מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ראובן 23

משתמש מקצוען
בחיפוש ראינו מלא פסקי דין שהוא מתקוטט עם כל העולם על איחורים וליקויי בנייה, אתה יודע אחרת? מאד נשמח לשמוע!
אני זכיתי אצלו בהגרלה 781 ושביררתי עליו אצל מונטג הוא מאוד המליץ עליו גם הבנתי שהוא בנה באלעד וגם שם היו מרוצים ממנו

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
כל הקבלנים ללא יוצא מן הכלל בפרויקט מחיר למשתכן מחפשים להרוויח מכל מיני שטיקים כאלו ואחרים
ועם כל זה יש קבלנים יותר אנושיים שאפילו שיכלו לבנות 3 חדרים עם שרותים אחד ויתרו על כמה אלפי שקלים חיסכון ונתנו דירה משודרגת בהרבה לזוכים

ראובן 23

משתמש מקצוען
ועם כל זה יש קבלנים יותר אנושיים שאפילו שיכלו לבנות 3 חדרים עם שרותים אחד ויתרו על כמה אלפי שקלים חיסכון ונתנו דירה משודרגת בהרבה לזוכים
שמעתי שזורייבין נותן מפרט הרבה יותר גבוה מהמינימום

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1. כל אחד והשטיקים שלו ואין המקום להרחיב.
2. הקבלן לא יכול לתכנן דירת 3 חדרים למשתכן שונה מחופשי, כך שגם בזה השיקול הוא מכירת הדירות בשוק החופשי.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בחיפוש ראינו מלא פסקי דין שהוא מתקוטט עם כל העולם על איחורים וליקויי בנייה, אתה יודע אחרת? מאד נשמח לשמוע!
את הטובים לא שמעת ולא ראית לך תברר
אי אפשר להסתמך רק על 'תקדין' ודומיו
קראת את 'פסקי דין' האלו או רק ראית שקיימים ?
לבית המשפט מגיעים רק הקיצונים שבאנשים או הקיצונים שבבעיות

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל
2. הקבלן לא יכול לתכנן דירת 3 חדרים למשתכן שונה מחופשי, כך שגם בזה השיקול הוא מכירת הדירות בשוק החופשי.
ודאי שהוא יכול
לדוג' הוא בוחר את העורף לחופשי ונותן למשתכן את החזית
ושם הוא עושה תכנון שונה .
בפרויקט שאני זכיתי יש כמה דירות שיצאו דפוקות בתכנון
והוא השאיר את זה למשתכן

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
1. כל אחד והשטיקים שלו ואין המקום להרחיב.

זה נכון אבל ברמה שאם אתה משפץ אח''כ עדיין זה זול יותר - לדוג' בפסגות הוא נותן שירותים 1.
וברזים חברה פשוטה. אך בס''ה הוא בונה מצוין ומרויח עוד כמה שקלים..

chetz321

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ודאי שהוא יכול
לדוג' הוא בוחר את העורף לחופשי ונותן למשתכן את החזית
ושם הוא עושה תכנון שונה .
בפרויקט שאני זכיתי יש כמה דירות שיצאו דפוקות בתכנון
והוא השאיר את זה למשתכן
הוא לא יכול לבחור איזה דירות שהוא רוצה
הקבלן מגיש את רשימת הבקשות שלו אלו דירות הוא מעוניין למכור במחיר למשתכן ומשרד השיכון צריך לאשר את הדירות

yeudameir

משתמש צעיר
יש מצב לתמונות מעודכנות מפרויקט ISA GROP- מצפה האלה
1 (8).jpeg
1 (9).jpeg
1 (1).jpeg
1 (2).jpeg
1 (8).jpeg
1 (9).jpeg
1 (1).jpeg
1 (2).jpeg
1 (3).jpeg
1 (4).jpeg
1 (5).jpeg
1 (6).jpeg

קבצים מצורפים

• 1 (7).jpeg
    1 (7).jpeg
    KB 364.7 · צפיות: 20

דודי שטרן

משתמש פעיל
הקבלנים לא מחפשים לתת דירות משודרגות הם מנסים להרוויח כמה שיותר וכל דבר שהם יכולים להוריד הם מורידים
וזה לגיטימי נראה לי שכל אחד מאיתנו אם הוא היה במקום של הקבלן הוא לא היה עושה אחרת
אבל אנחנו בצד השני אז נקווה שאכן יש כן קבלנים נדיבים

ראובן 23

משתמש מקצוען
הקבלנים לא מחפשים לתת דירות משודרגות הם מנסים להרוויח כמה שיותר וכל דבר שהם יכולים להוריד הם מורידים
וזה לגיטימי נראה לי שכל אחד מאיתנו אם הוא היה במקום של הקבלן הוא לא היה עושה אחרת
אבל אנחנו בצד השני אז נקווה שאכן יש כן קבלנים נדיבים
גם קבלן רוצה לצאת אם הלקוחות של מחיר למשתכן טוב כי בסוף אתה המשווק הכי טוב שלו אם אתה מרוצה וחוץ מזה ש דברים שזה לא השקעה כל כך גדולה בשבילו לעומת התמורה שאתה מקבל כגון מרצפות שלהחליף אחרי זה מאוד יקר ואי אפשר לשדרג בבניה אז הרבה מתחשבים אבל מטבח שאתה יכול לותר אליו הם באמת פחות מתחשבים וזה מובן

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אני רכשתי בנתיב בשדרה....
קיבלתי הודעה היום מאינסייד מטבחים על כך שהקבלן הוריד לי מהמטבח 10 סנטי' (3.00 במקום 3.10)
ובעקבות כך המקום של המקרר ירד מ90 סנטי' ל80 סנטי'...
הם טוענים שלקבלן יש זכות לסטייה אפי' של 10 סנטי'....
רציתי לדעת אם יש עוד שקבלו כזאת הודעה?
והאם מישהו יודע אם יש מה לעשות עם זה?

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל
הוא לא יכול לבחור איזה דירות שהוא רוצה
הקבלן מגיש את רשימת הבקשות שלו אלו דירות הוא מעוניין למכור במחיר למשתכן ומשרד השיכון צריך לאשר את הדירות
ומסתמא מאשרים לו את כולם..
אחרת מדוע יש דירות ככ דפוקות במשתכן לאומת החופשי
וגם אפשר לראות שבכל הבנינים זה אותם דירות בחופשי ומשתכן וד"ל...

תמרהלה

משתמש פעיל
יש לך אולי מספר של מהנדס כזה, א"כ נשמח מאד.
אני מבין שאגבבה א"כ הוא 10 ברשימה לפי כמות פסקי הדין שיש נגדו.
יש לך מושג באמת איך הוא מוגדר זה נוגע לנו מאד עכשיו.
ולא דיברו איתך במקרה או שלא במקרה על אגבבה, זה לא סתם יש בזה נפק"מ למעשה.
קנית אצל אגבבה במחיר למשתכן או שוק חופשי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה