מידע שימושי מחפשת פלאפון ברור ונוח וקל לתפעול

חני קו

משתמש פעיל
מחפשת לקנות פלאפון עם תצוגה ברורה ונעימה, מקשים ברורים, פשוט לתפעול לשמירת אנשי קשר וחיוג (פחות חשובות לי פונקציות של לוח ותזכורות וכו')
מה מומלץ?

חני קו

משתמש פעיל
לא הבנתי? הא, אין בנמצא?
מה בכל זאת הכי מומלץ לילד חינוך מיוחד שאנו מעוניינים להרגיל אותו להשתמש בפלאפון, הצורה הכי קלה וברורה.
אין דבר כזה בכלל?!

לעניות דעתי

משתמש פעיל
לא הבנתי? הא, אין בנמצא?
מה בכל זאת הכי מומלץ לילד חינוך מיוחד שאנו מעוניינים להרגיל אותו להשתמש בפלאפון, הצורה הכי קלה וברורה.
אין דבר כזה בכלל?!
היי לא התכוונתי...
סתם מצאתי מקום לפרוק תסכול כלל-אנושי על בעיית הפלאפונים.

כותבת הרבה

משתמש פעיל
יש משהו שנקרא פלאפון למבוגרים
מקשים גדולים, מיעוט תפריטים
המליצו פה פעם משהו מעלי אקספרס
לא יודעת אם אפשר להפוך לכשר.

אחפש את הקישור

כותבת הרבה

משתמש פעיל
תודה. אני רואה שאין בו חיוג מקוצר, שקצת חבל נראה לי,
וגם מה עושים לעניין הכשרות אם מזמינים פלאפון?

מבררים לפני הרכישה בחנות שמתמחה בנושא

יש בעיקר לדגמים של נוקיה
אבל לא רק...

באופן אישי קונה c2
לילדים ונותנת לחנות לשנות את המפרט ולהוריד את המשחקים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה זה הדבר הזה?!
מקווה שלא הכנסתם לי איזה ווירוס!!!!
נפתח לי דף עם מליון סימנים בלתי ברורים!!!!!!!!!
גם לי כך....
בכ''א לענין שאלתך.
הפלאפונים שמיועדים למבוגרים לא זוכרת חברה ודגם אבל המקשים מאד גדולים גודל האותיות מאיר עיניים ויש גם אופציה שבלחיצה על מקש שומעים מה שהקישו.
לדוג' לחצת 1 ואת שומעת מהדיבורית - אחד ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה