מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת שלמה הגרלה מספר 963

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כאן כאלו שחתמו?
שיוכלו להחכים אותי איך הם לוקחים המשכנתא? יועצים וכו'

חוץ מזה, צריכים לאגד את כל רוכשי הדירות (זה מה שראיתי בפרויקטים אחרים, לא שאני מבין את הצורך, אבל...:cool:)
לא יודעת למה צריך להתאגד.
המלצה שלי, אל תקחו יעוץ בלי ששמעתם ממישהו אישית. (לא פרוג וכאלו...) או שם שחוזר על עצמו בפרוג מאנשים שאתה מכיר גם

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז מה ההסבר שבערך 40%!! מהאנשים מוותרים על זכיה שכזאת.
(לפי מה שניתן לראות נשארו 40 דירות אחרי שלב בחירת הדירות של הזוכים)
כרגע בחרו רק זוכי שלב א' שזה 80 ומשהו דירות. שלב ב' וג' עוד לא נקראו ולשוק החופשי זה בכלל לא יצא עדיין

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חלק מהאנשים נרשמו בשביל דירות קטנות, וכמעט לא היה,
חלק רכשו דירה אחרת בתקופה הארוכה מאז ההגרלה,
חלק רצו לקנות וגילו שאין להם אופציה למשכנתא או מספיק הון עצמי,

חוץ מזה, עד למימוש הדירה יש 5 שנים לפחות שצריך בינתיים לחיות,
השכירות שמתקבלת ברכס כרגע לא מכסה משכנתא,
צריך ללכת לקראת תקופה של גלגול חובות או יכולת החזר מאוד גבוהה,
ולא כולם יכולים,

מי שיכול = זכה בפיס

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הם נמצאים האקסלים ?
לגבי מה שכתבתם על השוק החופשי. אני לא מדבר על השוק החופשי, אלא על אדם שנמצא בתור של הממתינים בהגרלה.
יכול להיות שזה הגרלות מועד ב' וג'.
האקסלים העלו באחד האשכולות פה

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב המיקום שלנו בזכיה לא השתנה משך כל השנתיים וחצי וכשאמרתי את זה למי שישב איתנו, אמר שעוד לא היה להם פרוייקט שאנשים לא ביטלו זכיות. ברמה כזו.

מיקי מדיה

משתמש רשום
אגב המיקום שלנו בזכיה לא השתנה משך כל השנתיים וחצי וכשאמרתי את זה למי שישב איתנו, אמר שעוד לא היה להם פרוייקט שאנשים לא ביטלו זכיות. ברמה כזו.
מוזר
כי האדם שעבורו אני מברר כאן, היה לפני עשר חודשים במקום 163 ברשימת הממתינים בהגרלה הזאת, והיום הוא במקום ה50 ברשימת ההמתנה.

יתכן שהמקום שלו התקדם בעיקר על ידי ביטול של אנשים שהיו ברשימת ההמתנה ולא מאלה שהיו ברשימת הזוכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה