מחיר למשתכן קבלתי הודעה על זכיה - וכבר רכשתי דירה

שווע

משתמש רשום
תשאלו רב, לנו היה אותו סיפור, שאלנו מורה הוראה שאמר לנו שהוא לא יכול להתיר אבל הוא גם לא אוסר...
אמר שבגלל שיש הרבה שמקמבנים אז אולי זה כבר לא חב לאחריני.
בכל מקרה, כמו ש @byy אפשר להעביר את הדירה הקיימת לבן משפחה וכך להמנע מתשלום מס שבח, כמובן שלמי שתעביר את הדירה על שמו אם יש לו כבר דירה אחת, תצטרך לשלם עבורו מס דירה שניה (עשרות אלפי שקלים), לפני הוצאות עו"ד וכו.
כמו כן תצטרכו לחכות מינימום שבועיים עד שהעסקה עוברת ברשות המיסים, ואז אם יתמזל מזלך ולא יבדקו אחורה ברשות המיסים אפשר לקמבן ולנסות לחתום הצהרה שלא היתה לך דירה ב 3 שנים האחרונות, וגם אם עברת את כל המשוכות עד כאן, תמשיך להתפלל שלא יעלו עליך, כשביררנו שמענו כמה סיפורים של אנשים שקמבנו ועלו עליהם.
בגלל כל המשוכות האלה, אנחנו בחרנו שלא לקמבן, הן בגלל הסיכון הכלכלי והן בגלל הפן ההלכתי.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא סתם סיכון.
אתם חותמים בחוזה על קנס מוסכם למשרד השיכון ע"ס 450,000 ש"ח במקרה שיתברר שיש לכם דירה נוספת, או שהיה לכם ב 5 שנים שקדמו למועד ההגרלה

אני יודע מישהו שניצל ברגע האחרון הם תפסו אותו אחרי זה, והפעיל את כל העולם ע"מ לא לקבל את הקנס.

בקיצור ממש ממש לא כדאי, הם בודקים את זה בשלב מאוחר יותר ובגלל זה אתם רואים שעדיין אפשר באתר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אין יום שאיני מקבל כמה פניות לעזור לאנשים שקנו דירה ופתאום מקבלים הודעה על זכייה.

למרות שאני נחשב כמומחה בעניין הזה ואכן עזרתי להרבה אנשים, תרשו לי לגלות לכם סוד קטן כי כולם יושנים עכשיו ואיש לא שומע:

ב99% מהמקרים אין מה לעשות, החבר'ה שם במשרד השיכון תפרו אותנו מכל הכיוונים.

אבל אל תספרו את זה אחרת יפסיקו להתקשר ואני אשתעמם...

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הדרך היחידה היא לבטל עיסקה.

שימו לב, לפי החוק עיסקה שבוטלה לא תוכל לחזור על עצמה, לכן לא תוכלו אתם לקנות את הדירה שוב .

נערך לאחרונה ב:

SRADT

משתמש פעיל
@kidinet הסתדרתם?
אם לא יש לכם אפשרות לפנות אלי בפרטי? אנחנו יכולים לעזור לכם.

SRADT

משתמש פעיל
עו"ד ליאור לוי מהרצליה פיתוח, באתר דין, מתמחה למחיר למשתכן. יש לו פיתרון ומידע שאין להרבה שמתימרים להבין.
אפשר להתקשר אליו ולברר מלמעלה אם יש למה להיפגש.

SRADT

משתמש פעיל
מכירה מישהו מקרוב שקימבן ועלו עליו, לא ממליצה בכלל!!!
מי אמר שאם פונים לעו"ד זה אומר שמקבנים?
תמיד כדאי לפנות לאיש מקצוע בתחום לבדוק מה ניתן לעשות ( ולא להרבה שמתימרים להבין ונותנים עיצות בלי בסיס) .

סנפירית

משתמש פעיל
מי אמר שאם פונים לעו"ד זה אומר שמקבנים?
תמיד כדאי לפנות לאיש מקצוע בתחום לבדוק מה ניתן לעשות ( ולא להרבה שמתימרים להבין ונותנים עיצות בלי בסיס) .
הוא עשה הכל עם עורך דין וזה לא עזר. עלו עליו וקיבל קנס רציני.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
עו"ד ליאור לוי מהרצליה פיתוח, באתר דין, מתמחה למחיר למשתכן. יש לו פיתרון ומידע שאין להרבה שמתימרים להבין.
אפשר להתקשר אליו ולברר מלמעלה אם יש למה להיפגש.
זה נכון שהוא נחשב גדול המבינים בתחום, הרבה יותר ממני ודומיי.
יחד עם זאת, גם הוא אין לו הרבה מה לעשות במקרים של רכישת דירה לאחר שכבר הסתיים התשלום.

רצוף

משתמש רשום
חבר שלי חתם חוזה על דירה על הנייר לפני קרוב לחודש והתברר לו עכשיו שזכה, יש מה לעשות?? איזה ברישום הדירה קובע?

בני ברקית אחת

משתמש צעיר
חבר שלי חתם חוזה על דירה על הנייר לפני קרוב לחודש והתברר לו עכשיו שזכה, יש מה לעשות?? איזה ברישום הדירה קובע?
מה זאת אומרת שהתברר לו עכשיו?

כבר יש תוצאות של ההגרלה הנוכחית?

אשמח לתשובה, חשוב לי מאד!!
תודה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה זאת אומרת שהתברר לו עכשיו?

כבר יש תוצאות של ההגרלה הנוכחית?

אשמח לתשובה, חשוב לי מאד!!
תודה
אין עדיין תוצאות של ההגרלה האחרונה.
הוא קיבל הודעת זכיה על הגרלה קודמת, והסיבה שהוא קיבל את ההודעה רק עכשיו זה עקב התקדמות ברשימת ההמתנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה