מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

א.א. כהן

משתמש רשום
לדעתי מחירי הדירות רק יעלו באזור
א. זה אזור כלל חרדי ולא קהילתי או עדתי. אלא מעורבב מכלל סוגי הקהילות כך שיהיה ביקוש מכלל הקהילות והעדות.
ב. יותר ממחצית הדירות נמכרו בשוק הפרטי שזה שוק של פחות משקיענים אלא רכישה למטרת דיור כי זה אזור יחסית יקר על הנייר.
ג. רוכשי מחיר למשתכן הם אנשים שאין להם דירה משלהם. כאן ניתנה להם האפשרות לדירה משלהם. רובם ירצו את הדירה לעצמם ולא להשקעה. נכון שיש כאלו שקנו דירה, שזה לא דירת החלומות שלהם, והם לא מתכננים לגור בה. אלא נצלו את ההזדמנות, כדי להתקדם לכיוון הדירה, שהם רוצים. כאן הם רכשו דירה מוזלת, ימכרו וכך יצברו עוד הון בכדי לקנות דירה כרצונם.
לא נראה לי שיהיה אינפלציה של דירות באזור
בהתחלה מחירי הדירות יעלו מפני שהם הופכים לדירה ביד ולא על הנייר אחרי זה יהיה עליות מתונות וככל שיעבור הזמן יעלו המחירים באזור
שכירות בד"כ באזורים כאלו בהתחלה לא כ"כ זול, אחרי זה נופלים די דרסטי, מתייצבים ומתחילים לעלות, בצורה מתונה ככל שהשכונה מתבססת וגדלה.
מניסיון בשטח מ 40-50% קנו להשקעה ומשכירים ואפילו אצל אלו שלא משכירים ג"כ יש אחוז גדול שאומרים שהם הולכים לגור שם עד שיתאפשר להם למכור,

א.א. כהן

משתמש רשום
מומלץ מאוד וולפסון ד4.
בניינים איכותיים פחות מ20 דיירים בבניין.
יש הרבה דירות עם נוף מדהים לכיוון עמק האלה. אוכלוסיה בעיקר ליטאית וחרדים בסגנון חו"ל. אם תרצה עוד מידע שלח לי מייל ונעמוד בקשר יש לי את כל המידע על הדירות בפרויקט.
גם בד1 "יש יותר שני שליש ליטאים אם תרצה", כתבה מפורשת בחדש, כל אחד ממציא לו מה שהוא רוצה, הליטאים אומרים שיותר משני שליש מרמה ד ליטאים והחסידים אומרים שהרוב המוחלט הם חסידי למעשה בשטח כרגע גרים יותר מחמישים אחוז חסידים,

ייד

משתמש מקצוען
מומלץ מאוד וולפסון ד4.
בניינים איכותיים פחות מ20 דיירים בבניין.
יש הרבה דירות עם נוף מדהים לכיוון עמק האלה. אוכלוסיה בעיקר ליטאית וחרדים בסגנון חו"ל. אם תרצה עוד מידע שלח לי מייל ונעמוד בקשר יש לי את כל המידע על הדירות בפרויקט.
המשווקים מוכרים לכל אחד מה שהוא רוצה לשמוע,
תכל׳ס כמו בכל ד׳ גם ד׳4 יהיה כנראה עם רוב חסידי,
בדגש על חסידויות ירושלמיות כמו תולדות, דושינסקי׳ פינסק וכדו׳,
וכן הרבה מפרושים וקהילות ירושלמיות נוסח אשכנז,
גם בד׳1 עושים הרבה רעש על קהילה ליטאית גדולה וכו׳ ותכל׳ס כמעט לא מרגישים אותם,
אני מציע לכם להסתובב לבד בשטח בלי משוקים ולראות מי כבר גר בד׳ לפני שקונים שם דירה,
תבדקו גם מי היה בזוכי מחיר למשתכן (השפה העיקרית היא אידיש...)

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
האחוזים של המשתכן בד4 הם קטנים יותר לכן שם אמור להיות יותר ליטאי
הסיבה שהבאת לדעתי לא נכונה עיין ערך ג 2.. חסידית ברוב מוחץ.
הסיסה היא כי היה את ג 1 שזה לטאי. והלטאים התמהמהו עם מחיר למשתכן. וד 1 -3 לא חיכו להם. והתעוררו בד '4.
הגם שהבנתי שאבני דרך חסידי

ייד

משתמש מקצוען
האחוזים של המשתכן בד4 הם קטנים יותר לכן שם אמור להיות יותר ליטאי
גם בשוק החופשי יש יותר חסידים אם כי הפער קטן יותר,

משוקי וולפסון ניסו גם בפרויקטים הקודמים שלהם בד לשווק לציבור מודרני והם נכשלו בענק!

השכונות היותר מודרניות הם א׳ ומ3 וקצת במשקפים, ואולי חלק מה׳.

נערך לאחרונה ב:

מאיר530

משתמש פעיל
גם בשוק החופשי יש יותר חסידים אם כי הפער קטן יותר,

משוקי וולפסון ניסו גם בפרויקטים הקודמים שלהם בד לשווק לציבור מודרני והם נכשלו בענק!

השכונות היותר מודרניות הם א׳ ומ3 וקצת במשקפים, ואולי חלק מה׳.
מישהו יודע מה האוכלסיה בוולפסון ד2 האם יש חסידות מסוימת שקנתה בבנינים האלה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מה שאר האוכלוסיה
והחסידים הם מתולדות אהרון וכאלה...........
הכול אני חושב שיש לכל חסידות כמה אני מכיר חברה מחסידות קטנות גם שיש להם שם

אסתר ס

משתמש צעיר
גם בד1 "יש יותר שני שליש ליטאים אם תרצה", כתבה מפורשת בחדש, כל אחד ממציא לו מה שהוא רוצה, הליטאים אומרים שיותר משני שליש מרמה ד ליטאים והחסידים אומרים שהרוב המוחלט הם חסידי למעשה בשטח כרגע גרים יותר מחמישים אחוז חסידים,
מחילה מכבודו אך הנתון הזה פשוט לא נכון מבחינה מספרית!

אסתר ס

משתמש צעיר
הסיבה שהבאת לדעתי לא נכונה עיין ערך ג 2.. חסידית ברוב מוחץ.
הסיסה היא כי היה את ג 1 שזה לטאי. והלטאים התמהמהו עם מחיר למשתכן. וד 1 -3 לא חיכו להם. והתעוררו בד '4.
הגם שהבנתי שאבני דרך חסידי
ג2 אינה חסידית בצורה מוחצת אם כוללים את הפרויקטים של וולפסון שהם חלק אך אין להם גישה עדיין מבחינה מספרית מרשימות שנעשו לאחרונה לצרכים מסוימים יש יותר ליטאים בשכונה וזה לפני איכלוס הפרויקט של דגל ושל קרית מלך.

אסתר ס

משתמש צעיר
אז מה המספרים הנכונים?
כרגע לא רק שהחסידים לא חמישים אחוז מהשכונה אלא גם אין יותר חסידים מאשר ליטאיים.
אך בא לא נשכח שיש שוכרים ויש דירות ריקות והמצב הזה לא נותן שום אינדיקציה לטווח הארוך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה