מחיר למשתכן קבלתי הודעה על זכיה - וכבר רכשתי דירה

דידי כץ

משתמש חדש
אם קניתי דירה בנאמנות למישהו אחר (וזה רשום ג"כ ברשות המיסים) וזכיתי במחיר למשתכן זה בעייתי ?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם קניתי דירה בנאמנות למישהו אחר (וזה רשום ג"כ ברשות המיסים) וזכיתי במחיר למשתכן זה בעייתי ?
למיעוט הבנתי המשפטית זה לא אמור להיות בעיה מכיון שהנהנה הוא מישהו אחר אבל אני מאמין שתצטרכו אישור מיוחד ממשרד השיכון אבל תבדקו עם עו"ד מומחה למקרקעין

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
למיעוט הבנתי המשפטית זה לא אמור להיות בעיה מכיון שהנהנה הוא מישהו אחר אבל אני מאמין שתצטרכו אישור מיוחד ממשרד השיכון אבל תבדקו עם עו"ד מומחה למקרקעין
כנראה טעיתי כי בתצהיר שחותמים עליו כן מופיע שאין לך דירה בנאמנות
עדיין הייתי ממליץ להתייעץ עם עו"ד

הריני מצהיר, כי אין לי ו / או לתא משפחתי ו / או למי מיחידיו )"יחידיו " יחיד - או בן זוג , לפי העניין,
וילדיהם שטרם מלאו להם 21 ולמעט ילד נשוי ומתגוררים עימם דרך קבע ונמצאים בחזקתם(, זכויות
) בחלק שעולה על שליש( בקרקע המיועדת למגורים , על פי תכנית מאושרת, מכוחה ניתן להוציא היתר
בנייה, כמפורט להלן :
- בעלות / חכירה / חכירה לדורות / בשכירות שחל עליה חוק הגנת הדייר, נוסח משולב, תשל " ב -
1972 .
- זכות על פי חוזה פיתוח / חוזה לבעלות / לחכירה / לחכירה לדורות או בכל דרך אחרת ) כגון:
ירושה / מתנה / נאמנות וכיו"ב(

דידי כץ

משתמש חדש
כנראה טעיתי כי בתצהיר שחותמים עליו כן מופיע שאין לך דירה בנאמנות
עדיין הייתי ממליץ להתייעץ עם עו"ד

הריני מצהיר, כי אין לי ו / או לתא משפחתי ו / או למי מיחידיו )"יחידיו " יחיד - או בן זוג , לפי העניין,
וילדיהם שטרם מלאו להם 21 ולמעט ילד נשוי ומתגוררים עימם דרך קבע ונמצאים בחזקתם(, זכויות
) בחלק שעולה על שליש( בקרקע המיועדת למגורים , על פי תכנית מאושרת, מכוחה ניתן להוציא היתר
בנייה, כמפורט להלן :
- בעלות / חכירה / חכירה לדורות / בשכירות שחל עליה חוק הגנת הדייר, נוסח משולב, תשל " ב -
1972 .
- זכות על פי חוזה פיתוח / חוזה לבעלות / לחכירה / לחכירה לדורות או בכל דרך אחרת ) כגון:
ירושה / מתנה / נאמנות וכיו"ב(
א. נראה לי הכוונה לההוא שקניתי לו בנאמנות שהוא נחשב בעל הנכס בודמה לקבלת מתנה וירושה
ב. איפה אני מוצא את התצהיר הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה