מחיר למשתכן מחיר למשתכן - רמות

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני כרגע הייתי בבחירת הדירה, מסביבי כולם היו חילונים, וכששאלתי על כך (בנחמדות כמובן...) זוג חילוני, הם ענו בפשטות - "ברור, מדובר בשכונה חילונית!".
אז אולי שמישהו ירגיע אותי שלא עשיתי טעות...

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אגב, חלק מהחילונים, באו בשביל המכירה החופשית.

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני כרגע הייתי בבחירת הדירה, מסביבי כולם היו חילונים, וכששאלתי על כך (בנחמדות כמובן...) זוג חילוני, הם ענו בפשטות - "ברור, מדובר בשכונה חילונית!".
אז אולי שמישהו ירגיע אותי שלא עשיתי טעות...

אגב, חלק מהחילונים, באו בשביל המכירה החופשית.
אז אחרי שהלחצתי אולי קצת, הנה צפירת הרגעה...
הנציג שישב איתנו בבחירת הדירה, הוא נציג של חברת השיווק של הפרויקט, איש נדל"ן מנוסה שחי ספציפית את השטח הזה במיוחד.
כששטחנו בפניו את חששנו, הוא קודם כל טען שאצלו הרוב שישבו היו חרדים. בנוסף הוא טען שכל השכונה הולכת ומתחרדת.
כמו כן, להערכתו הרוכשים החילונים ימכרו את הדירות, והאיזור יקבל צביון חרדי מובהק.
הוא אפילו טען שהצפי של הקבלן הוא לפרויקט חרדי, ולכן הוא התאים את עצמו בתכנון הדירות, לצרכי הציבור החרדי.
בקיצור - בהחלט מרגיע...

צביקלה

משתמש רשום
מה קורה זוכים
אני מצרף תמונה מתוך האתר של קוטלר עדיקא
של פרויקט 6 {1526}
אשמח שמישהו ידון איתי כאן,
איפה המיקום מדוייק?
ואיפה הפרויקט השני של קוטלר 5 {1525}?
צפה בקובץ המצורף 1460848

1695277817291.png

תוכל לראות את שני הפרוייקטים של קוטלר עדיקא במפה הזאת ואת הפרוייקט של שובל נטעים
קוטלר עדיקא זה במספרים 22167 (שזה כבר עם היתר בניה ויש בחירת דירה )
הפרוייקט השני הוא במתחם 63611 בהדמיה באתר הוא נראה בנוי אבל באמת עדין אין שם כלום
והפרוייקט של שובל נטעים הוא מספר 63699

זכריה התימני

משתמש פעיל
אז אחרי שהלחצתי אולי קצת, הנה צפירת הרגעה...
הנציג שישב איתנו בבחירת הדירה, הוא נציג של חברת השיווק של הפרויקט, איש נדל"ן מנוסה שחי ספציפית את השטח הזה במיוחד.
כששטחנו בפניו את חששנו, הוא קודם כל טען שאצלו הרוב שישבו היו חרדים. בנוסף הוא טען שכל השכונה הולכת ומתחרדת.
כמו כן, להערכתו הרוכשים החילונים ימכרו את הדירות, והאיזור יקבל צביון חרדי מובהק.
הוא אפילו טען שהצפי של הקבלן הוא לפרויקט חרדי, ולכן הוא התאים את עצמו בתכנון הדירות, לצרכי הציבור החרדי.
בקיצור - בהחלט מרגיע...
מי שמכיר את האיזור יודע,
רמות א' רובו ככולו הוא חרדי ממש, {מה שלא היה עד לפני 10 שנים}

אבל כל האיזור היותר נמוך,
שזה כל הפרויקטים החדשים רח' הארי טרומן וכו',
הם מעורבים חרדים וחילונים,
וגם החרדים שגרים שם הם חרדים פתוחים,
מה גם שהפרויקט של השוטרים, חילוני לגמרי,

אז לא נראה לי שאפשר לדעת בדיוק מה יהיה צביון השכונה.

בכל אופן שווה את ההשקעה.

יצחק טל

משתמש צעיר
וגם החרדים שגרים שם הם חרדים פתוחים,
מה גם שהפרויקט של השוטרים, חילוני לגמרי,
גר שם (טרומן) ולא ממש פתוח.. מסביבי חרדים קלאסה לחלוטין לצד מודרנים ולצד דתלי"ם חזקים ומסורתיים, יש את הפרויקט באמצע (אבי עזרי) חרדי לחלוטין אולי משפחה או שניים דתלי"ם, פרוייקט השוטרים חצי ממנו דתי והחצי השני מסורתיים מאוד, גם הפרויקט הזה יתחרד בקרוב ממש.... למטה יש שורה של בניינים עם אופי יותר דת"ל פתוח ויש שם גם חרדים, לפי הנתונים של המינהל יש יותר משמונים אחוז דתיים.
מה שכן גם האופי החרדי הרוב שם ספרדים..... (70 אחוז מהחרדים...) אבל הקהילות האשכנזיות פורחות ב"ה..

שיר בלב

משתמש חדש
אגב מה עם הפרוייקט של שובל נטעים (1527) ?
לא הוזכר כאן לאחרונה.. רק אני קבלתי הודעה על קבלת היתר הבניה?..
יש צפי לכנס רוכשים ולבחירת דירה?

צביקלה

משתמש רשום
לפי הרשום באתר עריית ירושלים הצפי להיתר סופי וכנראה אז כנס בחירת דירה הוא ב 5-24
שווה לחכות

דרוק 76

משתמש חדש
לפי הרשום באתר עריית ירושלים הצפי להיתר סופי וכנראה אז כנס בחירת דירה הוא ב 5-24
שווה לחכות
אני לא מבין מתי נתנו היתר? אני לא קיבלתי מייל איפה אני יכול להסתכל לראות ולהתעדכן בכל דבר אין לי וואצא'פ ואף אחד לא כתב על זה כאן

שיר בלב

משתמש חדש
היתר בנייה בתנאים..
להלן ההודעה שהתקבלה :

שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן שובל נטעים בע"מ ביישוב ירושלים בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון

שיר בלב

משתמש חדש
היתר בנייה בתנאים..
להלן ההודעה שהתקבלה :

שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן שובל נטעים בע"מ ביישוב ירושלים בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון
ב 08\11

דרוק 76

משתמש חדש
למישהו יש מושג מה הגודל הכי גדול של הדירות של הגרלה 1527 של שובל נטעים פשוט אני מהאחרונים בזוכים אני רוצה לדעת על מה אני צריך להתכונן לגבי הכסף

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למישהו יש מושג מה הגודל הכי גדול של הדירות של הגרלה 1527 של שובל נטעים פשוט אני מהאחרונים בזוכים אני רוצה לדעת על מה אני צריך להתכונן לגבי הכסף
בתור זוכה (בהגרלה של קוטלר עדיקא) שעקב כל הזמן אחר תהליך בחירת הדירות, אני יכול להגיד לך, שהדירות הגדולות (5 חדרים) הן אלה שנחטפות ראשונות, ומה שנשאר לאחרונים זה הדירות הקטנות (3 חדרים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה