מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

מ.M

משתמש חדש
בקבוצת צא'ט היה איזה סרטון מעדכון שצולם ע"י רחפן אך הוא חסום לחלק עם הסינון מי שיכול להטריח את עצמו לטובת הכלל זה יעזור (אני מבין שזה די מעצבן כל פעם שמישהו יעשה את התהליך )

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה רבה
אם אפשר גם לעלות תמונות לאלו שלא יכולים לפתוח יוטיוב בכלל (או להמיר את הסרטון. שלא יהיה קשור ליוטיוב
אולי כך, כן יכלו לראות את הסרטון )
ושוב תודה לכל אלו שמשקעים וכן מעלים תמונות

מ.M

משתמש חדש
אולי תכשיר את הסרטון לאולי שחסומים אני לא יודע איך עושים זאת

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מצו"ב תמונות (צילום מסך מהסרטון)

קבצים מצורפים

• 1103.png
    1103.png
    1.9 MB · צפיות: 121
  • 1101.png
    1101.png
    KB 935 · צפיות: 134
  • פרויקט הסופרים מעוף הציפור.png
    פרויקט הסופרים מעוף הציפור.png
    1.4 MB · צפיות: 118
  • פרויקט הסופרים מבט כללי.png
    פרויקט הסופרים מבט כללי.png
    KB 913.9 · צפיות: 112
  • 1104.png
    1104.png
    1.4 MB · צפיות: 107
  • 1103 -1101.png
    1103 -1101.png
    1.4 MB · צפיות: 115
  • 1100.png
    1100.png
    1.4 MB · צפיות: 110
  • 1102.png
    1102.png
    1.3 MB · צפיות: 122

תמר1990

משתמש חדש
בעניין מעליות שבת בפרויקטים- התקשרתי למכון הטכנולוגי להלכה לברר מה צריך לעשות על מנת שהמעלית תיהיה כשרה לשימוש בשבת, הבנתי מהם שיש להם מפרט המתאר מה צריך שיהיה במעלית על מנת שתיהיה כשרה, ושכל חברות המעליות בארץ מכירות את המפרט, אבל צריך ללחוץ על חברת המעליות שתתקין את המעליות לפי המפרט של המכון, כי די מורכב, אח"כ מגיע נציג מטעם המכון לוודא את כשרות המעלית.
אפשר "להכשיר" את המעלית גם אחר ההתקנה רק שזה יותר מורכב ויקר.

רציתי לשמוע חוות דעת של שאר הזוכים בעד/נגד לפנות לקבלן בעניין זה, לברר מי חברת המעליות ולדחוף להתקנת מעלית שבת לפי מפרט המכון.

מה דעתכם?

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ודאי שעדיף מעלת שבית הכי טובה שתהא וגם אם אני עצמי לא משתמש במעלית שבת אבל כפי הידוע לי ודאי שעדיף מעלית שבת הכי טובה

א.ל. 1

משתמש חדש
שלום לכולם

גם לדעתי , אם אפשר שהמעלית יהיה הכי טוב , אז טוב לנסות לבדוק האם זה יכול להיות על דעת הכשר מכון ..

אבל רציתי לשאול אותם שאלה שהתחיל להציק לי בחודשים האחרונים ...

בעקבות העלאת הריבית , המשכנתא שלי פשוט טסה עד לחודש האחרון , ועלה בתוספת של 1,000 ש"ח לחודש !
לא פחות !!

רציתי לשאול אתכם - כי אני יודע שיש פה גם מתווכים / ויועצי משכנתאות וכו' ..

- האם רק לי זה עלה כל כך הרבה ? ורק אני מתמודד עם הבעיה הזו ? או שלכולם באותו סירה ואותו בעיה ?

- האם יש מה לעשות עם זה ? למחזר / לשנות מסלול / להקפיא לכמה חודשים / איזה רעיון ?

או שזה גזירת גורל , כי יש אינפלציה וכו' ... ופשוט לשלם וללכת הלאה ? ולקוות לתקופות טובות יותר ?

קובי 2020

משתמש חדש
שלום וברכה אני זכיתי ב1104 ולא קראו לי לבחור כלום משהו יודע אם זה לכל הזוכים ב1104 או שרק אני פספסתי את זה? בתודה מראש

ישראל דוד

משתמש רשום
אני רוצה להגיב לשאלות של הכותבים הקדומים על השאלה בקשר לעליה המטורפת במשכנתא אתה מתלונן שעלה לך באלף לי זה עלה ב1300 בשנה העזויה הזאת וזה בעיקר מורגש למי שמשלם גרייס עם אחוזים גדולים של פריים שזה עולה לכולם בצורה קשה אבל יש מצב שזה גם ירד בחזרה ובא נקוה לטוב ולהאמין שהקב''ה מנהל אותנו הכי טוב. ובקשר לשאלה הקודמת מה קורה עם 1104 אז גם אני זכיתי שם והתקשרתי השבוע לאחד בשם שלומי שאפשר להתקשר אליו בעיני הפרויקט לשאול מה קורה ואמר לי שתוך חודש

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום לכולם

גם לדעתי , אם אפשר שהמעלית יהיה הכי טוב , אז טוב לנסות לבדוק האם זה יכול להיות על דעת הכשר מכון ..

אבל רציתי לשאול אותם שאלה שהתחיל להציק לי בחודשים האחרונים ...

בעקבות העלאת הריבית , המשכנתא שלי פשוט טסה עד לחודש האחרון , ועלה בתוספת של 1,000 ש"ח לחודש !
לא פחות !!

רציתי לשאול אתכם - כי אני יודע שיש פה גם מתווכים / ויועצי משכנתאות וכו' ..

- האם רק לי זה עלה כל כך הרבה ? ורק אני מתמודד עם הבעיה הזו ? או שלכולם באותו סירה ואותו בעיה ?

- האם יש מה לעשות עם זה ? למחזר / לשנות מסלול / להקפיא לכמה חודשים / איזה רעיון ?

או שזה גזירת גורל , כי יש אינפלציה וכו' ... ופשוט לשלם וללכת הלאה ? ולקוות לתקופות טובות יותר ?
שלום וברכה לכולם עלה גם מי שלקח יועצי משכנתאות
הכל תלוי במסלול שלקחת וכו'
אבל הכיטוב שץלך לאיזה יועץ משכנתאות ותדבר איתו
מה ניתן לעשות
להקפיא ודאי לא שווה

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רוצה להגיב לשאלות של הכותבים הקדומים על השאלה בקשר לעליה המטורפת במשכנתא אתה מתלונן שעלה לך באלף לי זה עלה ב1300 בשנה העזויה הזאת וזה בעיקר מורגש למי שמשלם גרייס עם אחוזים גדולים של פריים שזה עולה לכולם בצורה קשה אבל יש מצב שזה גם ירד בחזרה ובא נקוה לטוב ולהאמין שהקב''ה מנהל אותנו הכי טוב. ובקשר לשאלה הקודמת מה קורה עם 1104 אז גם אני זכיתי שם והתקשרתי השבוע לאחד בשם שלומי שאפשר להתקשר אליו בעיני הפרויקט לשאול מה קורה ואמר לי שתוך חודש
מי זה שלומי והאם אפשר לפרסם את הטלפון שלו

ישראל דוד

משתמש רשום
האם למישהו יש מושג מה קורה עם מחירת הדירות של שריקי שמוכר לשוק החופשי האם הציבור קונה ובכמה הוא מוכר זאת אשמח להתייחסות שלכם תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  28  פעמים

לוח מודעות

למעלה