מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

ייד

משתמש מקצוען
יש לכם מושג מה עם המרפסות סוכה?
מחתימת החוזה לא קיבלתי שום עדכון מהעו"ד\נציגות.
אפרופו נציגות, נודע לי שיש קבוצה של זוכים בפרוייקט שלנו
שפתחו קבוצה לחילוניים בלבד [בתחילת האשכול אפשר למצוא אזכור לזה]
ולפי מה שהבנתי [לא בדוק 100%] הנציגים החילוניים שמנהלים את הקבוצה של כולנו
[ובראשם לפעמים "איתן רוה" שפרש אחרי החתימה עם העו"ד על הייצוג, וחזר לענין הסוכה וכמדומני שפרש אח"כ עוד הפעם] חלקם מנהלים גם את הקבוצה שם.
רק לי יש סקרנות מה מתחולל שם בלעדנו? אולי למשהו כאן יש מידע?
ורק לי זה נראה לא סביר שאחרים ינהלו אותנו וגם יעבדו בלעדנו בפורום אחר?
אולי בכל זאת יהיה מצב להקים קבוצה לחרדיים בלבד בבחינת "מכל מלמדי השכלתי".
וידוע לי שיש בנציגות חרדים והם בהחלט אנשים מקסימים רק אני מעלה צד שאולי הם ירימו את הכפפה כמו הנציגים החילוניים.
אני לא רכשתי בפרויקט שלכם
אבל כמי שמצוי בתחום הנדל״ן ובפרט בענייני מחיר למשתכן אני הצצתי לשרשור פה,
ומשהו היה נראה לי מוזר בצורת ההתנהלות ורשימת הדרישות מהעיריה,
ולאחר שבדקתי קצת את הקבוצה ואת חבריה גיליתי את מה שחשבתי מראש שמנהלי הקבוצה אינם נמנים על הציבור החרדי ברובם,
ואין להם מטרה שהשכונה תהיה חרדית וד״ל,
ניסיתי להעיר את תשומת ליבכם, אך לצערי הערותי נמחקו......

אגב, לא שמעתי עד היום על מישהו שגילה בעיה רצינית בחוזה וקיבל תועלת מעו״ד במחיר למשתכן באף מקום בארץ, ואכמ״ל.

איש יקר

משתמש חדש
מישהו יודע אם סיימו לבחור את הדירות ?
כי אני נמצא בהמתנה.
מחכה שכמה יבטלו

BABYSTEPS

משתמש רשום
אני לא רכשתי בפרויקט שלכם
אבל כמי שמצוי בתחום הנדל״ן ובפרט בענייני מחיר למשתכן אני הצצתי לשרשור פה,
ומשהו היה נראה לי מוזר בצורת ההתנהלות ורשימת הדרישות מהעיריה,
ולאחר שבדקתי קצת את הקבוצה ואת חבריה גיליתי את מה שחשבתי מראש שמנהלי הקבוצה אינם נמנים על הציבור החרדי ברובם,
ואין להם מטרה שהשכונה תהיה חרדית וד״ל,
ניסיתי להעיר את תשומת ליבכם, אך לצערי הערותי נמחקו......

אגב, לא שמעתי עד היום על מישהו שגילה בעיה רצינית בחוזה וקיבל תועלת מעו״ד במחיר למשתכן באף מקום בארץ, ואכמ״ל.

מחקו לך הודעות כאן בפורום?! מוזר מאוד איזה אינטרס יש להם לעשות את זה?

בכל מקרה בוודאי שיש תועלת מעורך דין כי נציגי הקבלן עושים טעויות על ימין ועל שמאל ועורך דין מנוסה עובר על הפרטים החשובים ומזהה טעויות שכאלה.

למה אתה חושב שיש צורך בנציגות חרדית?
כדי שהשכונה תהיה חרדית?

אז ככה:לדעתי ישנם גם רוכשים חרדים שמעוניינים בשכונה מעורבת אם מפני שהם מודרניים אם מפני שהם חושבים שבכך יעלו מחירי השכירות(לדעתי זה לא נכון)

אז אם בשביל זה לבחור בנציגות חרדית- לא בהכרח תועיל.

אם בשביל ההיתר עיסקה-הרי שהעניין נפתר כמעט לחלוטין רק צריך לבקש מהקבלן ומקבלים כולל הצמדה
אם בשביל משאבות המים -כבר מטפלים בזה וטיפול נוסף על ידי הנציגות לא בטוח שיועיל

רות. פ.

משתמש פעיל
האמת שהייתי בחתימת חוזה אז שמעתי שמדפיסים חוזה חדש לאחד מהלקוחות של העו"ד
כנראה שהם באמת עושים משהו...

דרך אגב איזה טעיות שכיחות שכדאי לבדוק?

ייד

משתמש מקצוען
מחקו לך הודעות כאן בפורום?! מוזר מאוד איזה אינטרס יש להם לעשות את זה?
גם אני שאלתי את זה, אולי הנציג החילוני כאן בפורום התלונן..
בכל מקרה בוודאי שיש תועלת מעורך דין כי נציגי הקבלן עושים טעויות על ימין ועל שמאל ועורך דין מנוסה עובר על הפרטים החשובים ומזהה טעויות שכאלה.
דוגמאות בבקשה!
אני מדבר על מאות פרויקטים ברחבי בארץ! אף פעם לא שמעתי על טעויות שנפתרו ע״י עו״ד.
למה אתה חושב שיש צורך בנציגות חרדית?
כדי שהשכונה תהיה חרדית?
מותר לאנשים לרצות שכונה חילונית בבני ברק, אבל חשובה מאוד השקיפות...
לא יתכן שאברכים שקנו דירה בכסף שאין להם ע״מ לגור בשכונה חרדית איכותית במחיר סביר
ישלמו בתמימותם כסף למי שרוצה בדיוק ההפך..
ולכן חשוב שהכל יהיה גלוי מראש על השולחן וכל אחד יבחר את הקבוצה שלו. וד״ל.

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לעזרה-איך להוציא אישורי זכיות עדכנים במחיר למשתכן בב"ב
הקבלן מביא משהו מ-2020
ובחברה אומרים לי שזה מה שיש כרגע.....
והבנק דורש עדכני..???!!

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצ"ב העתק של חלק מהמכתב תגובה שנשלח ע"י עו"ד של הקבלן, לעו"ד שמייצג את הקבוצה לעתירה בענין המרפסת,
מה דעתכם על האיום בסוף. [מצחיק אותי שמהנוסח של המכתב נראה כאילו הם פתחו קופת צדקה לתמיכה במשפחות, מה שתכל'ס לדעתי הם לא מפסידים כלום ואולי רק מרויחים מזה שהם זכו בפרוייקט]
ואגב במכתב של ליאור הוא כותב שהוא מייצג 100 מהזוכים בעתירה זו כך שלפי"ז יצא שכל אחד יהיה צריך לשלם 200 ש"ח ולא 100.

מכתב עוד.jpg

OAOA

משתמש רשום
האם יש קבוצה במייל ועדכונים לגבי הפרויקט
אני ישמח להתחבר גם אני רכשתי שם דירה
ואני מרגיש לפי הדברים כאן שאני לא מעודכן
אשמח לחיבור לעדכונים בנושא

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש גם צאט

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם מושג אם אני מאחרת את הזמן שקבעו לי לתשלום לקבלן ביום או יומיים אם זה יכול לעשות לי בעיות עם הקבלן כגון קנסות וכדו'
תודה מראש

פיפציק

משתמש צעיר
ע"פ החוזה יש לך למשך שבוע לשלם ללא ריבית פיגורים, ליתר בטחון מומלץ להתקשר לקבלן.

תהילה1

משתמש חדש
לכל אלה שמרגישים שמפסידים את ההטבות של הקבלן, את האמת ההבטחות שלו היו ללא חתימה וללא שום כיסוי.
הוא והעיריה "סובבו" את הקבוצה...
לצערנו זכינו במקום תחת התנהלותה של עיריה שלא ממש קשובה לצרכי תושביה העכשוויים והעתידים. במקום לשקול ולראות כיצד ליישם ולשפר את התוכניות של הקבלן אמרו מידית שלא יתייחסו בכלל להתנגדות.
גם ההבטחות שינסו למצוא פיתרון שמרפסת הסוכה תצא מחדר הילדים, פיתרון שאפילו האיש הפשוט יכול למצוא לבד, לא נעשה דבר בנידון וזה עוד לפני הדיבורים על העתירה.
בקיצור "עבדו" עלינו. כדי להריץ את העניינים.
אכן יכלו לצאת דירות טובות יותר אך לצערנו זאת רק אשמת העיריה. כי לקבלן יש אינטרס רק להרוויח ומי שצריך לעמוד לטובת התושבים ולדאוג לכך שהדירות שיבנו בעיר יהיו נורמליות ויותר מכך זאת רק העיריה.

תהילה1

משתמש חדש
את האמת בדירות הבאות שישווקו במסגרת מחיר מופחת שמחירן יקר יותר, אם תהיה כזאת התנהלות וכזה תכנון לא מוצלח, אין טעם בהטבה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה