מחיר ממוצע של קייטרינג לברית.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו ביקש לשאול לאחר שעשה לבד סעודת ברית וקנה את כל המוצרים האם שווה להכין לבד או להזמין בקייטרינג?
כמובן מדובר על קייטרינג ברמה לאברכים.
תודה רבה

אנוכי

משתמש מקצוען
כולל אולם ומלצרים בוגשל נראה לי 55
מקיטרינג בייתי אפשר לשיג גם ב40 (לא כולל אולם ומלצרים)

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כי מישהי אמרה לי היום שאפשר ל 24 שח

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה לכל העונים.
תזכו למצוות

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אהבת תורה.. מנה פשוטה (מינימום 60 מנות) 45 שקל למנה כולל האולם
ביותר אופציות 50 ש"ח למנה

מינימאוס

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו ברית לפני חודש, לקחנו קיטרינג מצוין, האוכל היה בשפע, [6 סוגי סלטים, 3 סוגים למנה עיקרית ולמנה ראשונה] מאד מגוון, והעיקר מאד בייתי, טרי וטעים,
המחיר הוא 40 שח בלבד למנה, והם מסכימים גם לכמות של פחות מ50 מנות, [אצלינו זה היה משמעותי]
כולל מפות וחד פעמי יפה, וכולל גם עוגות לברית עצמה, והשתתפות בחצי ממחיר המלצר, [לא כולל אולם]
אנחנו הזמנו 40 מנות כפול 40 ש"ח, אז כל הברית עלתה רק 1600 ש"ח , ועוד 150 ש"ח למלצר, והיה מאד מוצלח.
בשנים האחרונות הכנו במשפחה הקרובה מספר פעמים ברית לבד, בערך בסגנון הנ"ל, ועשינו חשבון שהעלות יוצאת לפחות 1000 ש"ח, אבל מאז ששמענו על הקייטריג הנ"ל, לקחנו אותם כמה פעמים, כי לא שווה כל המאמץ, בשביל כמה מאות בודדים. ,

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו עשינו ברית לפני חודש, לקחנו קיטרינג מצוין, האוכל היה בשפע, [6 סוגי סלטים, 3 סוגים למנה עיקרית ולמנה ראשונה] מאד מגוון, והעיקר מאד בייתי, טרי וטעים,
המחיר הוא 40 שח בלבד למנה, והם מסכימים גם לכמות של פחות מ50 מנות, [אצלינו זה היה משמעותי]
כולל מפות וחד פעמי יפה, וכולל גם עוגות לברית עצמה, והשתתפות בחצי ממחיר המלצר, [לא כולל אולם]
אנחנו הזמנו 40 מנות כפול 40 ש"ח, אז כל הברית עלתה רק 1600 ש"ח , ועוד 150 ש"ח למלצר, והיה מאד מוצלח.
בשנים האחרונות הכנו במשפחה הקרובה מספר פעמים ברית לבד, בערך בסגנון הנ"ל, ועשינו חשבון שהעלות יוצאת לפחות 1000 ש"ח, אבל מאז ששמענו על הקייטריג הנ"ל, לקחנו אותם כמה פעמים, כי לא שווה כל המאמץ, בשביל כמה מאות בודדים. ,
ממש נכון לקנות את כל המוצרים ממש יוצא יקר ואיפה העבודה והזמן...
תודה תודה

ronron

משתמש רשום

איזה קייטרינג לקחתם?

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אנחנו עשינו לבד..
וזה לא קל בכלל ...
חושבת ששווה לקחת קטריינג
עם קטרינג היה יוצא לנו יותר זול - בטוח.
(ב"ה שהוצאנו על שמחת מצווה )

חגיתי

משתמש מקצוען
גם אני חושבת שאם מזמינים סביבות 50 מנות אפשר לצאת בסביבות ה2000 ש"ח
גם אנחנו עשינו לבד ויצאנו במחיר כמעט זהה, ועוד העבודה, אבל מצד שני אני מודה שהגזמנו בכמויות קנינו הרבה יותר ממה שהיה צריך

אונמר

משתמש רשום
גם אני חושבת שאם מזמינים סביבות 50 מנות אפשר לצאת בסביבות ה2000 ש"ח
גם אנחנו עשינו לבד ויצאנו במחיר כמעט זהה, ועוד העבודה, אבל מצד שני אני מודה שהגזמנו בכמויות קנינו הרבה יותר ממה שהיה צריך
הנקודה היא שקייטרינג יודע לחשב כמויות, וכשמכינים לבד מכינים יותר כדי שלא יהיה חסר,כך שלפעמים קייטרינג לא יותר יקר.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש לכם 40-50 אורחים קחו קייטרינג.
אבל הבעיה מתחילה כשלסעודה נשארים 20-25 איש.

אנחנו עשינו פעם אחרונה בקוריץ בירושלים.
היה לנו בדיוק 20 מנות. וזה היה קרוב למקום שהיה הברית. היה ממש מוצלח!
יצא משתלם, אבל בריתות אחרות, פעם קנינו מנה עיקרית מוכנה. והשאר בעלי ארגן פחות או יותר לבד. זה אמנם כאב ראש, אבל חסכוני למדי כשכמות המנות נמוכה ואין קייטרינג שמוכן להכין בכמות כזו.

מינימאוס

משתמש מקצוען
איזה קייטרינג לקחתם?

קייטרינג של משפחת גוטליב מבני ברק
הכשר שארית או בד"ץ
הטלפון שלהם- 0527159697
אני לא מכירה אותם אישית, אח שלי לקח אותם לברית לבן שלו, אחרי שקיבל המלצה ממישהו, והיה מאד מוצלח, ומאז לקחנו אותם שוב. והיינו מאד מרוצים
[האשה מבשלת, הבעל אברך, לטאיים צעירים מאד נחמדים, יש להם את הקייטרינג בערך שנה,] השתדלו בשבילנו מעל ומעבר,
האוכל היה מאד מאד טעים, נקי, מגוון ,טרי, ובשפע,
והם מוכנים לעשות גם פחות מ50 מנות [אני חושבת מ-35 מנות]

נחמנציק

משתמש צעיר
יש אפשרות להזמין מ'משען לחולה' סחורה משובחת במחיר מוזל מאד כולל משלוח

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
למישהו יש מידע על הקיטרינג של לוגסי מבני ברק, האם יש מינימום של הזמנה, מחיר וטיב האוכל, שמעתי שיש להם אוכל מאוד טעים מישהו יודע לאשר זאת.

אולי מעניין אותך גם...