מחפשת בית דפוס המדפיס מדבקות

אפקט

משתמש צעיר
מחפשת בית דפוס באזור ירושלים להדפסת מדבקות
כמובן איכותי ו.........זול

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני קניתי מכונה להדפסה מדבקות של brother . ואני ממש מרוצה. שם המכשיר pt9500
והוא מגיע עם תוכנה מיוחדת לעיצוב מדבקות.
מדובר במדבקות למנציה איכותיות, בשלש שכבות. החיסרון הוא מחיר הסרט. 8 מטר סרט עולה בן 100 שח ל130 ש"ח תלוי ברוחב. יש מגוון רחב של סרטים. כסף זהב.
אמנם באיבי אפשר להשיג בחצי מחיר, אבל החניוית שיש להם את זה לא שולחים ישירות לארץ.

אפקט

משתמש צעיר
הדפסת מדבקות

זו עבודה חד פעמית ולכן אני מחפשת דפוס שיעשה לי את העבודה

תוסס

משתמש פעיל
איזה גודל מדבקה
וכמה כמות
והאם מדבקות נייר גם טוב.

אפקט

משתמש צעיר
הדפסת מדבקות

30.000 מדבקות בגודל 1/6 A4 וכנראה שדף גם טוב

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צור איתי קשר באישי יש מצב שאוכל לעזור לך לגבי זה!
בית דפוס שמיועד בשביל זה איכות א' ומחיר אני עדיין לא יודע אך אני יקשר אותך במידה ותרצה אם האדם שצריך ותדון איתו על המחיר.

כל טוב מקווה שעזרתי.

copy

משתמש צעיר
עימוד ספרים
למה דווקא בירושלים, היום מרבית בתי הדפוס עובדים עם השליחים של הדואר, ועולה בסביבות 35 ש"ח למשלוח.
יש חברה בדרום הנקראת לייבלס, ומדבקות רק בדבקות

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בירושלים הדפסתי בעופרים, הכי זול מכל מה שחיפשתי והאיכות היתה יותר מבסדר גמור

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין לעניין באותו עניין:
מחפשת מקום להדפיס בשחור על מדבקות שקופות כמות מזערית (30 יחידות) של מדבקות מזעריות (חצי סנטימטר על 2 סנטימטר).
במקום מגורי לא מצאתי מקום שיכול להדפיס לי וגם לא דף מדבקות בגודל הזה כדי שאדפיס לבד.
אם משהו יודע על מקום בירושלים או בב"ב שמדפיס (משלוח לא משתלם לי אבל אני מגיעה לשם) או (עדיף) על חברה שמייצרת מדבקות בגודל הזה ואיפה ניתן להשיג אותן.
מצאתי רק דף A4 שאני צריכה לחתוך אבל הוא נמכר רק בחבילות ואני צריכה רק דף אחד...
תודה מראש.

ביוגרפיק

משתמש צעיר
כמות כזו וגודל כזה אף אחד לא יסתכל עליך.

אולי תקני שקף ותדפיסי במדפסת לייזר בייתית

זאבי

משתמש פעיל
יש חנויות שפותחות חבילות ומוכרות דפים בודדים של A4
בב"ב ידוע לי על 2 חנויות

copy

משתמש צעיר
עימוד ספרים
באופן כללי, מדבקות שקופות הינם מיובאות ומאוד יקרות, עקב כך החנויות לא מחזיקות מלאי של דוגמאות, בת"א ישנה חנות אשר מספקת מדבקות כאלה מתוצרת גוליבר, כרגע אף קיים מחסור במדבקות שקופות-מחולקות (בדפים שלמים אין מחסור)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה