דרוש מידע מחפשת אולפן - מי שמכיר אשמח שיכנס!

מלכה S

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה בחום על ליבי חשין מנווה יעקב בירושלים
אלופה ממש!!!

שלמה ק..

משתמש חדש

שלמה ק..

משתמש חדש
אה, אוקי.
את רוצה כאילו עיבוד, והקלטה.

תנסי אותו, הוא לוקח גם מחיר סבבה.
0534534270 אני לא יודע באיזו עיר האולפן שלו, כי הוא בדיוק עבר עכשיו.
תנסי אצלו.
אתה אולי יכול לתת לי פרטים על אולפנים בבני ברק?
אני מעוניין להקליט עוד השבוע כבר שיר לפורים עבור ישיבה.
תודה רבה!

אולפני Remix

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן

BS''D

משתמש פעיל
אה, אוקי.
את רוצה כאילו עיבוד, והקלטה.

תנסי אותו, הוא לוקח גם מחיר סבבה.
0534534270 אני לא יודע באיזו עיר האולפן שלו, כי הוא בדיוק עבר עכשיו.
תנסי אצלו.
יש אולפנים הרבה יותר ברמה, אבל עיבוד שם עולה כמה אלפים.
את יכולה אולי לעשות עיבוד אצל ההוא שהבאתי לך את המספר שלו, והקלטה אצל מישהו יותר מקצועי.
אני חושב שככה יהיה הכי טוב.
והקלטה ומיקס לשיר לבית, או למסיבה. זה עולה הרבה פחות זול מעיבוד.
את לא חייבת לעשות את שניהם אצל אותו אחד.
אני אשמח לשמוע הצעות רלוונטיות למרכז עבור בחור וילד דחוף למחר בבוקר או מוצ''ש.
יש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה