בקשה מחפשת מכשיר waze יד שניה

קוברנטיס

משתמש רשום
@שוהם307 @לב אברהם @יהודית גולדשטוף
לי יש מכשיר שאני מכשיר בעצמי [אני לא מכשיר, אני בנאדם שמכשיר את המכשיר, יעני עושה אותו כשר...] ברמה שאדם רגיל לא יכול לפרוץ. [טכנאי מקצועי כן, בשונה מהדרן שגם טכנאי לא יכול].
זה מכשיר עם מסך ענק ונוח, אני יכול להשאיר גם אפליקציות של בנק [עם אפשרות להפקדת צ'קים] מצלמה ועוד.
והכי חשוב - אין שום התחייבום לשום סים, אני היום משתמש וממליץ על סים של 019 ב-12 ש"ח לחודש, ומתי שתרצו תוכלו לנייד אותו לאיזו חברה ואיזו תוכנית שיתחשק לכם.
350 ש"ח, כולל מטען, יש גם מגן מסך איכותי ב20 ש"ח ומגן אחורי ב15.
הבהרה - אני לא סוכן ולא חנות, אני אדם פרטי שעושה את זה כתחביב, כרגע יש לי מכשיר אחד למכירה.
050-4133851
a0504133851 שטרודל ג'ימייל וכו'
@אלחנן EBA
עדיין רלוונטי?

8989

משתמש חדש
יש לי מככשירים שא''א לעקוף את הסינון שלהם רק וייז בלבד לא שום אפשרויות נוספת יש חדשים ויש יד 2.
תשלום חד פעמי - מחיר המכשיר משתנה בהתאם לרמת המכשיר מ 400 ש''ח צפונה תלוי בגודל איכות ועוד אין שום חיוב חודשי.
ניתן להשיג סים ל 3 שנים ב 185 למי שקונה מכשיר.
או לחילופין סים של נטפרי-הראל ב 14 ש''ח לחודש.
5446239 שטרודל גימייל וכו'

מרדכי מוטי

משתמש רשום
יש לי מכשיר j5 של דרך המלך השתמשתי בו כארבעה חודשים,
המכשיר כמו חדש !!!
עקב נסיבות החיים אני היום בלי רכב,
החבילה היא 24×36, זה אומר שיש לי לשלם עוד כ 750 ש"ח.
אז אם מישהו רוצה לקנות, שיציע מחיר.
כאן, או במייל
bwygrdmwyty gmail.com‬

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה