מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

שמש ש

משתמש חדש
למי שלחוץ מי העיקוב

שירגע הקבלן אמר לי פירוש

מהרגע שהכל מוכן ולא מקבלים טופס 4 בגלל הגשר הוא מתחיל לשלם שכירות של 1 וחצי שזה אומר אם הדירה מושכר ב 4000 מקבלים 6000 והוא טובע את זה עירית בניברק אז למי שיש קצת שכל על כל יום שיהיה איחור צריך לשמוח אני בדקתי את זה עם עו"ד

כןכן

משתמש רשום
למי שלחוץ מי העיקוב

שירגע הקבלן אמר לי פירוש

מהרגע שהכל מוכן ולא מקבלים טופס 4 בגלל הגשר הוא מתחיל לשלם שכירות של 1 וחצי שזה אומר אם הדירה מושכר ב 4000 מקבלים 6000 והוא טובע את זה עירית בניברק אז למי שיש קצת שכל על כל יום שיהיה איחור צריך לשמוח אני בדקתי את זה עם עו"ד
מעניין
אם זה כל כך פשוט אז למה ראש העיר שלח מכתב חריף כזה לקבלן ?
איזה לחץ יש על הקבלן לזרז את הבניה של הגשר אם העייריה תשלם את השכירות של ה1 וחצי?
ולמה שווה לעירייה לעכב את הטופס 4 אם היא זו שתשלם את השכירות?

2359

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
היינו היום בבדק בית ושאלנו את הנציג מטעם ארזי הנגב לגבי תשלום השכירות באם הגשר לא יהיה מוכן והדירה לא תימסר בזמן, והוא אמר לנו חד משמעית שאנחנו נקבל שכירות.
כך שכמו ש @שמש ש ציין, זה אך ורק לטובתינו!

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היינו היום בבדק בית ושאלנו את הנציג מטעם ארזי הנגב לגבי תשלום השכירות באם הגשר לא יהיה מוכן והדירה לא תימסר בזמן, והוא אמר לנו חד משמעית שאנחנו נקבל שכירות.
כך שכמו ש @שמש ש ציין, זה אך ורק לטובתינו!
רק מזכיר שהם אמרו עוד הרבה דברים [ריצוף 80 וכו'] כל עוד שאין מסמך מסודר הכל שטויות והבלים.

צבי1

משתמש פעיל
נו
אז הוא אמר
להזכיר עוד דברים שהוא אמר?
אם בחוזה יש הסתייגיות שמה שלא באחריותו הוא לא ישלם אז הוא לא ישלם

אבל ברור שהוא מעדיף לאיים על העירייה שהוא ישלם ויגלגל על העירייה
מה גם שהבנתי שלא כתוב בשום מקום שהאיכלוס מותנה בגשר, העירייה רק טענה שדיברו על זה בעל פה

avi media

משתמש מקצוען
גם ללא נושא הגשר, קבלנים מחכים לתיקונים ושינויים במבנה מהלקוחות, כי כל שינוי או תיקון דוחה את תאריך המסירה כפי שכתוב בחוזה, ויש קבלנים שמצליחים להרויח כך כמה חודשים.

כןכן

משתמש רשום
20.PNG
21.PNG

צבי1

משתמש פעיל
גם ללא נושא הגשר, קבלנים מחכים לתיקונים ושינויים במבנה מהלקוחות, כי כל שינוי או תיקון דוחה את תאריך המסירה כפי שכתוב בחוזה, ויש קבלנים שמצליחים להרויח כך כמה חודשים.
במחיר למשתכן אסור לקבלן לבצע שינוים
85% מהפרויקט זה מחיר למשתכן

avi media

משתמש מקצוען
במחיר למשתכן אסור לקבלן לבצע שינוים
85% מהפרויקט זה מחיר למשתכן
אפילו לא של קרמיקה ומטבח? לא נראה לי.
וקבלנים תמיד עושים טעויות ממה שסוכם ולקוח שמבקש לתקן או להשלים מקבל דחייה של תאריך המסירה.
וזה חוץ מתקלות בבניה.

צבי1

משתמש פעיל
אפילו לא של קרמיקה ומטבח? לא נראה לי.
אאאסור
וקבלנים תמיד עושים טעויות ממה שסוכם ולקוח שמבקש לתקן או להשלים מקבל דחייה של תאריך המסירה.
וזה חוץ מתקלות בבניה.
יש תאריך מסירה
אין דחייה והארכה
זו בדיוק הסיבה ששלושה חודשים לפני האיכלוס הקבלן מזמין למסירה ראשונית ובדק בית
כדי להספיק לתקן ולהיות מוכן בזמן
איחור שקשור לבנייה זה על חשבונו

ישא ברכה

משתמש פעיל
אני פשוט לא מצליח לעכל שככה כותב ראש העיר - שהוא יכול לאשר אבל הוא לא יאשר בגלל שארזי הנגב לא עומדים בהתחיבות לבנית הגשר (שלא ברור למה זה באחריותם) - לכן מועד האיכלוס יתעכב בשנה!!-
מזעזע !!-את מי הוא מעניש?? את התושבים??
הגיע הזמן להפוך שולחנות ולעשות הכל שהעירייה תיתן טופס 4 ושהאכלוס יהיה בזמן -30 לנובמבר!!
גם אני כמו 90 אחוז מהציבור לא הבנתי את ראשי הערים שתוקעים את טופס 4
אבל מי שנכווה מבין שזה חשבון פשוט
טופס 4 הוא לא רק אישור מהעיריה לך הקונה שאתה יכול לגור בדירה
אלא הוא אישור סופי לקבלן שהוא גמר את כל חובותיו לכל הגורמים הרלוונטיים
הרי הקבלן השתמש בחשמל - הוא צריך להביא אישור מחברת החשמל שהוא שילם לה
הוא צריך להביא את כל האישורים מכל הגורמים שמאשרים את תקינות המבנה [פקע''ר, כב''ה ושאר ירקות]
וכמובן - למלא את כל התחייבויותיו לך הקונה שיהיה לך מדרכה שלימה ותקינה עם תאורת רחוב וכל מה שהוא התחייב לך כולל גשר לתוך בני ברק
תאמין לי שהקבלן מאוד רוצה שאנחנו נלחץ על העיריה שתתן לו טופס 4 לפני שהוא גמר משהו הכי קטן כי זה כבר יחסוך לו הרבה כסף וכ''ש גשר שזה המון המון כסף
לכן מנסיון של מי שנכווה - אל תלחצו על אף ראש עיר חרדי-חילוני-ערבי שיתן טופס 4 לקבלן - אתם תכנסו לדירה חודשיים קודם ותרדפו אחרי הקבלן שנים רבות.

ישא ברכה

משתמש פעיל

avi media

משתמש מקצוען
אאאסור

יש תאריך מסירה
אין דחייה והארכה
זו בדיוק הסיבה ששלושה חודשים לפני האיכלוס הקבלן מזמין למסירה ראשונית ובדק בית
כדי להספיק לתקן ולהיות מוכן בזמן
איחור שקשור לבנייה זה על חשבונו
נשמע טוב מידי.
אני מכיר פרויקט ירושלמי (בשוק החופשי, לא משתכן) של קבלן בעל שם טוב, שאיחר הרבה ולא שילם כלום, כי הוא הכניס בחוזה סעיף שכל תיקון הכי קל מוסיף כמה ימים, וכך הוא האריך בכמה חודשים טובים את תאריך המסירה שממנו הוא מחויב לשלם שכירות.

צבי1

משתמש פעיל
גם אני כמו 90 אחוז מהציבור לא הבנתי את ראשי הערים שתוקעים את טופס 4
אבל מי שנכווה מבין שזה חשבון פשוט
טופס 4 הוא לא רק אישור מהעיריה לך הקונה שאתה יכול לגור בדירה
אלא הוא אישור סופי לקבלן שהוא גמר את כל חובותיו לכל הגורמים הרלוונטיים
הרי הקבלן השתמש בחשמל - הוא צריך להביא אישור מחברת החשמל שהוא שילם לה
הוא צריך להביא את כל האישורים מכל הגורמים שמאשרים את תקינות המבנה [פקע''ר, כב''ה ושאר ירקות]
וכמובן - למלא את כל התחייבויותיו לך הקונה שיהיה לך מדרכה שלימה ותקינה עם תאורת רחוב וכל מה שהוא התחייב לך כולל גשר לתוך בני ברק
תאמין לי שהקבלן מאוד רוצה שאנחנו נלחץ על העיריה שתתן לו טופס 4 לפני שהוא גמר משהו הכי קטן כי זה כבר יחסוך לו הרבה כסף וכ''ש גשר שזה המון המון כסף
לכן מנסיון של מי שנכווה - אל תלחצו על אף ראש עיר חרדי-חילוני-ערבי שיתן טופס 4 לקבלן - אתם תכנסו לדירה חודשיים קודם ותרדפו אחרי הקבלן שנים רבות.
צודק
וגם טועה,
קבלן המגורים וקבלן הגשר הם שתי חברות ואין קשר ביניהם
אה ולא מדובר על חודשיים אלא עיקוב של שנתיים? על דירות שבנויות ושולמו במלואן

צבי1

משתמש פעיל
נשמע טוב מידי.
אני מכיר פרויקט ירושלמי (בשוק החופשי, לא משתכן) של קבלן בעל שם טוב, שאיחר הרבה ולא שילם כלום, כי הוא הכניס בחוזה סעיף שכל תיקון הכי קל מוסיף כמה ימים, וכך הוא האריך בכמה חודשים טובים את תאריך המסירה שממנו הוא מחויב לשלם שכירות.
אתה מדבר כנראה על קרקע פרטית, לא מכרז מסודר של רמי והמנהל
פה בכלל זה מחיר למשתכן

ישא ברכה

משתמש פעיל
צודק
וגם טועה,
קבלן המגורים וקבלן הגשר הם שתי חברות ואין קשר ביניהם
אה ולא מדובר על חודשיים אלא עיקוב של שנתיים? על דירות שבנויות ושולמו במלואן
1. העיקרון שכתבתי הוא שטופס 4 הוא לטובתנו ואל תזלזלו בו
2. התכוונתי הפוך שאם נלחמים מרוויחים מקסימום להכנס חודשיים יותר מוקדם מאשר בלי להלחם ואילו הנזק הוא להרבה יותר זמן

צבי1

משתמש פעיל
1. העיקרון שכתבתי הוא שטופס 4 הוא לטובתנו ואל תזלזלו בו
כמו שרשמתי לך, צודק, טופס 4 נועד לטובת ובטיחות הרוכשים שיקבלו דירות מושלמות בשכונות מושלמות
2. התכוונתי הפוך שאם נלחמים מרוויחים מקסימום להכנס חודשיים יותר מוקדם מאשר בלי להלחם ואילו הנזק הוא להרבה יותר זמן
טועה, הזמן הראשוני שאולי הגשר יגמר זה עוד שנתיים יוני 2025 במקרה הטוב
הנזק של לגור בשכונה בקשיים תחבורתיים, נמוך מלשרוף שנתיים 7,000-8,000 שקל משכנתא לריק

כןכן

משתמש רשום
איך יש כאלו שחושבים שעיכוב האיכלוס זה לטובתינו??
אפילו העירייה לא חושבת שזה לטובתינו , ואני הוכיח שהרי מה המטרה של העירייה לא לתת טופס4 ? כפי שהסבירו טובי הפרשנים זה כדי לגרום לחץ על הקבלן שיגרום לחץ על סיום בניית הגשר. ואיך העירייה חושבת שיגרם לחץ?
זה רק בגלל שהתושבים זועמים על העיכוב .ואם התושבים בטוחים שזה לטובתם אז אף אחד לא יזרז את בנית הגשר כשזה לא מפריע לתושבים.
לכן גם אם יש מישהו שחושב שזה לטובתו עדיף שישחק אותה שהוא כועס כדי שלא ייצא קרח מכאן ומכאן- גם לא יקבל טופס 4 וגם לא יזדרזו לגמור לבנות את הגשר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה