עזרה מחפשת רעיונות לסוויצ'ים מפתיעים.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
(אני חדשה בקהילת כתיבה, אני אשמח שתגידו לי האם השאלה מתאימה לקהילת כתיבה, או לכללי.)

אני רוצה לשים את בני משפחתי בסיטואציות מוזרות, ולהסריט את תגובתם (מתיחות) לכן אני מעונייינת ברעיונות.
דוג' לסיטואציה שחשבתי עליה: להזמין את בני הבית לסעודה, ולהגיש ארוחת צהריים בלתי מבושלת לשולחן.
(כמובן שאגיש גם ארוחה מבושלת, אחרי ש'יתבשלו' עם תגובתם)
אז יאלה, תפעילו את המוח היצירתי שלכם, ותכתבו לי רעיונות מפתיעים ומצחיקים.
(רק שיהיו מעשיים, לדוגמא אין לי אפשרות להנחית חללית מהדור הבא לתוך המרפסת שלנו....)

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לשים כסאות נמוכים.
למלא בקבוקי שתיה במים עם צבע מאכל/במשקאות עם טעם מוזר שייראו כמו משקה קל רגיל.
לזייף אוכל שייראה בשרי ולהגיש אחר כך מאכלי חלב.
להגיש שייק עם קש-שיהיה סתום מהצד התחתון.

(אולי מחר בבוקר יהיו לי חלומות יותר הזויים, אשתף...)

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דווקא הקטע של האוכל הלא מבושל הרבה יותר מרושע בעיניי...:devilish:
למה? הם לא יאכלו אותו, אני אגיש לשולחן, מישהו יפתח ויראה איטריות במים, (כאילו שכחתי להדליק את האש)
תופסים תמונה שלו ומשחררים את האוכל שבושל.
אגב, כל הזכויות שמורות לאף אחד. אתם יכולים להשתמש ברעיון ולעשות אותו גם.
היה לי עוד רעיון בסגנון של לפתוח את הדלת להגיד שמבקשים להטעין רב קו, ולהכניס את אחיינים שלי. זה לא אכזרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה