התייעצות מחפש אוזניות איכותיות מכל הבחינות

הרש'ל

משתמש פעיל
כן אבל לא תמיד
אני מאוד אוהב להתחדש ככה שיש לי כמה אז יוצא שכל פעם אני עם משהו אחר לאחרונה אני עם אותם אוזניות ופשוט נהנה - החוטיות העמידות ביותר לדעתי (כמובן עם איכות סאונד מצויינת ויש שיאמרו יותר מJBL) זה הAKG אני לא זוכר את הדגם אבל החומר הוא חוט מחוספס כזה כמין ברזל (מקווה שהבנת....) מה שעושה אותם לעמידות במיוחד אני איתם דיי הרבה ומשתמש המון ומעביר מפלאפון לנגן למחשב וכו' ושום בעיה אני יכול לומר לך שהם בצבע אפור וזה הצבע היחיד שזה מגיע ...
אולי כדי לברר על החברה שהיא בת של סמסונג ולבדוק את הדגם עולות באיזור 150 ש"ח
הבנתי מצויין תודה עזרת לי מאוד, הן האוזניות הקודמות שהיו לי, ואכן הן היו נפלאות, החזיקו זמן די רב, אבל גם הן נהרסו בסוף, לגיטימי, אבל מבחינת איכות השמע, מה יותר טוב AKG או JBL?

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הבנתי מצויין תודה עזרת לי מאוד, הן האוזניות הקודמות שהיו לי, ואכן הן היו נפלאות, החזיקו זמן די רב, אבל גם הן נהרסו בסוף, לגיטימי, אבל מבחינת איכות השמע, מה יותר טוב AKG או JBL?
JBL שמים יותר דגש על באס טהור כמו שהם אוהבים לקרוא לזה...
אני אישית פחות מתחבר לזה אני אוהב הדגשה של האקוסטיים יותר וזה יש בJABRA וAKG יותר
כמובן אני מדבר על אותו טווח מחירים
ככה שזה מאוד תלוי בך ובסיגנון שירים לדוגמא לקיצבי רוק דאנס אלקטרו טראנס וכו' יותר יתאים הJBL ולבלאדות קלאסי וכל שיר אקוסטי יתאים יותר החברות השניות.
ושוב הכל עניין של טעם
אגב זו הסיבה שיש לי כמה אוזניות ....

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אחרי הרבה שנים שהוצאתי לא מעט כסף על אוזניות שנהרסו לאחר זמן מה קניתי אוזניות יקרות מאוד שלא נכנסות לאוזן אלא עוטפות את האוזן, איכות הבאסים, מוסיקה, דיבור כל דבר שאני רק שומע בהן אני מחייך.

אני מדבר על האוזניות הבאות של סוני
מה שהיה חשוב לי בהן זה ביטול הרעשים כי תכלס בתקופה ההיא הייתי בנסיעות הרבה.
בשורה הסופית הן משתיקות את הסביבה אבל פחות ממה שציפיתי (יצא דגם חש יותר שמשפר את זה, לא בדקתי איך הוא)
עדין אני כבר מספר שנים איתן והן פשוט מעולות, למרות שחשבתי שזה בזבוז בזמנו לקנות אותם הסתבר שזאת היתה אחת הקניות היותר נכונות שעשיתי (על פי חשבון זמן שימוש מול עלות וזמן)

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אחרי הרבה שנים שהוצאתי לא מעט כסף על אוזניות שנהרסו לאחר זמן מה קניתי אוזניות יקרות מאוד שלא נכנסות לאוזן אלא עוטפות את האוזן, איכות הבאסים, מוסיקה, דיבור כל דבר שאני רק שומע בהן אני מחייך.

אני מדבר על האוזניות הבאות של סוני
מה שהיה חשוב לי בהן זה ביטול הרעשים כי תכלס בתקופה ההיא הייתי בנסיעות הרבה.
תכלס היא משתיקות את הסביבה אבל פחות ממה שציפיתי (יצא דגם חש יותר שמשפר את זה, לא בדקתי איך הוא)
עדין אני כבר מספר שנים איתן והן פשוט מעולות, למרות שחשבתי שזה בזבוז בזמנו לקנות אותם הסתבר שזאת היתה אחת הקניות היותר נכונות שעשיתי (על פי חשבון זמן שימוש מול עלות וזמן)
אוזניות קשת יש להם מינוס מטורף של חום....
יש גם את הדגם של JBL500 שהוא ג"כ ממש טוב

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אוזניות קשת יש להם מינוס מטורף של חום....
יש גם את הדגם של JBL500 שהוא ג"כ ממש טוב
חשבתי כך גם לפני שקניתי אבל חיפשתי איכות אז הייתי מוכן להתפשר, תכלס זה הרבה הרבה פחות ממה שחשבתי
יש להן חיסרון אחר וזה שאי אפשר לשכב על הצד ולהאזין למוסיקה/פודקאסט
ובכל אופן אני מוכן להתמודד עם המחיר והחסרון הזה לטובת היתרונות

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
חשבתי כך גם תכלס זה הרבה הרבה פחות ממה שחשבתי
יש להן חיסרון אחר וזה שאי אפשר לשכב על הצד ולהאזין למוסיקה/פודקאסט
ובכל אופן אני מוכן להתמודד עם המחיר והחסרון הזה לטובת היתרונות
שוב עיניין של טעם

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
@הרש'ל תעדכן אותנו מה בסוף קנית ולמה טוב???

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שוב עיניין של טעם
הכי נכון שיש
גם בצליל אגב זה עניין של טעם
קניתי אוזניות של shore כאלה שאפשר להחליף להן כבלים כשהם נקרעים, היללו אותן ברשת חבל על הזמן, תכלס אני שם אותם באוזניים ולא מבין מה נסגר, כאילו זה נחמד וזה חביב אבל ואוו בשביל זה 450 שקל?
(למי ששאלה האוזניות קיימות החוטים קרועים, לא קניתי חוט חדש (100 בערך) )

הרש'ל

משתמש פעיל
@הרש'ל תעדכן אותנו מה בסוף קנית ולמה טוב???
אשתדל, אני עדיין לא סגור על עצמי, מה גם שעד עתה לא יכולתי לקנות אוזניות בלוטוס, כיוון שהיה לי נגן גלסבה של סאמויקס רגיל ובו לא ניתן להריץ את השיר כאשר מחובר לבלוטוס, ולכן לא היה שווה לי להשקיע באוזניות בלוטוס טובות, כעת הזמנתי בהמלצת חברים נגן מעלי אקספרס בזול יחסית, וטענו לי שהוא ממש כגלסבה אלא שהבלוטוס בו עובד יותר טוב ואפשר להריץ וכו', נשמע מומלץ ביותר, וא"כ עדיין אני מסתפק גם אם לקנות בלוטוס או חוטיות, אבל המידע כאן בוודאי עזר לי מאוד, יש לי צד כבד לקנות חוטיות כעת, הספק המרכזי הוא בין JBL טוב, לAKG, בעוד שאם החלוקה שפירטת בטוס טעם ודעת בין הבס לאקוסטי נכונה, לכאורה אנטה לקנות AKG
תודה על הכל

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אשתדל, אני עדיין לא סגור על עצמי, מה גם שעד עתה לא יכולתי לקנות אוזניות בלוטוס, כיוון שהיה לי נגן גלסבה של סאמויקס רגיל ובו לא ניתן להריץ את השיר כאשר מחובר לבלוטוס, ולכן לא היה שווה לי להשקיע באוזניות בלוטוס טובות, כעת הזמנתי בהמלצת חברים נגן מעלי אקספרס בזול יחסית, וטענו לי שהוא ממש כגלסבה אלא שהבלוטוס בו עובד יותר טוב ואפשר להריץ וכו', נשמע מומלץ ביותר, וא"כ עדיין אני מסתפק גם אם לקנות בלוטוס או חוטיות, אבל המידע כאן בוודאי עזר לי מאוד, יש לי צד כבד לקנות חוטיות כעת, הספק המרכזי הוא בין JBL טוב, לAKG, בעוד שאם החלוקה שפירטת בטוס טעם ודעת בין הבס לאקוסטי נכונה, לכאורה אנטה לקנות AKG
תודה על הכל
בכיף

דפה

משתמש מקצוען
תודה על הכל
יש לך דגם? יש לי AKG ואני מאוד מאוד מרוצה ובעלי גם רוצה, ואין לי מושג איזה דגם

הרש'ל

משתמש פעיל
אני לא יכול לומר בבירור אבל נראה לי שזה זה

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש שלושה דגמים באינטרנט שנראים אותו דבר זה הבעיה אני יודע ששלי עלו בסביבות ה150 לאחר בירור שלא דופקים אותי כמובן....

דפה

משתמש מקצוען

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אלו אוזניות שאני מחזיק כבר 3 וחצי שנים בשימוש אינטנסיבי
לא חמות בעורף
באס ושמע מעולה
סוללה שמחזיקה יותר מכל אוזניות אחרות שאני מכיר
אני מדבר על שיחות ומוזיקה במשך כ10 שעות רצוף
ואם זה בהמתנה כמה ימים...

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה על הכל
מה נסגר @הרש'ל ???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה