דרוש מידע מחפשת מידע על רופאי שיניים

FLY HIGH

משתמש מקצוען
ד"ר מרק, מ.ש. דנטלית, מרפאת מלמן. אשמח להמלצות או דיס כמובן.
או אם למישהו יש המלצה על רופא שיניים בהסכם עם לאומית בירושלים כמובן רופא טוב, אשמח לשמוע.
תודה מראש!!!

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מקפיצה
אני מחפשת המלצה לרופא שיניים מומחה לטיפלי שורש מורכבים של לאומית בירושלים.
בדחיפות!
תודה מראש

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ד"ר מרק, מ.ש. דנטלית, מרפאת מלמן. אשמח להמלצות או דיס כמובן.
או אם למישהו יש המלצה על רופא שיניים בהסכם עם לאומית בירושלים כמובן רופא טוב, אשמח לשמוע.
תודה מראש!!!
יש לך ניסיון עם דנטלית בירושלים ? אני מבררת שם על כתרים/שתלים

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני גם מחפשת רופא שיניים בירושלים שיש לו הסכם עם לאומית לביצוע כתרים. (למבוטחי לאומית זהב) מעל גיל 18
ואם עשיתי טיפול שורש אצל רופא בלאומית ב עיר אחרת חייבת להמשיך את הכתר דוקא אצלו?
יצוין שעבר יותר משנה כי לא יכולתי לעשות כתר בגלל ישור שיניים.
פשוט דיברתי עם מרפאה אחת שלא רצתה לעשות כתר על שן עם טיפול שורש שלא הם עשו.
אני פשוט לא מעוניינת לעשות כתר אצל מי שעשה את הטיפול שורש
גם בגלל שזה בעיר אחרת.

תודה אשמח מאד למידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה