אביזרים מחפשת נוצות לתפירה

שירה חיפה

משתמש חדש
שלום לכולם,

מחפשת נוצות לתפירה לשמלה לאירוע בצבע כחול לאזור הכתפיים
אם יש מידע איפה יכול להיות באזור צפון, מרכז. או אתרים רלוונטים
תודה מראש!

נ.ב מצורף תמונה. ברעיון הזה בכחול

קבצים מצורפים

• נוצות.png
    נוצות.png
    KB 111.6 · צפיות: 35

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האםםם.. זה היה במדרחוב...
לא זוכרת כתבות מדויקת, ומאמינה שיש שם עוד כמה חנויות כאלה...
היית שם פעם?? כי אני בפעם הראשונה הלכתי כמו ילדה טוב לרחוב נחלת בנימין.. היו שם כמה חנויות... בכמות נחמדה:) ולא יותר מזה.. ואני לא הבנתי למה שלחו אותי עד לפה....
למעשה אחרי שקניתי את הבדים (ולא היה המון מבחר) יצאתי לכוון האוטובוס, ופתאום אני רואה בפיתול נסתר יחסית מדרחוב עם עשרותתת חנויות:( היה מבאס.. אבל עזר להבא...
אז שימי לב אם את הולכת...
סתם חיפשתי בגוגל ויש הרבה תוצאות.. תנסי לדוג' https://www.parvot.co.il/feathers/nvcvt-ltpirh.html (לא בטוחה שזאת החנות שראיתי)
ובטח בעלי אקספרס גם יש.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפילו שאמרת שלא כ"כ מתאים נחלת בנימין
בכל אופן ממליצה על החנות "המערה של אלאדין" שם
חנות עם מבחר אגדי של כל הקישוטים ותוספות תפירה תרצי שלא תעלי בדעתך שקיים.
צריך המון זמן כדי להצליח לראות את כל הסחורה בחנות.
קצת יקר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה