דרוש מידע מחפש מסעדה בשרית מהדרין בכרמיאל

אני וביתי

משתמש מקצוען
רובין ושארית יקרים? אתם אומרים מידיעה? אני מצטער לומר לאנשים אין כ"כ מושג איך עובד כשרות. נגיד את זה ככה מי שעובד עם חומרי גלם וברמה כשרותית כמו של שארית לדוגמא שווה לו לקחת את ההכשר שלהם כי ההפרש הכספי בכלל לא גדול ולכן מי שלא לוקח הכשר אלא מצהיר שהוא משתמש רק בהכשר פלוני צריך לעשות ברור חזק למה לא לקח את ההכשר למסעדה.

בתשבע456

משתמש צעיר
בואו לכרמיאל.
אין לכם מושג כמה תתאהבו בעיר ובתושביה החרדים לדבר ה'.

מצטרפת לקריאה!
גם בקהילת הישיבה לסגנון שמתאים וגם בקהילה בדרומית שד"א נפתח לפני כשנה בית כנסת חדש שמאד מינף אותה! מוזמנים כולם לבוא להתרשם!!!

בתשבע456

משתמש צעיר
זה לא מדויק.
יש בכרמיאל עסק בשם רוחלה, הם היו חת"ס, ושאלו אותם מדוע אינם עוברים להכשר מקובל יותר, והם ענו שעולה להם יקר יותר.
יתכן שהדרישה של המשגיח יוצרת עלויות גבוהות יותר.
בסוף הם עברו לרובין לא רק בגלל ה400 משפחות, אלא כי הם מייצאים את הבצקים שלהם לכל הארץ, ושוה להם להגיע למלא קהלים.

כמדומני שרוחלה זה כרגע הבד"ץ והם משווקים את המאפים לרשת קופיקס..

אני וביתי

משתמש מקצוען
זה לא מדויק.
יש בכרמיאל עסק בשם רוחלה, הם היו חת"ס, ושאלו אותם מדוע אינם עוברים להכשר מקובל יותר, והם ענו שעולה להם יקר יותר.
יתכן שהדרישה של המשגיח יוצרת עלויות גבוהות יותר.
בסוף הם עברו לרובין לא רק בגלל ה400 משפחות, אלא כי הם מייצאים את הבצקים שלהם לכל הארץ, ושוה להם להגיע למלא קהלים.
מה עולה יותר יקר המשגיח? זה יותר בעיה עם זמינות של חומרי גלם.

זחלוואי

משתמש רשום
מקפיצה
האם יש עוד מסעדות בכרמיאל בכשרויות בד"צ הע"ח / רובין / לנדא / קהילות / שארית ישראל?
והאם המידע שכתוב כאן על שף 10 עדיין נכון מבחינת הכשרויות שם?
ומה הטלפון של המשגיח שם?
תודה :)

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לי מושג מה זה שף 10 (אבל בגדול כשרות מהדרין כרמיאל ממש לא מספקת לבני תורה)
לא ידוע
מה שכן
יש את כיכר מיאמי שזה יותר דגים (וכמדומני גם בשרי) (נמצאים בקניון החדש שזה מורד הגיא 100 אאל"ט)
ושי מישהו שמכין ביתי - לאפות, שווארמה וכאלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה