מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

די

משתמש סופר מקצוען
בדיוק כמו שלא תצליח לעוות את מה שאמרתי והסברתי בפרוטרוט כדי להגחיך את הדברים
אני ממש לא מנסה להגחיך.
אתה חושב שזה בסדר שיפתחו המון חנויות בעיר חרדית? חנויות פיצה בגדים וכו' גם סופרמרקט מעורב זה בסדר?
גם תעסוקה בבניין נמוך (לא מגדל) הוא בעייתי. אם יגיעו המון א/נשים לא חרדים למקום וישפיעו על צביון העיר החרדית.
ולנסוע למרכז תעסוקה בירושלים או תל אביב זה בסדר? אם לא-אז הפתרון הוא כמו שכתבתי גברים אברכים, נשים עקרות בית.
אני ממש לא שולל את זה.

ייד

משתמש מקצוען
אני ממש לא מנסה להגחיך.
אתה חושב שזה בסדר שיפתחו המון חנויות בעיר חרדית? חנויות פיצה בגדים וכו' גם סופרמרקט מעורב זה בסדר?
גם תעסוקה בבניין נמוך (לא מגדל) הוא בעייתי. אם יגיעו המון א/נשים לא חרדים למקום וישפיעו על צביון העיר החרדית.
ולנסוע למרכז תעסוקה בירושלים או תל אביב זה בסדר? אם לא-אז הפתרון הוא כמו שכתבתי גברים אברכים, נשים עקרות בית.
אני ממש לא שולל את זה.
אני מבקש לשמור על ענייניות הדיון

cyp

משתמש מקצוען
חושב שזה מחיר ממש טוב לעומת מה שביקשו עד עכשיו ? בטוח שזה דירות 4 חדרים ?
יש לך תכנית להראות לי ?
אני מצרף לך קישור לשני אשכולות, אחד של מחיר למשתכן בשכונה והשני של השכונה באופן כללי :

זה השני:

כן בוודאות 110 מטר 4 חדרים,

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
נכתב ע"י .אמת.
מה הסיפור של כל המגדלים ??
עתידה ירושלים
מגדלים, למה?
כי כתוב בגמרא בבא בתרא פרק המוכר את הספינה;
שעתידה ירושלים שבנייניה יהיו בגובה 30 קומות ושערי בית המקדש שעריה לבד יהיו בגובה זה.
וכתוב עוד במקום אחר;
שעתידה ירושלים שתתפשט עד דמשק.
עם דמשק אז בית שמש בכלל, (אולי כל ארץ ישראל)
נו, אז מצוין מכינים את בית שמש כבר עכשיו ל30 קומות לביאת המשיח!!
ישאל השואל! כיצד אומרת הגמרא שיגורו ב30קומות! הרי היכן יבנו את הסוכה??
התשובות פשוטות דבר ראשון הרי יעלו לרגל! ובקרבת בית המקדש יהיו סוכות!
דבר שני שנזכה ונאכל בסוכת עורו של לוויתן! הרי שלא נצטרך כלל בסוכה צמודה

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
מתוך נספח חתכים של בניין אחד בתוכנית בכניסה לרמה ד'4' 14 קומות + 2 קומות טכניות
1703790581485.png

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כיצד אומרת הגמרא שיגורו ב30קומות!
אבל שם לא יהיו מעליות...
"ושמא תאמר בזה יש צער לעלות לשלשים מדורין זה ע"ג זה לכך נאמר בסיפיה דקרא דמייתי לעיל בענינא וכיונים אל ארובותיהם שאין להם צער לעלות לשוב בו ולמדורין הגבוה עד כמה מעלות:" (מהרש"א)

די

משתמש סופר מקצוען
אבל שם לא יהיו מעליות...
"ושמא תאמר בזה יש צער לעלות לשלשים מדורין זה ע"ג זה לכך נאמר בסיפיה דקרא דמייתי לעיל בענינא וכיונים אל ארובותיהם שאין להם צער לעלות לשוב בו ולמדורין הגבוה עד כמה מעלות:" (מהרש"א)
יונים אל ארובותיהם=מעליות מהירות.

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
מוכח שם בגמ' בתחילת העמוד שלא (הלשון מובא בגמ' שיוכלו לעלות לגובה ג' פרסה [כ12ק"מ] בשמיים בקלות למי שיזכה, והמהרש"א .לומדו גם לבניינים הגבוהים)
1. מעליות או כנפיים. 2. מרפסת סוכה לעתיד לבא
הרי זה כתוב בנועם אלימלך פרשת קדושים ד"ה "לרצונכם".
שאלו שלא ידבק בהם מהעולם הזה יותר ממה שהם צריכים לא תמנע מהם לעוף לשמים לבית המקדש של מעלה, ויזכו לכנפיים.
ומשיח יגלה את האוצרות של האוקיאנוס ומי שלא היה לבו משוך אחרי תאוות עולם הזה לא יקח משם מאומה. ויוכל להצטרף עם הצדיקים לבית המקדש של מעלה
(לא מעליות ולא מעליות מהירות)
---
כן כתוב שהניסיון שהקב"ה ינסה את האומות בזמן ביאת המשיח וגאולת ישראל בב"א.
יהיה מצוות סוכה!
תמיד היה קשה וכי מה הבעיה לבנות סוכה בחצר הבית? ואיזה ניסיון יש בה! עכשיו שפיר דמי לאלו שתקעו ותכננו מיליוני דירות ללא אפשרות סוכה, זה באמת ניסיון!

נערך לאחרונה ב:

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מה הסיפור של כל המגדלים ??
שהיזמים משוכנעים שיצליחו למכור את הדירות גם בקומה 14, למרות שמדובר בשכונה חרדית.
כנראה שלבית שמש לא מגיעה רק אוכלוסיה חרדית מזוקקת, אלא גם ציבורים אחרים שאין להם בעיה לעלות במעלית שבת.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מי שזה נוגע לו אשמח אם יקדיש דקה מזמנו
בשונה מעצומות אחרות - כאן כבר יש להם סניף פעיל, וכל מה שנדרש מהם זה להתקין בנקט/כספומט
כמה הגיוני

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה