קורונה מחלים קורונה עם תסמינים, הייתם הולכים להבדק?

תהילה ר

משתמש פעיל
שלום
הייתי חולה לפני חמישה חודשים עם תסמינים שעברו לחלוטין
בשלושה ימים האחרונים אני מרגישה חולשה ומאתמול עלה לי החום
הייתי עם אנשים מבוגרים בימים האחרונים (כמחלימה....)

מה דעתכם? הייתם הולכים להיבדק שוב? יש סיכוי שנדבקתי שוב? האם יש סיכוי שאצא חיובית סתם בגלל המחלה אז?

א

אוהב לחיות

אורח
לעצור את מעגל ההדבקה הלאה
וגם אולי להאיץ את המבוגרים להתחסן....
אבל רוב הסיכויים שלא נדבקת שוב
אז למה ליפול על תוצאה חיובית לחינם וכו'
לא נגד בדיקות, אני בעד כל השמירה והכל (ליטאי)

יוגורט

משתמש מקצוען
קחו בחשבון, שיתכן ותצאו חיוביים כתוצאה מהקורונה הראשונה, כך שבכל מקרה לא תוכלו לדעת, אלא אם כן יצאתם כבר שליליים

avi++

משתמש מקצוען
לא נראה לי שיהיה תשובה חיובית מלפני חמשה חודשים, והסיבה פשוטה: לפני חודש תמוז, בגל הראשון שחררו אנשים מבידוד רק עם 2 בדיקות שליליות, ולא שמענו על אף אחד שהיה חולה במשך יותר משלושה, ארבעה שבועות, נכון?
זה אומר שאחרי כמה חודשים כבר אי אפשר למצוא שאריות לנגיף, וחמשה חודשים זה פרק זמן מכובד למדי, במיוחד אם הייתם ליד אנשים מבוגרים, ואם יוצא חיובי-זה כנראה חיובי ולא שלילי מזויף...

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש מקרים נדירים של הדבקה חוזרת, אם עברו חמישה חודשים לא מסתבר תוצאה חיובית מהפעם הקודמת

מירי עוס

משתמש מקצוען
שלום
הייתי חולה לפני חמישה חודשים עם תסמינים שעברו לחלוטין
בשלושה ימים האחרונים אני מרגישה חולשה ומאתמול עלה לי החום
הייתי עם אנשים מבוגרים בימים האחרונים (כמחלימה....)

מה דעתכם? הייתם הולכים להיבדק שוב? יש סיכוי שנדבקתי שוב? האם יש סיכוי שאצא חיובית סתם בגלל המחלה אז?
כן.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש אחוזים ממש מיניאטורים שחולים שוב
אם הבדיקה הסרולוגית יוצאת שלילית, וזה דבר שקורה לכמות לא מבוטלת של מבריאים,
הסיכויים לחלות זהים לסיכויים של אדם שלא נדבק מעולם.

מירי עוס

משתמש מקצוען
אם הבדיקה הסרולוגית יוצאת שלילית, וזה דבר שקורה לכמות לא מבוטלת של מבריאים,
הסיכויים לחלות זהים לסיכויים של אדם שלא נדבק מעולם.
לא מדויק,
גם אם אין נוגדנים הרופאים סבורים שהאדם מחוסן.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה תפסידי? אם חיובי תדעי להשמר כמה ימים
אם שלילי תורידי את אחוז המאומתים בציבור (החרדי) ובכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה