מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אתמול התפרסמה הידיעה הזאת לפי מה שרשום גם ככה יש תכף שינויים

חדשות 418

הערב, בכניסה לרמה ד' צפויה להתקיים הפגנה של תושבי השכונה, בדרישה לשיפורים בתחבורה הציבורית בשכונה, המוחים דורשים כי לאחר כשנתיים מאז החלה השכונה להתאכלס יהנו התושבים על פי הגדרתם מ"תחבורה ציבורית שפויה" עם תדירות גבוהה וחיבורים לכל חלקי העיר.

יצויין, כי על פי מידע שהגיע ל'חדשות 418' אחרי החגים תיכנס לתוקפה פעימה נוספת עליה עובדים במשרד התחבורה ועיריית בית שמש זמן רב, במסגרת הפעימה שינויים רבים בתחבורה הציבורית בעיר כשבין היתר יופעל קו שיחבר את רמה ד' לרמה ב' ותגבור בתדירות.

לחדשות ועדכונים מבית שמש

פסגות

משתמש מקצוען
לא ברור מי מארגני ההפגנה.
שפכו כסף על מודעות ואפילו לא טרחו להגיע היו פחות ממניין סקרנים שחיפשו את המפגינים עצמם...
img-20220914-wa0448_optimized.jpg

יוסי יוספי

משתמש מקצוען

בשכונה החדשה: נחתמו היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת​

סגן ראש העיר בית שמש חתם על היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת שיוקמו ברמת בית שמש ד' | מדובר בעשרות מבנים שישמשו את כלל הקהילות מכל חוגי היהדות החרדית​

נמשכת תנופת ההתחדשות בשכונות החדשות: מחזיק תיק ההנדסה סגן רה"ע ויו"ר אגודת ישראל בבית שמש הרב שמעון גולדברג חתם היום (חמישי) על היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת שיוקמו ברמת בית שמש ד', השכונה החדשה שמתאכלסת בקצב מהיר בשנתיים האחרונות. מדובר בעשרות מבנים שישמשו את כלל הקהילות מכל חוגי היהדות החרדית.
בשונה מבעבר שעל כל הקהילה הושתו עלויות עתק עבור תכנון, הפעם אגף ההנדסה בראשות הרב גולדברג לקח על עצמו את התכלול באמצעות החברה הכלכלית בית שמש, כך שכל המבנים יוקמו בהיתר, בתיאום ותחת כל הכללים הקפדניים למען הסדר הטוב ולטובת תושבי השכונה. עוד לפני תקופת החגים יוכלו בקהילות להציב מבנים ניידים או להתחיל בבנייה הקלה ובאגף ההנדסה מצפים גם מחברת החשמל להתגייס על מנת לסיים את העבודות לחיבור קווי החשמל במגרשים.

"בעבר כשנציג קהילה היה מבקש הקצאה, היה עליו להתמודד עם הכל לבד, לא עוד", אומר סגן רה"ע ומחזיק תיק ההנדסה הרב שמעון גולדברג. לדבריו, "ראינו קהילות שרק על הבירוקרטיה המקדימה של מדידות ושאר העניינים הטכניים בזבזו שנה שלמה והפעם בגיבוי ובעזרת ראש העיר ד"ר בלוך עשינו הכל כדי לספק לקהילות שירות מהיר ונגיש ככל האפשר על מנת להקל, לפשט ולסייע לגבאי הקהילות ולתושבי השכונה".

עוד הוסיף הרב גולדברג, "בסבב הזה רוב הקהילות קיבלו מענה וזה בזכות שיתוף פעולה מקיר לקיר שלנו מול ראש העיר ד"ר בלוך וכל השותפים בקואליציה. הקהילות שעוד טרם קיבלו מענה, יקבלו הם בתקופה הקרובה ואנחנו מתחייבים שאף קהילה לא תרגיש מקופחת, נעשה לכך כל מאמץ אפשרי. בית שמש היא עיר גדולה שיש לה את היכולת לתת מענה לכל הקהילות. נמשיך להוביל את תנופת הבנייה וההתחדשות בעיר ויחד נצעיד את העיר קדימה למקום הראוי לה".

אל.אי.

משתמש רשום
מנוי פרימיום
שאלה לי למבינים. יש לי דירה בפרויקט אשרי יושבי של אגבבה בד3, לפי החוזה שלי תאריך מסירת הדירה הינו ב01/01/23, לפני שבועיים הזמינו אותי לפרוטוקול ראשוני, האם יש סיכוי שאקבל את הדירה לפני התאריך הנ''ל ועד כמה קרוב אוכל לפנטז על קבלת מפתח?

פסגות

משתמש מקצוען
שאלה לי למבינים. יש לי דירה בפרויקט אשרי יושבי של אגבבה בד3, לפי החוזה שלי תאריך מסירת הדירה הינו ב01/01/23, לפני שבועיים הזמינו אותי לפרוטוקול ראשוני, האם יש סיכוי שאקבל את הדירה לפני התאריך הנ''ל ועד כמה קרוב אוכל לפנטז על קבלת מפתח?
לפנטז תמיד אפשר...
וזה שקראו לך למסירה ראשונית לא אומר כלום לגבי קבלת מפתח
בהצלחה

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
THZV
איזה שלב?
בשלב א' וב' המסירה היה יחסית בזמן (חודש חודשיים אחרי)

אל.אי.

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עדכון: עכשיו התקשרו אלי שהתקבל טופס 4 וכדאי שנשלם את היתרה (כמה עשרות אלפים) כי אחרי החגים ימסרו מפתחות!
שאלה למבינים: האם לסמוך על זה ולפרסם כבר את הדירה להשכרה? וא''כ, מה לרשום בעניין זמינות הדירה?

ואולי...

משתמש חדש

עדכון: עכשיו התקשרו אלי שהתקבל טופס 4 וכדאי שנשלם את היתרה (כמה עשרות אלפים) כי אחרי החגים ימסרו מפתחות!
שאלה למבינים: האם לסמוך על זה ולפרסם כבר את הדירה להשכרה? וא''כ, מה לרשום בעניין זמינות הדירה?
אנו גם קנינו בפרויקט הזה
מעניין שאלינו אף אחד לא התקשר כלום אם מותר לשאול באיזה בניין אתם?
אנחנו בבניין האחד שלפני האחרון בירידה שם (המספר הזמני של זה זה בניין 2) אתם גם באותו בניין או בחלק יותר מוקדם?

אל.אי.

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אנו גם קנינו בפרויקט הזה
מעניין שאלינו אף אחד לא התקשר כלום אם מותר לשאול באיזה בניין אתם?
אנחנו בבניין האחד שלפני האחרון בירידה שם (המספר הזמני של זה זה בניין 2) אתם גם באותו בניין או בחלק יותר מוקדם?
אנחנו בניין 8 כמדומני

כרטיס סטודנט

משתמש צעיר
שימו לב!!
יש אופציה לעשות "חופשי שנתי פריפריה" ב 594 ש"ח בלבד!!
לבעלי כרטיס סטודנט (ניתן לעשות סטודנט דרכי פרטים בחתימה למטה)
עד 40 ק"מ לא כולל רכבת
אני רושם פה את הישובים החרדים שנכללים בהגדרה פריפריה
(י-ם ב"ב מ"ע אלעד וביתר לא נכללים)

בית שמש
אופקים
תפרח
חריש
נוף הגליל
חצור
צפת
טבריה -פוריה
עפולה
כפר גדעון
קרית מלאכי
קרית גת

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

בשכונה החדשה: נחתמו היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת​

סגן ראש העיר בית שמש חתם על היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת שיוקמו ברמת בית שמש ד' | מדובר בעשרות מבנים שישמשו את כלל הקהילות מכל חוגי היהדות החרדית​

נמשכת תנופת ההתחדשות בשכונות החדשות: מחזיק תיק ההנדסה סגן רה"ע ויו"ר אגודת ישראל בבית שמש הרב שמעון גולדברג חתם היום (חמישי) על היתרי בנייה ל-45 בתי כנסת שיוקמו ברמת בית שמש ד', השכונה החדשה שמתאכלסת בקצב מהיר בשנתיים האחרונות. מדובר בעשרות מבנים שישמשו את כלל הקהילות מכל חוגי היהדות החרדית.
בשונה מבעבר שעל כל הקהילה הושתו עלויות עתק עבור תכנון, הפעם אגף ההנדסה בראשות הרב גולדברג לקח על עצמו את התכלול באמצעות החברה הכלכלית בית שמש, כך שכל המבנים יוקמו בהיתר, בתיאום ותחת כל הכללים הקפדניים למען הסדר הטוב ולטובת תושבי השכונה. עוד לפני תקופת החגים יוכלו בקהילות להציב מבנים ניידים או להתחיל בבנייה הקלה ובאגף ההנדסה מצפים גם מחברת החשמל להתגייס על מנת לסיים את העבודות לחיבור קווי החשמל במגרשים.

"בעבר כשנציג קהילה היה מבקש הקצאה, היה עליו להתמודד עם הכל לבד, לא עוד", אומר סגן רה"ע ומחזיק תיק ההנדסה הרב שמעון גולדברג. לדבריו, "ראינו קהילות שרק על הבירוקרטיה המקדימה של מדידות ושאר העניינים הטכניים בזבזו שנה שלמה והפעם בגיבוי ובעזרת ראש העיר ד"ר בלוך עשינו הכל כדי לספק לקהילות שירות מהיר ונגיש ככל האפשר על מנת להקל, לפשט ולסייע לגבאי הקהילות ולתושבי השכונה".

עוד הוסיף הרב גולדברג, "בסבב הזה רוב הקהילות קיבלו מענה וזה בזכות שיתוף פעולה מקיר לקיר שלנו מול ראש העיר ד"ר בלוך וכל השותפים בקואליציה. הקהילות שעוד טרם קיבלו מענה, יקבלו הם בתקופה הקרובה ואנחנו מתחייבים שאף קהילה לא תרגיש מקופחת, נעשה לכך כל מאמץ אפשרי. בית שמש היא עיר גדולה שיש לה את היכולת לתת מענה לכל הקהילות. נמשיך להוביל את תנופת הבנייה וההתחדשות בעיר ויחד נצעיד את העיר קדימה למקום הראוי לה".
כאילו שעושים לנו חסד גדול שסוףסוף אחרי מעל שנה וחצי משחררים הקצאות...
מחיאת כפיים לעירייה המהוללה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה