כללי מחפשת מורה לתוכנת תג

• פותח הנושא galit
  • פורסם בתאריך

galit

משתמש רשום
עימוד ספרים
אני מחפשת מורה (עדיף אישה) מומחית בתוכנת תג, שעימד/ה ספרים (עדיף קודש).
ויכולה להעביר את ידיעותיה בצורה טובה.
תשלום הגון.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין הרבה נשים שעובדות בתג, למיטב ידעתי. יש מישהי בבית וגן שמעמדת בתג (אשתו של איזה ראש ישיבה, אבל השם ברח לי מהראש). הכי טוב שתתקשרי לוויסמן והוא יידע להגיד לך.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
דוקא אני מכירה כמה נשים כאלה

יש אחת שניידר בבני ברק שהיא המורה של תג מטעם החברה

וכשקונים את התוכנה מקבלים את הלימוד אצלה חינם

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האחת מבית וגן היא תרצה שילוני, מעמדת מפורסמת ומקצועית מאד
אין לי מושג מה הטלפון שלה אבל זה בטח כתוב במדריך

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש גם אחת ברמת שלמה - אבל אני לא זוכרת איך קוראים לה.
צריך לשאול את ויסמאן.

imud

משתמש צעיר
עימוד ספרים
ווייסמאן עצמו לא מלמד?
ניסית לדבר אתו?

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני עצמי מעמדת בתג [כולל רב טקסט] אשמח לנסות.
עימדתי מס' ספרים.
ראי בתיקי עבודות.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה