חלבי מחפשת תבנית עגולה גבוהה במיוחד לעוגת גבינה

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש בחנויות חד פעמי רינגים עגולים בכל מיני גדלים, וזה מושלם לזה
יש בפאן סיטי במתחם
אני קניתי בחנות שנקראת "בום" בקניון הסיטי
יש בטח בעוד מקומות

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש בחנויות חד פעמי רינגים עגולים בכל מיני גדלים, וזה מושלם לזה
יש בפאן סיטי במתחם
אני קניתי בחנות שנקראת "בום" בקניון הסיטי
יש בטח בעוד מקומות
אני לא מרחיקה עכשיו כ"כ....
דופק לי הלב לחשוב אם באמצע... לא לפתוח פה, אבל, יודעת
נראה לי אקנה בחנות ח"פ ליד הבית וה' יעזור

מירי84

משתמש פעיל
אני לא מרחיקה עכשיו כ"כ....
דופק לי הלב לחשוב אם באמצע... לא לפתוח פה, אבל, יודעת
נראה לי אקנה בחנות ח"פ ליד הבית וה' יעזור
אם לא ממש חשוב לך העגול דווקא, אני עושה את העוגה הזו פעמים רבות ודוקא לא בעגול אלא בח"פ המלבן הרגיל (A4)
יוצא סוף הדרך, עוגה גבוהה ומרשימה. ואם אי רוצה לתת למישהו אני חותכת רצועה ארוכה מהעוגה ומניחה בקופסאות השקופות הח"פ של הרולדות, אין יותר מרשים מזה... (אישית אני בכלל מעדיפה לעשות במרובע ולא בעגול כי העגול רק תופס יותר מקום והרבה פחות חסכוני מבחינת כמות הפרוסות מעוגה...)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם לא ממש חשוב לך העגול דווקא, אני עושה את העוגה הזו פעמים רבות ודוקא לא בעגול אלא בח"פ המלבן הרגיל (A4)
יוצא סוף הדרך, עוגה גבוהה ומרשימה. ואם אי רוצה לתת למישהו אני חותכת רצועה ארוכה מהעוגה ומניחה בקופסאות השקופות הח"פ של הרולדות, אין יותר מרשים מזה... (אישית אני בכלל מעדיפה לעשות במרובע ולא בעגול כי העגול רק תופס יותר מקום והרבה פחות חסכוני מבחינת כמות הפרוסות מעוגה...)
יודעת מה?
צודקת

אז אם אני מכינה את העוגה של קרין גורן וממירה לתבנית מלבנית
איזה גודל או גובה את משתמשת בשבילה?

מירי84

משתמש פעיל
משתמשת בתבנית הרגילה בגודל A4 בלי שום שינויים במהלך האפיה העוגה עולה ועוברת את הגובה של התבנית אבל אחרי האפיה העוגה יורדת בחזרה ומגיעה עד לשולי התבנית.
חשוב להקפיד מאוד על כל ההוראות ובפרט על הקטע של מריחת המרגרינה, לא לוותר על זה!! זה שומר על העליה האחידה של העוגה שלא תיסדק וגם שלא יגלוש מהתבנית במהלך האפיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה