מחפשת השראה לארון ספרים לסלון

אדריכלות ועיצוב פנים >> תוכן מקצועי

עטוף בטלית: יומו האחרון של הגאון הרב גולדבלט זצ"ל
עם צאת החג פורסמה הידיעה הקשה על פטירתו של תושב שכונת עזרה הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל, אב ל-12 ילדים ש-9 מתוכם טרם נשאו. הרב חיים טודרוס זצ"ל...
המכתב האחרון שכתבה הנערה להוריה, שעה לפני מותה
"עכשיו אני בת חמש עשרה וחצי, ואם נגזר עליי למות, אמות בשקט בכבוד ואמונה. כן, אמונה - את זה נתתם לי" אילנה נאמן הייתה אחת ממאה ושניים תלמידיי...
מיטת קומותיים בתכנון מותאם כמו שאף פעם לא ראיתם: סקירה בתמונות
אם בראש שלכם עולה תמונה של מיטת קומותיים של פנימייה, או מיטה נפתחת ונגללת – כאן תוכלו לגלות עיצובים אחרים לגמרי...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם עשו גם ויטרינה בבית הזה?
ארון הספרים מכיל רק ספרים..
לא עשו שם ויטרינה.
האמת שאני לא ממש מבין את הקטע שכמעט בכל בית עושים ויטרינה, מי צריך את זה, ומי קבע את הכלל הזה? לא תמיד זה משתלב יפה.
כמובן שהיה אפשרי לדחוף יחידה סגורה באמצע עם דלתות זכוכית לצאת ידי חובת ויטרינה, אבל יותר יפה בלי.
מי ששאל על העומק למה לא עושים 20, ש"ס חתנים זה 26, ובדרך כלל יותר יפה שנשאר לפחות 2 ס"מ שרואים בהם את המדף.
במילא אי אפשר לעשות את הכל שווה כי יש ספרים שהעומק 13 ויש ספרים 26 אז כבר עושים הכל עם רווח מקדימה.

דדד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא עשו שם ויטרינה.
האמת שאני לא ממש מבין את הקטע שכמעט בכל בית עושים ויטרינה, מי צריך את זה, ומי קבע את הכלל הזה? לא תמיד זה משתלב יפה.
כמובן שהיה אפשרי לדחוף יחידה סגורה באמצע עם דלתות זכוכית לצאת ידי חובת ויטרינה, אבל יותר יפה בלי.
מי ששאל על העומק למה לא עושים 20, ש"ס חתנים זה 26, ובדרך כלל יותר יפה שנשאר לפחות 2 ס"מ שרואים בהם את המדף.
במילא אי אפשר לעשות את הכל שווה כי יש ספרים שהעומק 13 ויש ספרים 26 אז כבר עושים הכל עם רווח מקדימה.
באמת יש פעמים שהויטרינה מכערת...
אבל איפה שמו את כלי הכסף, חנוכיה וכו'?

styehoshua

משתמש פעיל
אני גם לא מבינה את הקטע אני לא עשיתי ויטרינה, חשבתי לעשות כרהיט בפני עצמו אבל גם מזה ירדתי.
כמה פריטי כסף משמשים לקישוט בין מדפי הספרים מפוזר (מצהיב מהר ודורש טיפול) והיתר סגורים בארון.

חני S

משתמש מקצוען
מה שיפה בארונות שהעלה @חרש עץ שהם מכילים המון.
בעיניי ארון בסלון הוא לא רק "ארון ספרים", הוא גם ארון לכל אביזרי השבת, כל אביזרי הקודש בבית ואם אפשר לדחוס עוד כמה דברים אז למה לא...
ואגב, למה באמת לא עושים את זה
נדמה לי כי בגלל שיש ספרים שהם 30
ואי אפשר לשחק בעוביים..
@חרש עץ -אשאל שוב
מאיזה חומר העמודי זהב?

יש לך את הכישרון הייחודי לנצל חללים, להתמצא בעיצוב עכשווי ולהעניק סגנון אחיד לעיצוב בתים ומשרדים? קורס עיצוב ואדריכלות פנים בפרוג יפתח לך דלתות לתחום מבוקש, מרתק ורווחי במיוחד!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

587

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה