התייעצות מחפשת רעיון למתנה לגננת רווקה (צעירה). סביבות 100 שקלים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!

Sped

משתמש פעיל
אני תמיד קיוויתי לקבל ספרים, אבל רק החברה הטובה שלי עשתה כך. במקום זה קבלתי כל מיני מתנות שלא היה לי בהם צורך....

אנטוריום

משתמש מקצוען
תלוש בbuyme או כרטיס מתנה אחר עם אופציות לבחור לעצמה את הפינוק..

• תודה
Reactions: GRN

saralulu

משתמש מקצוען
אחותי קיבלה פעם כרבולית מהממת מפריד וזה היה מאד שימושי ומפנק בשבילה, היא קיבלה עוד מתנות אבל אני זוכרת שזו היתה מתנה שממש קלעה לטעמה.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני פעם נתתי שובר בקצפת,ערכת מוצרי אפיה (הגננת אהבה את התחום)
אבל עכשיו יש לי מטפלת רווקה שזה לא הסגנון שלה ואני באמת לא יודעת מה לתת

976חני

משתמש מקצוען
שובר מנה על 100 שח יש של BUYME ויש גם בערים החרדיות שוברים שתקפים למגוון חנויות
נראה לי יותר מכובד מכסף והיא תקנה משו לטעמה

אפונה וגזר

משתמש צעיר
אם זה היה בשבילי כשהייתי רווקה אז גיפטכארד לחנות ספרים. כסף מצטבר ולא באמת קונים לעצמי מתנה בזכות הכסף הנוסף.
משא"כ שובר.
מצד שני, לפעמים שובר זה תקוע כי לא מוצאים מה לקנות בו.
בחנות ספרים זה לא יכול לקרות לי (לא למצוא מה לקנות)

איזה מקסימה שאת ככה משקיעה מחשבה בהכרת הטוב!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולם!
עזרתם לי להבין שכנראה אין לי מה לתת לה חוץ מכרטיס מתנה...
(או אולי לנסות לגשש אצל המשפחה שלה אם היא אוהבת לקרוא או לאפות)

dassip

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מפיץ ריח לחדר/סבונים ריחניים+פרלינים

• תודה
Reactions: GRN

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שכן, אל תניחי שבטוח ערכת קרמים זה משהו שכל אחת תשמח לקבל. לי למשל יש המון קרמים שווים מאוד ששוכבים כאבן שאין להם הופכין. אני לא מתחברת לקונספט. (למעט קרם פנים וידיים, אבל מה שקיבלתי זה לגוף...)
אני לעולם לא מניחה כזה דבר בטעות
אני תמיד תוהה לעצמי איזה מתנה מוזרה זה ומי בכלל משתמש בזה :) :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה