באמת רוב הכסף ולזייף ביופי ובפאר של הספר זה לא חכמה גדולה.

היית מציעי לך את עצמי אבל מכיוון שגם אני מתחיל, אשאיר את הכבוד למקצוענים שיש כאן בפורום.

ברכה והצלחה

הוא לא התכוון 'מתחיל' במקצועו, כי ידיו רב לו בהרבה יצירות,
אלא ה"פ - 'מתחיל' להתעצבן...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה