דרוש מידע מחפשת מידע על ד״ר אריה ולדמן

שרה קורנפלד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת מידע על ד״ר אריה ולדמן רופא עור מחיפה
שמוריד יבלות ויראליות.
האם מישהו היה אצלו או שמע על כך ויכול לתת המלצה?
תודה

גם זו

משתמש חדש
ממליצה מאוד!
אני הייתי אצלו, ומכירה המון שמגיעים אליו ומרוצים במיוחד!
הוא מומחה באמת
שווה גם לנסוע מרחוק.

מיכאל זוהר

משתמש חדש
אם אתם מחפשים רופא עור מומחה, ד"ר ולדמן הוא הכתובת הנכונה ביותר!
מדובר ברופא מומחה מקצועי ומסור עם וותק וניסיון אינסופי!
הוא רופא עם נשמה, שמחייך תמיד לכל מטופל וזמין בכל שעה גם בטלפון האישי!
אני ממליץ עליו בחום גם בתחום הבריתות - הוא מוהל בחסד עליון, שביצע עשרות אלפי בריתות במומחיות ורגישות לתינוק ולמשפחתו, יש לו בקליניקה שברחוב הגליל 53א בחיפה גם מרכז בריתות חדיש נעים ויפהפה!
בקיצור ד"ר אריה ולדמן הוא בהחלט הכתובת הנכונה כרופא ומוהל, ולכל טיפול או בדיקה שתצטרכו!
מצרף למעוניינים את המספר פלאפון האישי שלו: 052-2473918.
בהצלחה!!!

ג.ב.

משתמש צעיר
אנחנו היינו אצלו עם הבן שלי.
הוא הוריד לו את כל היבלות.
מומלץ בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה