מידע שימושי מחפשת תחליף לנטפרי

מצב
הנושא נעול.

reish

משתמש מקצוען
מבחינת נטפרי זה וידאו שנטפרי יכולים לגשת אליו גם בלי שם משתמש וסיסמה.
ההגנות שיש לוידאו הזה הם ממש הגנות מצחיקות.
כנראה לכן לא ראו בנטפרי את זה כבעיה של הפרת יוצרים, ולפי זה ששמתם לב לזה כנראה אמרתם לבעלים של הקורס וכנראה שהוא פנה לנטפרי ונטפרי כבדו אותו ולא הורידו מפה והלאה.
לגמרי לא.
עצם זה שיש אצלי על המחשב וידאו שהייתי אמורה לצפות בו באופן חד פעמי ועכשיו הוא אצלי, ותיאורטית אני יכולה להעביר אותו הלאה - בעיני זו הפרה בוטה של זכויות היוצרים של בעלות הקורס, שמדגישות את זה שאין להסריט אף חלק מהקורס.
כמובן שלא אמרתי לבעלות הקורס והן לא פנו לנטפרי (מדבור באנשים שאין להם מושג מי זה נטפרי...)
התשובה הלקונית שקיבלתי מנטפרי בפעמים שלא אישרו את ההורדה היא "יש שם אישה ולכן לא תואם את המדיניות של נטפרי". הלו, הרי שום דבר לא השתנה משבוע קודם!

והטענה שלכם שאין הבדל לבין ששולחים לכם בנפרד ולבין שפותחים לכולם. היא לא נכונה כי אי אפשר לפתוח ספציפית ללקוח וזה בכוונה ככה כדי שנטפרי לא תדרדר בסתר.
וכנראה הורידו לכם את זה בשירות "גוי של אינטרנט" ששמה זה תחושה אחרת כמו חבר שמוריד בשבילך. זה לא תחושה שיש לך את האינטרנט הפרוץ.

מה זה לא.
הרי אפשר לבדוק ולהבין שמדובר בקורס מקצועי שמיועד לקהל מאד ספציפי ופתוח למשך כמה ימים. לא משהו שהולך להיפתח לכל העולם.
לגבי התחושה - סורי אני לא מבינה בתחושות. בפועל נטפרי נתנו לי לצפות בקורס ותודה רבה על זה, באמת.
עם זאת, תוהה על הצורך בפרוצדורה המסובכת, ועל כך שנטפרי חזרו בהם אחרי כמה שבועות.
לתחושתי שוב עניין של רצון טוב של נציגת השירות באותו זמן.

mat

------- Magicode -------
לגמרי לא.
מה זה לא.

אני בדרך לא מתעמת עם אנשים שהאמת לגמרי בצד שלהם והיא מוחלטת.
אבל בגלל שהדיון הוא ציבורי וכולם ראו את הדיון אז אני יענה בשביל אנשים אחרים.

לדעתי השמירה על זכויות יוצרים חלה על קונה הקורס הוא זה שמתחייב. יש חשש שהוא שולח את הלינק לנטפרי הוא כבר מיד מפר את הזכויות יוצרים כי מרגע זה הילך גם נטפרי יכולים לצפות בקורס.
שזה מגיע למערכת נטפרי הם לא רואים את התנאי שימוש של מוכרת הקורס. נטפרי רואים וידאו והם לא יודעים האם הוא מפורסם באתר מסויים עם סיסמה או בלי סיסמה.

לגבי הטענה השניה אי אפשר לדון בזה בלי לראות את הפרטים. לכן ביקשתי ששלחו לי טענות במייל.
כי פה אתם לא תתנו לי את הפרטים שלכם לבדוק מה הסיפור.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אגב, אני קצת לא מבין למה כל הדיון הזה נערך בפורום פרוג ולא בפורום של נטפרי עצמם !
הרי זה מטרת הפורום ההוא ! לדון בכל מה שקשור בסינון ! ויש שם בטח הרבה ניקים מומחים שמכירים בפתרונות אפשריים בסינון שלא מבקרים בפרוג
וקצת פלא לי (וזה בטח יאמר לשבחם) על זה שהם עדיין לא נעלו את האשכול הארוך הזה על 18 עמודיו שזה לא ממש מטרת הפורום של פרוג (לא שאני בעד נעילתו ...)

כותבת הרבה

משתמש פעיל
אגב, אני קצת לא מבין למה כל הדיון הזה נערך בפורום פרוג ולא בפורום של נטפרי עצמם !
הרי זה מטרת הפורום ההוא ! לדון בכל מה שקשור בסינון ! ויש שם בטח הרבה ניקים מומחים שמכירים בפתרונות אפשריים בסינון שלא מבקרים בפרוג
וקצת פלא לי (וזה בטח יאמר לשבחם) על זה שהם עדיין לא נעלו את האשכול הארוך הזה על 18 עמודיו שזה לא ממש מטרת הפורום של פרוג (לא שאני בעד נעילתו ...)

כי השאלה הייתה אחרת
(כך אני הבנתי, לפחות)
האם יש משהו טוב כמו נטפרי
אבל בהתאמה אישית/ פתוח יותר

ורק לכן אני עוקבת אחרי האשכול הזה

וככל הנראה שהתשובה היא שאין:(

מצטרפת לצורך במשהו שונה ומותאם אישית,
למרבה הצער אין כיום סינון מספיק חזק
שכולל את כל מה שאני צריכה.

בלי קשר לכך שיש לי צורך אחר
המון המון הערכה לנטפרי
והם באמת לא מחויבים לתת מוצר בהתאמה אישית
אבל הצורך ישנו...

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי כבר כתבו את זה, אבל אני לא מבינה את עניין החריגה בבדיקת התמונות...
כיום, נטפרי היא כבר לא לשם שמים. היא חברה ריווחית לכל דבר ועניין.
תשלום של 15-20 ש"ח לכל לקוח, בכפולות של עשרות אלפי [!!] בתי אב ועסקים. מדובר בסכומי עתק של מליונים לשנה..
אז למה אחרי חצי דקה של שליחת תמונות כותבים לי חריגה? איפה כל הכסף שאנחנו משלמות? למה הם לא מעסיקים עוד בודקי תמונות??

mat

------- Magicode -------
אולי כבר כתבו את זה, אבל אני לא מבינה את עניין החריגה בבדיקת התמונות...
כיום, נטפרי היא כבר לא לשם שמים. היא חברה ריווחית לכל דבר ועניין.
תשלום של 15-20 ש"ח לכל לקוח, בכפולות של עשרות אלפי [!!] בתי אב ועסקים. מדובר בסכומי עתק של מליונים לשנה..
אז למה אחרי חצי דקה של שליחת תמונות כותבים לי חריגה? איפה כל הכסף שאנחנו משלמות? למה הם לא מעסיקים עוד בודקי תמונות??

יש לכם שני אפשרות או לקרוא מה שכתבו פה באשכול על זה ואז נראה לי שלא יהיה לכם שאלות.
או למצוא את התשובה בשאלה שלכם. אם אתם טוענים שנטפרי כבר לא לשם שמיים אז למה שיפסידו עוד כסף בלשלם לבודקי תמונות. (סרקזם)

בנימיני

משתמש מקצוען
יש מתח יסודי בסינון אינטרנט
סינון אינטרנט בעצם קיומו מעמיד אותנו בפני העובדה שאין אפוטרופוס וכו' ושבסוף רובנו בני אדם שעלולים להיסחף בקלות לכל מיני דברים שלא היינו רוצים להיסחף אליהם.

לתחושתי הדבר הזה יוצר מרמור והתקוממות מובנית כלפי הסינון שרק מתעצם כאשר משהו לא הולך בדיוק כמו שרציתי ובדיוק האתר שביקשתי חסום עד למציאת פתרונות.

רק מה? אנחנו (או יותר מדוייק מורי דרכנו) יודעים שבאמת אין לנו ביטוח אז אנחנו שמים סינון ואפילו שמחים בסינון האיכותי שמאפשר לנו לחיות חיים נורמליים בלי להתקשקש על שטויות באינטרנט.

לדעתי כל עוד שלא נקבל ונשלים עם זה שאנחנו בשר ודם נמצא את עצמנו כועסים בסתר על סינון האינטרנט (או על המחירים, או הנציגים)
כן... זה שבמו ידינו הזמנו ובכספנו משלמים עליו כל חודש מבחירה חופשית

כי מי לא רוצה להיות מלאך?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לכם שני אפשרות או לקרוא מה שכתבו פה באשכול על זה ואז נראה לי שלא יהיה לכם שאלות.
או למצוא את התשובה בשאלה שלכם. אם אתם טוענים שנטפרי כבר לא לשם שמיים אז למה שיפסידו עוד כסף בלשלם לבודקי תמונות. (סרקזם)
כשכתבתי "לא לשם שמים", לא התכוונתי לקטע הרע שבמשפט, אלא לפרוך מראש את האלו שיאמרו ש"נטפרי קמה מתוך מענה לציבור החרדי בלה בלה, וכו' וכו'".. לזה התכוונתי. שכיום ב"ה לנטפרי יש מעגל לקוחות עצום, ויש להם את היכולת הכלכלית להוסיף עוד כמה בודקים שיאפשרו גלישה מהירה ונוחה יותר עם הרחבת פתיחת ובדיקת התמונות.. ואני באמת לא מבינה למה זה לא קורה.. למה אחרי חצי עמוד בעלי אקספרס נוצרת חריגה?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
דיווח נשלח לנציג אחר באופן אוטומטי ללא קשר למענה בפניות.

לסיכום. בעבר פניתם למייל אחר ולא נענתם. והאשכול הזה עזר שקיבלתם את המייל הישיר של @mat
אולי תשתפו אותנו מה הייתה התשובה שלו?
לא זה מה שאמרתי.
אמרתי שפניתי למייל שקיבלתי. לא זוכרת מי זה היה.
בזמנו, ההוא שהתכתבתי איתו אמר שיבדוק את הדברים ויחזור אלי.
עברה מאז שנה וחצי, הנושא כבר לא רלוונטי, אבל לחזור אלי - לא חזרו....

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשכתבתי "לא לשם שמים", לא התכוונתי לקטע הרע שבמשפט, אלא לפרוך מראש את האלו שיאמרו ש"נטפרי קמה מתוך מענה לציבור החרדי בלה בלה, וכו' וכו'".. לזה התכוונתי. שכיום ב"ה לנטפרי יש מעגל לקוחות עצום, ויש להם את היכולת הכלכלית להוסיף עוד כמה בודקים שיאפשרו גלישה מהירה ונוחה יותר עם הרחבת פתיחת ובדיקת התמונות.. ואני באמת לא מבינה למה זה לא קורה.. למה אחרי חצי עמוד בעלי אקספרס נוצרת חריגה?

@mat ענה על זה:
אני אגיב על בעיה שאני מבין בה וזה בעיה טכנית של עומס בתמונות.
זה נראה לי הבעיה שהכי כואבת כאן וגם לי אישית זה מציק.
זה אכן בעיה שאנחנו עובדים לסדר אותה.
הבעיה היא בעיקר טכנית מחסום טכני לא מחסום כספי או משהו כזה.
זה גורם שבשעות מסויימות יש עומס מאוד גדול וכפי שכתבתי עובדים לסדר את זה.
ואני מקווה שבימים הקרובים נראה שיפור ובעז"ה זה יפתר לחלוטין.

ולכן נשארים בנטפרי.
אבל אם אני בחנות נעליים ומחפשת נעל מאד יפה שקיימת רק במידה שונה - אני אברר עם המוכר אם יש סיכוי להזמין מסניף אחר/ לבדוק אם נותר בחברה דגם כזה במידה שלי. נכון? זה בדיוק מה שעושים כאן האנשים. מבררים איך אפשר ליהנות החסימה המשובחת של נטפרי מבלי שאיכות עבודתם תיגרע
ואולי זה כמו שאני בחנות נעליים ומחפש כובע מאד יפה שקיים במידה שונה?!
אז נכון שמחפשים פה נעליים אבל יש פה דברים שהם ברמה אחרת לגמרי מאינטרנט מסונן?, כמו קורסים/וואטסאפ.
וע"ע בחוברות של המשפיע רצ"מ זילברברג שליט"א

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ואולי זה כמו שאני בחנות נעליים ומחפש כובע מאד יפה שקיים במידה שונה?!
אני מבקשת את המוצר שהם משווקים. עד לאחורנה הם שיווקו גם במידה שלי.
המשל לשכם לא דומה לנידון משום כיוון
ובפעם המיליון אני אציין שאיני מעוניינת בשום דבר ממה שהצעתם, אלא בדברים שנפתחו בעבר, ונחסמו לאחרונה. לחילופין- נפתחו בעבר עם חסימה חלקית של בלוגים מסוימים, וכעת אין גישה.
אני מעוניינת במענה אנושי וסבלני שהיה בעבר וכיום הוא יותר לקוני

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לדעתי זה סתימת פיות
זה לא סתימה, אלא יותר ניתוב נכון של אופי הפורום.
בפרוג, אופי הפורום משוחרר יותר, ומשכך אכן ניתן להתבטא ביתר חופשיות
אבל בנטפרי, מעוניינים להשאיר את הפורום ענייני - טכני לגמרי, ללא דיעות, השקפות, חויות וסיפורי מעשיות, ולכן קיים סינון מוגבר יותר על התוכן.
הפורום של נטפרי הוא פלטפורמה שונה, עם מטרה שונה, מהפורום של פרוג.
והכל בסדר.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אולי עד לאחרונה הם שיווקו במידה שלך,אבל היות וסוג העור השתנה, והצבעים שהיית רגילה אליהם כבר לא קיימים, נאלצים יצרני הנעליים, לייצר נעליים שונות במעט.
את יכולה להמשיך לחפש בחנויות ישנות ולא מעודכנות את הנעליים שפעם היית קונה... אבל אין אחריות על האיכות... הכל יכול להתפרק לך בידיים...

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
תזהרו קצת יותר ....
זה נראה כמו אשכול במצב גסיסה, ברגעיו האחרונים טרם נעילה.....

ערכתי את ההודעה שלי
וליתר ביאור נעליים זה משהו כללי
יש חנויות לנעלי ספורט/אלגנט/עבודה
בחנות מיוחדת שמוכרת נעליים לחתונה אין נעלי עבודה!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אולי עד לאחרונה הם שיווקו במידה שלך,אבל היות וסוג העור השתנה, והצבעים שהיית רגילה אליהם כבר לא קיימים, נאלצים יצרני הנעליים, לייצר נעליים שונות במעט.
את יכולה להמשיך לחפש בחנויות ישנות ולא מעודכנות את הנעליים שפעם היית קונה... אבל אין אחריות על האיכות... הכל יכול להתפרק לך בידיים...
אולי ואולי ואולי.
אין עניין לשחזר הודעות ודברים.
אתם מושכים לכיוון של חסימה הרמטית, משום שצעירים.ות גולשים באינטרנט.
אני מסבירה שהצורך שלנו, כבעלי עסקים, הוא לעבוד בצורה הגיונית. יתכבדו הבחורים, שאינם נשמעים לדעת תורה וגולשים למטרת בילוי, ויחפשו סינון שונה. זה הכל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה