מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

גולש בנט

משתמש מקצוען
בני ברק!
שכונת יוקרה לא!
אבל מוקדם עדיין לדעת מה יהיו המחירים
בני ברקים לא מכירים באזורים האלו אבל גם לא הכירו בפרדס כץ והיום..........
מה הקשר?
פרדס כץ הייתה שכונה חילונית לגמרי שהתחרדה,
מתחם הסופרים מראש שכונה חרדית.

מושל'ע

משתמש חדש
אשמח אם אחד יעלה לכאן תמונות או סרטון של הפרויקט איפוא זה אוחז היום
אני גר בירושלים ולא מתעדכן מה קורא בשטח
תודה רבה

ירו

משתמש חדש
אם יש כאן מישהו שרוצה לשכור דירה בפרויקט מיד כשמוכן :
כדלהלן: 4 חדרים קומה 6 + מחסן צמוד לדירה + חניה
מוזמן לפנות אלי במייל CGKZT110 שטרודל וכו'

ראובן 23

משתמש מקצוען
Screenshot_20230810-214513_WhatsApp.jpg

esty10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למי שלא מצורף לצאט וזה יוכל לעזור לו:

רק עכשיו מצאתי זמן לשבת לכתוב מקווה שיעזור. דבר ראשון גם אני הייתי מזורקי הכסף לפח על עו"ד פרטי רק בגלל שהלחיצו וכו' לכן גם עכשיו הייתי מאוד חשדן וישבתי ובדקתי את הצורך בבודק אצל חברים שקנו דירות חלקם אצל שריקי בנתיבות וכולם אמרו לקחת ובאמת השתכנעתי ולקחתי. אך לא סמכתי עליו לבד וזו המלצה לכל אחד כאן קחו אתכם את נספח ב' בחוזה של המפרט של הדירה [אגב לקחתי לשם גם כיסא שיהיה רוגע לעבור על הכל מומלץ בחום כי זה מתסכל לעמוד כמה שעות ויכול לגרום לחיפוף כל שהוא וחבל] ופשוט עברתי סעיף סעיף לראות שיש הכל ותופתעו גילתי דברים שחסרים לדוגמא: הקבלן התחייב בחוזה להתקין בחדר שירות חבלי כביסה עם ברזלים ואין אותם. וכן בחוזה כתוב שיהיה חיפוי לכיור נטילת ידיים עפ"י החלטת הקבלן ולפי הבנתי שם הכוונה לסוג החיפוי ולא אם לשים חיפוי והוא לא שם. לכן דבר ראשון אל תסמכו על אף אחד כי אף אחד לא יעשה לכם את הדבר הזה פשוט תעבדו ביסודיות ותרויחו.
והבודק הצליח לעלות על כמה דברים חשובים שבלעדיו לא הייתי רואה לדוגמא: החדר של הסוכה עם תקרה פריקה וכל הקירות שמתחת התקרה פשוט ספוגים מים ובמבט מבחוץ לא רואים כלום כנראה הם מסיידים ומתקנים חיצונית לפני שאנשים רוצים לראות [תודה ה' על הגשם בקיץ לפני שבוע בלעדיו כנראה גם הוא לא היה מגלה]. וכן בחצי השני המקורה של הסוכה הבודק עלה לקומה מעל וצילם דרך החלון איך כל הבטון בחצי הזה סדוק מה שאולי מסביר את הנזילות. [אני מסקרנות הלכתי ובדקתי בעוד 5 דירות את זה ובכולם הבטון נראה עם סדקים]. ועוד דבר המוכשר שיצק את הבטון לא כיוון בדיוק ונשפך קצת על התקרה הפריקה מה שגרם לה לא להפתח למרות נסיונות אין סופיים שלי [תעשו טובה לעצמכם ואל תתעצלו תחפשו סולם אצל העובדים ותנסו לפתוח] ועוד דבר שהוא גילה פתחי הביקורת של הביוב היו דבוקים בחזקה לרצפה [לטענתו למנוע צילום ע"י בודקים] מה שמנע ממנו לפתוח אותם ולצלם בפנים [לפי מה שהבנתי היה אסור לו לפי החוק] אז גייסתי ברזל דק וחזק ופתחתי אני את פתחי הביקורת ובאמת היה פסולת בצנרת אומנם לא בכמויות גדולות אך גם לא מעט. ע"כ לפי זכרוני הדברים הגדולים.
והדברים היותר קטנים: הדלת בסלון למרפסת לא ננעלת ע"י המנעול המובנה. החלק התחתון של המטבח מה שמונע כניסת מים ושאר דברים היה מונח כאילו הוא דבוק אך הוא לא היה דבוק. חורים ברובה בריצוף מה שיכול לגרום בהמשך נזילות אצל השכן. חיבור של ברזל לנחושת בדוד שמש שאסור לפי התקן כי זה גורם לקלקול הדוד בהמשך. ארון בשירותים שלא נסגר. מכות במשקופים מחפצים כבדים. וסדק בחיפוי של המטבח.
את הבודק השגתי ע"י המלצות של חברים כולם אמרו שהוא יסודי ואמין ומקצועי ברמה גבוהה ובאמת הם צדקו הוא היה שווה כל שקל.
הוא לוקח 1700 על בדיקה רגילה ועוד 300 אם רוצים בדיקה בצורה יסודית על הריצוף והחיפוי שהוא יעבור עם פנס אחד אחד, אני הוספתי את הסכום הנ"ל והמלצתי היא שאם אתם אנשים עם קצת סבלנות וראייה טובה תביאו פנס ותעברו אתם על כל הרובה והריצוף פשוט חבל הכסף ולא צריך בשביל זה אותו מי שרוצה פרטים שלו יכול לפנות אלי לאישי ואני יקשר אותו אליו. הסיבה שאני לא מפרסם את שמו כאן מכיון שהוא נותן לי 5 אחוז החזר על כל לקוח שאני יביא לו ואני מנסה את מזלי בתחום מי יודע אולי אפתח איזה נציגות בהמשך

בהצלחה לכולם
אני רוצה את המספר של הבדק בית
אם תוכלו ליצור איתי קשר
0548516333
estyroth10שטרודל גימייל ...
דחוף!!כי יש לי תור ביום חמישי הזה!!!!
תודה רבה

ירו

משתמש חדש
האם מישהו יכול להעלות רשימה של דברים שבודקים ?
יש לי תור ביום ראשון.

הפיני

משתמש רשום
יש למישהו מושג כמה זמן לוקח בערך מאז שמאמתים חתימה בבנק הפועלים שהוא הבנק המלווה עד ששולחים את האישורים?

כןכן

משתמש רשום
למי שלא מעודכן.
למה שותקים???.
שימו לב מה כתוב
שהעירייה יכולה לאשר ולתת טופס 4 והיא לא נותנת עד שיבנו את הגשר . למה אנחנו אמורים להיות בני ערובה בגלל שארזי הנגב התחייבו לעירייה ??
האכלוס היה אמור להיות ב30 לנובמבר והוא לא יהיה באופק הקרוב (יכול להיות שנה) מכיון שאף אחד לא יודע מתי יגמרו לבנות את הגשר .
יש כאן ציבור שלם שנאנקים לשלם שכירות ובמקביל משכנתא וזה אמור עוד להמשיך עד זמן בלתי נודע.
ומה עוד שלא נקבל דמי שכירות על כל העיכוב מכיון ש-60 יום מותר לו לאחר ואח"כ הם יגידו שזה לא באשמתם ומבחינת החברה הדירות מוכנות בזמן.
נכון, העירייה דואגת שתהיה תחבורה אבל בזמן הנוכחי הדאגה האמיתית היא שיתנו טופס 4 ולא נפסיד עשרות אלפי שקלים ועוגמות נפש..

אז למה שותקים????

אברך מהשורה

משתמש חדש
למה שותקים???.
שימו לב מה כתוב
שהעירייה יכולה לאשר ולתת טופס 4 והיא לא נותנת עד שיבנו את הגשר . למה אנחנו אמורים להיות בני ערובה בגלל שארזי הנגב התחייבו לעירייה ??
האכלוס היה אמור להיות ב30 לנובמבר והוא לא יהיה באופק הקרוב (יכול להיות שנה) מכיון שאף אחד לא יודע מתי יגמרו לבנות את הגשר .
יש כאן ציבור שלם שנאנקים לשלם שכירות ובמקביל משכנתא וזה אמור עוד להמשיך עד זמן בלתי נודע.
ומה עוד שלא נקבל דמי שכירות על כל העיכוב מכיון ש-60 יום מותר לו לאחר ואח"כ הם יגידו שזה לא באשמתם ומבחינת החברה הדירות מוכנות בזמן.

נכון, העירייה דואגת שתהיה תחבורה אבל בזמן הנוכחי הדאגה האמיתית היא שיתנו טופס 4 ולא נפסיד עשרות אלפי שקלים ועוגמות נפש..
אז למה שותקים????
מצטרף צריך כאן להבין מה הנושא, ולהתאגד לראות אם ומה אפשר לעשות שלא יהפכו אותנו לבני ערובה בנושא, וכל שכן להכין את עצמנו מבעוד מועד שלא יפילו אותנו בן הכסאות, וכל אחד יטען שהוא עשה את שלו וגם את הזכות שיפוי על האיחור לא נקבל
יש כאן תחילת איגוד רוכשים, וצ'אט שאני לא מחובר אליו ואיני יודע מה איתו, מי שכאן שיודע יותר אם יוכל יותר ליידע ולעורר את ציבור הרוכשים בעניין יבורך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה