מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

נח במרץ

משתמש חדש
אני מבין שב"ה יש כאלו משופעים במצלצלים, ואני שמח שיהא לנו שכנים כ"כ נפלאים ובטח גומלי חסדים (: אבל אנחנו לצערינו לא כ"כ מלייאנים, וסכום של הרבה יותר מ10K לחודש על דיור הוא המוווווון בשביל רוב הרוכשים, עד כדי שכבר אין כמעט מצב להמשיך ליטול בנטל הזה,
אני הייתי לאחרונה מספר פעמים במקום, עיקר עבודות הבניה הם בכלל בפרויקט של רייסדור ועוד משהו שנקרא בריטניה ישראל, העבודות שם הם למגדלים ואמורים להמשך שנים רבות, בטח יותר מ3 שנים, ואף אחד, עם הגשר, או בלי הגשר כולל אלו שהכי רוצים לא להתאכלס..., לא מתכוונים לחכות שזה יסתיים,
הפקקים בכניסה שכנראה יהיו לצערנו- הם אינם שונים: א. מהפקקים שנים רבות בכניסה לבית שמש [עד הסדרת הכביש]
אף אחד לא דמיין לא לאכלס את רמה ג' וחלק מא' ועוד ועוד עד שהרחיבו את הכביש, ב. הפקקים עד היום בכניסה לנוה יעקב בבוקר [אולי נפנה גם את נווה יעקב אבל זה נושא לפורום אחר......] ג. הכניסה לעיר חריש, בנתיים הוא ג"כ לא הכי קלאסי בלשון המעטה.
ועוד דוגמאות רבות יש אפילו בתוך בני ברק שהתנועה בה חלקה וזורמת כידוע...
אכן למי שמפונק ורוצה הכל הכל הכל, באמת כדאי שיחכה ויחכה ויחכה גם לגשר [ואולי לפיצויים מהקבלן שאווווווולי יבואו אם בכלל],
אבל לפחות הזוכים שאני מכיר... מחכים כבר להכנס,
ובעז"ה עם האכלוס ימצאו הפתרונות המעשיים לחלק מהבעיות,
בנתיים כן!!!!!!!!!!!!!! להפעיל כמה שיותר לחץ וכמה שיותר לחץ!!!!!! לדבר עם כל מי שיכול להשפיע!!!!!
אפילו יאמרו שעוד כמות X חדשים יכנסו זה בסדר, אבל להשאיר 1000 משפחות [חוץ מהמיליונרים כמובן] תלויים בהרפתקה כלכלית מטורפת, זה עול נוראי שלא יכול לעבור לסדר היום.
חה חה חה זה באמת היה מצחיק אם זה לא היה עצוב.
גם אני הייתי שם והמקום ממש מפחיד מלא פועלים מסתובבים שם
אין מוסדות לימוד בשכונה בטווח הקרוב אז לנו בכל מקרה המקום כרגע לא רלוונטי
ומה לגבי הקירוי של הרכבת? חמירא סכנתא מאיסורא לא?

רות. פ.

משתמש פעיל
חה חה חה זה באמת היה מצחיק אם זה לא היה עצוב.
גם אני הייתי שם והמקום ממש מפחיד מלא פועלים מסתובבים שם
אין מוסדות לימוד בשכונה בטווח הקרוב אז לנו בכל מקרה המקום כרגע לא רלוונטי
ומה לגבי הקירוי של הרכבת? חמירא סכנתא מאיסורא לא?
ממש לא יפה לענות בצורה כזו מזלזלת לאדם שזועק מדם ליבו

זה נכון שלא נעים לגור בתוך אתר בניה אבל בכל זאת מדיבורים עם רוכשים שיצא לי להכיר הם מעדיפים את חוסר הנעימות הזו מהמצב הקיים
וזה שאין מוסדות לימוד ממש לא קשור לטענת העיריה שמחכים לגשר זה לא נראה שהעיריה בכלל מתחילה לבנות משהו ואם לא נדחוף לאיכלוס גם בעוד 5 שנים לא יהיו מוסדות לימוד

ולגבי הקירוי של הרכבת זה נוגע רק למספר קטן של בינינים שבאמת לצערי כנראה ימשיכו לחכות

נח במרץ

משתמש חדש
האם להתעלם מצרכים של שאר תושבי השכונה אינו נחשב לזלזול?
עם כל ההערכה, רבים מאיתנו מושפעים מההפחדות של בעלי האינטרסים, כאילו שריקי יברח עם הכסף והבניינים לחו"ל. אך בפועל, כלום לא יקרה. כמו שחיכינו בשקט עד כה לאורך שנים, נוכל להמשיך ולחכות גם עוד שנה.

אף על פי כן, ישנם אנשים שחושבים לטווח הקצר ואינם מתחשבים בשוכריהם ובשאר תושבי השכונה, שיהיו נאלצים לחיות ללא תנאים מתאימים ותשתית לאורך שנים

בנוגע לקירוי של הרכבת, על פי מה שמפורט כאן, מדובר בשאלה שמשפיעה על חלק ניכר מהשכונה, כפי שצוין על ידי היועץ המשפטי של העירייה, ראבד

ANONIMI123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ממשה רחמנוב:
צהריים טובים!
קודם כל אני אתנצל שוב על חוסר הזמינות שלי כאן. אני לא יכול לעקוב אחרי הכל ועכשיו לקח לי לפחות 20 דק' לקרוא את כל ההתכתבות מהפעם האחרונה שלי פה.
השימוש שלי בווטסאפ מטעמי נוחות. אני זוכר את השמות, יודע לשייך כל אחד למגרש שלו וזה הרבה יותר יעיל לי. בנוסף מחוברים שם יותר מ־500 משפחות שונות (למי שדיבר על זוגות).
רוב המשתמשים הם חרדים, חלק לא קטן אברכים וגם כאלו עם חסימות שונות. עד כאן רקע.

לגבי התכנון על נציגות -
יכולתי להסתמך במגרש 801A על התוצאות במייל (מעל 100 רוכשים היו בעד שאבחר). והחלטתי יחד עם דסי ועדי (שתיהן אגב מתגוררות בבני ברק ואחת נשואה לאברך) שיהיה נכון לעשות זאת בזום יחד עם כולם.
אני ער לחשש של משיכה לכיוון לא דתי וכדאי שתבינו שיש גם חשש של חרדים ממשיכה לכיוון אולרטא־חרדי. בסוף כולנו הולכים להיות שכנים ואני בטוח שכולנו מסכימים לגבי רוב הדברים וכולנו נצטרך להתפשר על דברים מסוימים.
כשאני מתכנן לדחוף נציגות אני מתבסס על כמה פרמטרים וביניהם העובדה שהם מתכוונים להתגורר בשכונה, היכולת שלהם לפעול ולקדם ואת חלקם כבר הכרתי במסגרת עשיה שלהם. בכל מקרה אני לא מתכוון לקבל החלטות בשביל אף אחד וכל אחד מוזמן לעשות ולפעול כמיטב יכולתו. כמו שכולכם יודעים, אין באמת מישהו שעשה זאת במיוחד לא בעקביות...

כשמדובר בצרכי ציבור, חובה להתנהל בצורה ישרה ולא להסתתר תחת שמות של גופים שונים.

בגלל כל הנ"ל אני חושב שנחוץ שתהיה נציגות - כזאת שאוכל להעביר לה את פרטי הקשר של הרוכשים במגרש. כזאת שתתן מענה לשאלות או צרכים של רוכשים ולא שהכל יהיה עלי.
אז בפירוש יהיו חילונים כי הם רוכשים וחלק מאיתנו (בנוסף ליכולות וקשרים שכולנו צריכים) ובפירוש יהיו גם אברכים כדי לא לפספס חלילה אף אחד. יהיו גברים ויהיו נשים כי המטרה היא לתרום לטובת כולם וזאת לא פוליטיקה. תחשבו שזה ועד הבית בבניין שלכם.

להתראות בינתיים, נתראה בע"ה בזום.
מי שלא בטוח שיש לי את המייל שלו, מוזמן לכתוב ל־ <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ואוודא שהוא רשום. כרגע אני מכסה 95% מהמשתכנים ו־30% מהשוק החופשי.

שווה

משתמש רשום
בנוסף לכל האמור, סבירות גבוהה שעקב המלחמה וקיצוץ עמוק בתקציבי הממשלה איפה שרק יוכלו שאמור להיות בקרוב כשיעדכנו את תקציב 2024 - אזי לא יהיה תקציב לגשר שעלות בנייתו גבוהה מאד גם אם ידחה זמן האכלוס, וממילא גם לחכות ולא להכנס וגם בסוף לא יהיה גשר בטוח שלא שווה גם למיליונרים שלנו.

שווה

משתמש רשום
עוד נקודה, ההחלטה בפועל על עיכוב האכלוס עקב הגשר הוא לא בידי ראש העיר המכהן [אף שרישמי זה כנראה בסמכותו להתערב] אלא בידי גורם מרכזי אחר שהוא זה שמעכב בפועל - ניתן לכם להבין לבד במי מדובר

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
המון זמן לא הגבתי כאן
חייבים להתאגד במהירות ציבור אנ"ש האברכים וכל מי שרואה את עצמו מתאים להגדרה הזאת
אפשר כאן
ויש עוד מישהו בקבוצה בצאט שמנסה לארגן צאט וכו' רק של הציבור החרדי וכו'
בואו נצטרף ונוכל לחשוב יחד יותר מאוגד ולהתארגן בהתאם
לדעת את אופי וצביון התושבים ומי מעוניין להגיע כבר לגור וכו'

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עוד נקודה, ההחלטה בפועל על עיכוב האכלוס עקב הגשר הוא לא בידי ראש העיר המכהן [אף שרישמי זה כנראה בסמכותו להתערב] אלא בידי גורם מרכזי אחר שהוא זה שמעכב בפועל - ניתן לכם להבין לבד במי מדובר
מדובר בזייברט
ואין כאן כל סיבה להסתרה
הוא אומר את זה בבירור
ודובר על זה בשבוע האחרון המון בקבוצה במייל

יעל חנה

משתמש צעיר
בנוסף לכל האמור, סבירות גבוהה שעקב המלחמה וקיצוץ עמוק בתקציבי הממשלה איפה שרק יוכלו שאמור להיות בקרוב כשיעדכנו את תקציב 2024 - אזי לא יהיה תקציב לגשר שעלות בנייתו גבוהה מאד גם אם ידחה זמן האכלוס, וממילא גם לחכות ולא להכנס וגם בסוף לא יהיה גשר בטוח שלא שווה גם למיליונרים שלנו.
ממש להיפך.
אם אתה צופה שבניית הגשר תדחה עקב הקיצוץ בתקציבי הממשלה זו בדיוק הסיבה לא להתפשר.

יותר ממה שאתה ואני רוצים להיכנס לדירה לשריקי יש הרבה יותר מה להפסיד אם בניית גשר תדחה

כרגע שריקי מתנהג כאילו לא אכפת לו. נח לו לשריקי שאנחנו עושים עבורו את העבודה כי ש לו זמן עד 60 יום אחרי מועד הכניסה
אני מאמינה שככל שנתקרב לסוף 60 יום הללו נראה את שריקי עובד קשה על מנת להביא את הביטחונות שהגשר יבנה בזמן קצר

אבל כל זה בתנאי שנשתוק.

שווה

משתמש רשום
ממש להיפך.
אם אתה צופה שבניית הגשר תדחה עקב הקיצוץ בתקציבי הממשלה זו בדיוק הסיבה לא להתפשר.

יותר ממה שאתה ואני רוצים להיכנס לדירה לשריקי יש הרבה יותר מה להפסיד אם בניית גשר תדחה

כרגע שריקי מתנהג כאילו לא אכפת לו. נח לו לשריקי שאנחנו עושים עבורו את העבודה כי ש לו זמן עד 60 יום אחרי מועד הכניסה
אני מאמינה שככל שנתקרב לסוף 60 יום הללו נראה את שריקי עובד קשה על מנת להביא את הביטחונות שהגשר יבנה בזמן קצר

אבל כל זה בתנאי שנשתוק.
אני סבור להיפך שאין סיכוי לתקציב לגשר עקב המלחמה ולא יעזור הלחץ של שריקי על הממשלה אף שיש לו קשרים, יתכן שאני טועה וימים יגידו.
יחד עם זאת על פי החוזה אם יש איחור ממועד האכלוס עליו היה להודיע זאת 60 יום לפני זמן האכלוס, וזוהי סיבה לדרישה לפיצויים אפי' על איחור קטן של שבוע.

BABYSTEPS

משתמש רשום
ממש להיפך.

אבל כל זה בתנאי שנשתוק.
שימו לב שבשוק החופשי שריקי ממש לחוץ כי עד שאין אכלוס הוא לא רואה 90% מהכסף!!!!!(איך שריקי עדיין מבטיח ומתחייב על "האכלוס בקרוב"-הבטחון העצמי שלו בשמיים)
די ברור לי שהוא יפעיל כל לחץ,יח"צ וטריקים שכתובים ולא כתובים על חברי העירייה שיאשרו

ואחרי שיקבל טופס 4 לא יספור אותנו ממטר בדיוק כמו שקרה בפעם הקודמת.

מתוך האתר:https://hasofrim.arzey.co.il/lpmimon/
Capture.JPG

לכן

ANONIMI123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נשמח אם האדם שעומד מאחורי איגוד הרוכשים שנפתח לפני כמה חודשים יפנה אילנו בפרטי לצורך נציגות חרדית בשכונה

נח במרץ

משתמש חדש
שימו לב שבשוק החופשי שריקי ממש לחוץ כי עד שאין אכלוס הוא לא רואה 90% מהכסף!!!!!(איך שריקי עדיין מבטיח ומתחייב על "האכלוס בקרוב"-הבטחון העצמי שלו בשמיים)
די ברור לי שהוא יפעיל כל לחץ,יח"צ וטריקים שכתובים ולא כתובים על חברי העירייה שיאשרו

ואחרי שיקבל טופס 4 לא יספור אותנו ממטר בדיוק כמו שקרה בפעם הקודמת.

מתוך האתר:https://hasofrim.arzey.co.il/lpmimon/
צפה בקובץ המצורף 1500471
לכן
זה ברור כשמש שמשחקים בנו

אנסה להעלות את הנושא בזום שיתקיים היום

רות. פ.

משתמש פעיל
בסיעתא דשמיא יתקיים השבוע כנס לזוכי הפרויקט בהשתתפות רבני השכונה שליט"א
הכנס יתקיים בעז"ה בבני ברק במוצאי שבת יא' כסלו שעה מיקום ופרטים נוספים יועדכנו בימים הקרובים
הכנס מיועד לכלל הזוכים החרדים בשכונה ומטרתו הכרות עם הרבנים והזוכים ודיון על הפעולות הנצרכות לטובת השכונה לקראת האכלוס הקרוב בעז"ה

חשוב מאוד שתהיה נציגות מכובדת בכנס
ולכן נבקש ממי שמתכוון להגיע לאשר הגעה
יעקב דנגור 0548499220
emk4600 שטרודל ג'ימייל

בני מלך

משתמש חדש
בהקשר לטופס 4
בשיחה שעכרנו היום עם הגורמים החשובים במשרדו של הנ"ל - שהזוכר בעילום שם
נאמר שיש התקדמות משמעותית עם משרד התחבורה
והמשך לחץ על ארזי הנגב - שיש לו את האנשים במקומות הנכונים
ומשרד התחבורה!!!! {ומשרד מבקר המדינה }
יביאו לכך שמשרד התחבורה יחתום על הסכם תיקצוב לגשר
לכשיהיה הסכם יהיה טופס 4
לעייריה אין אפשרות לשלם מעל חצי מליארד ש"ח על הגשר - למי שמבין !

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה