מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

י ו

משתמש פעיל
אני רוצה להצטרף לקבוצת הזוכים איך עושים את זה

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לזוכים שעשו בשכל וחסכו המון כסף בזה שלא לקחו עו"ד עם כל הקבוצה.
אני כן הצטרפתי וכל מה שקבלתי בתמורה
זה כמות של ידע ומושגים שעם קצת השקעה אפשר לדעת אותם לבד מהחומר שהקבלן פרסם
ומההסברים של נציגי החברה במעמד החתימה.
כך שיצא שלי העו"ד לא הוסיף שום ידע.
[ואם כבר הרבה הפסידו בזה ששמעו בקול העו"ד לדחות את מועד החתימה הכי הרבה, ובפועל כבר הצמידו למדד
ומחר יכול להיות שהמחיר יעלה, אומנם הוא לא אשם כי זה לא היה צפוי שיקבלו היתר בשלב זה] .
ונכון שהוא נוכח במעמד חתימת החוזה, אבל בתכל'ס אין לו שום השפעה שם והעו"ד של הקבלן לא סופרים אותו.
ואמרה לי אחת שהיתה שם היום, שהעו"ד של הקבלן צעקה עליו ליד כולם כשניסה קצת להכנס לענינים של מיוצג שלו ופשוט השאירה אותו עם לשון בחוץ.
[אפשר לשאול אותו שם שאלות ולקבל תשובות מפורטות ואין ספק שיש לו את כל הידע הדרוש, אבל את כל השאלות אפשר גם לשאול את העו"ד של הקבלן ולקבל את אותם תשובות בדיוק].
ועל החשש שיש טעות בחוזה אפשר באמת להיות רגועים והראיה שעד עכשיו לא מצאו טעות הכי קטנה אצל 1 מתוך 300 המיוצגים. [וכידוע כל החוזים אותו דבר] וכנראה שכן אפשר לסמוך על חברת הבקרה, וגם אם היו מוצאים טעות היו מתקנים לכולם, ולא צריך בשביל זה שני עו"ד שלקחו בסה"כ כמעט חצי מיליון שקל "לאחר הנחה כמובן כי אנחנו קבוצה גדולה", היה מספיק שאחד יקח אותו שיעבור על החוזה שאין בו טעות והיה מעדכן את כולנו בפורום הנכבד הזה או דרך הנציגות.
אבל מי יודע אולי בהמשך זה יביא תועלת עד קבלת הדירה
מה שבטוח שעד עכשיו לא הפסדתם כלום.

ב. ש.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אני לקחתי - וממש שמחה שלקחתי.
הייתי אתמול בחתימת חוזה - גמרנו וחיכינו שחופית תואיל בטובה לקבל אותנו...
העו"ד שלנו חייב אותה לבוא - יכלנו לחכות גם חצי שעה!!!

דבר נוסף
יש את כל העניין של מרפסת סוכה, אם יהיה פס"ד - אז כל הרוכשים ירוויחו,
אם יגיעו לפשרה - זה יהיה רק למי שמיוצג!

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יכלנו לחכות גם חצי שעה!
זה לא שוה 2000 ש"ח
דבר נוסף
יש את כל העניין של מרפסת סוכה, אם יהיה פס"ד - אז כל הרוכשים ירוויחו,
אם יגיעו לפשרה - זה יהיה רק למי שמיוצג!
גם מי שלא לקח את העו"ד ורק יצטרף במאה ש"ח לעתירה יקבל מה שכולם יקבלו בפשרה.

ב. ש.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה לא שוה 2000 ש"ח

זכותך לחלוק,
הרגשנו שהיה שווה
לכל אורך הדרך - ענה לנו בשמחה.
חוצמזה,
שהתייעצנו לפני כן עם אנשי מקצוע
ב2000 ש"ח שווה לקחת עו"ד.
כל אחד והבחירה שלו.
רק לא הבנתי מה העניין לעשות רע לאנשים שכן לקחו?
זה עושה לכם טוב?

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ב2000 ש"ח שווה לקחת עו"ד.
נכון מאוד... אבל זה בתנאי שצריך אותו.
רק לא הבנתי מה העניין לעשות רע לאנשים שכן לקחו?
זה עושה לכם טוב?
ח"ו כתבתי את זה לתשומת לב הזוכים האחרים בפרוייקט שלנו ובשאר הפרוייקטים, שכשאנשים טובים ונחמדים יסבירו להם שבלעדיהם הם נכנסים לסיכון שיגנבו אותם, שיחשבו פעמים לפני שהם משלמים 2000 ש"ח בשביל חסכון של חצי שעה בזמן, ולקבל תשובות בתשלום בזמן שהם יכולים לקבל את אותן תשובות בחינם.
עכ"פ נראה לי שהמטרה של הפורום זה לחלוק ידע לעזור אחד לשני.
אבל אם בכל זאת זה גורם לכם להרגיש רע קבלו את התנצלותי.

רות. פ.

משתמש פעיל
מס 1 דווקא לי מאוד עזרת
אשמח לשמוע אם יש מישהו נוסף שחושב שכדאי לקחת עו"ד
וכן אשמח לשמוע איך מצטרפים לעתירה
תודה

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וכן אשמח לשמוע איך מצטרפים לעתירה

נ"ל שעדי טסה מהנציגות מרכזת את הנושא.
מצ"ב קובץ שנשלח לכל מי שהצרף להתאגדות עם שמות הנציגים ופרטים ליצירת קשר.

קבצים מצורפים

• נציגות מחיר למשתכן בני ברק.xlsx
    KB 10 · צפיות: 90

OAOA

משתמש רשום
אשמח לדעת על מה העתירה בקשר למרפסות סוכה וכן איך מצטרפים
האם ידוע למשהו האם מטפלים בבעיה של משאבות המים החשמליות
תודה

רוצה בחיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
כפעיל 8 במחיר למשתכן בכל הארץ
לעתירה ממש ממולץ להצטרף
לשאר הענינים לא כל כך חשוב

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בנוגע לעתירה
או שנרויח או שלא !!!!
מה שבטוח שאת ההטבות שהקבלן רצה לתת בנתיים הפסדנו!!!!!!!!!!
80*80 בריצוף
ברז במרפסת
חיפוי שיש בתוך הבניינים

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם מושג מה עם המרפסות סוכה?
מחתימת החוזה לא קיבלתי שום עדכון מהעו"ד\נציגות.
אפרופו נציגות, נודע לי שיש קבוצה של זוכים בפרוייקט שלנו
שפתחו קבוצה לחילוניים בלבד [בתחילת האשכול אפשר למצוא אזכור לזה]
ולפי מה שהבנתי [לא בדוק 100%] הנציגים החילוניים שמנהלים את הקבוצה של כולנו
[ובראשם לפעמים "איתן רוה" שפרש אחרי החתימה עם העו"ד על הייצוג, וחזר לענין הסוכה וכמדומני שפרש אח"כ עוד הפעם] חלקם מנהלים גם את הקבוצה שם.
רק לי יש סקרנות מה מתחולל שם בלעדנו? אולי למשהו כאן יש מידע?
ורק לי זה נראה לא סביר שאחרים ינהלו אותנו וגם יעבדו בלעדנו בפורום אחר?
אולי בכל זאת יהיה מצב להקים קבוצה לחרדיים בלבד בבחינת "מכל מלמדי השכלתי".
וידוע לי שיש בנציגות חרדים והם בהחלט אנשים מקסימים רק אני מעלה צד שאולי הם ירימו את הכפפה כמו הנציגים החילוניים.

בקרוב

משתמש רשום
אני כן הצטרפתי וכל מה שקבלתי בתמורה
זה כמות של ידע ומושגים שעם קצת השקעה אפשר לדעת אותם לבד מהחומר שהקבלן פרסם
ומההסברים של נציגי החברה במעמד החתימה.
כך שיצא שלי העו"ד לא הוסיף שום ידע.
[ואם כבר הרבה הפסידו בזה ששמעו בקול העו"ד לדחות את מועד החתימה הכי הרבה, ובפועל כבר הצמידו למדד
ומחר יכול להיות שהמחיר יעלה, אומנם הוא לא אשם כי זה לא היה צפוי שיקבלו היתר בשלב זה] .
ונכון שהוא נוכח במעמד חתימת החוזה, אבל בתכל'ס אין לו שום השפעה שם והעו"ד של הקבלן לא סופרים אותו.
ואמרה לי אחת שהיתה שם היום, שהעו"ד של הקבלן צעקה עליו ליד כולם כשניסה קצת להכנס לענינים של מיוצג שלו ופשוט השאירה אותו עם לשון בחוץ.
[אפשר לשאול אותו שם שאלות ולקבל תשובות מפורטות ואין ספק שיש לו את כל הידע הדרוש, אבל את כל השאלות אפשר גם לשאול את העו"ד של הקבלן ולקבל את אותם תשובות בדיוק].
ועל החשש שיש טעות בחוזה אפשר באמת להיות רגועים והראיה שעד עכשיו לא מצאו טעות הכי קטנה אצל 1 מתוך 300 המיוצגים. [וכידוע כל החוזים אותו דבר] וכנראה שכן אפשר לסמוך על חברת הבקרה, וגם אם היו מוצאים טעות היו מתקנים לכולם, ולא צריך בשביל זה שני עו"ד שלקחו בסה"כ כמעט חצי מיליון שקל "לאחר הנחה כמובן כי אנחנו קבוצה גדולה", היה מספיק שאחד יקח אותו שיעבור על החוזה שאין בו טעות והיה מעדכן את כולנו בפורום הנכבד הזה או דרך הנציגות.
אבל מי יודע אולי בהמשך זה יביא תועלת עד קבלת הדירה
מה שבטוח שעד עכשיו לא הפסדתם כלום.

אני דווקא כן לקחתי עו"ד ולא מתחרט לרגע.
כאשר מדובר בהשקעה גדולה כל-כך, לחסוך את הפרוטות הללו זה ילדותי לטעמי, (וכן לא כל-כך איכפת לי כמה בשורה התחתונה הם ירוויחו), זה שאתה לא מצאת טעויות בחוזה לא אומר שהם אינם עלולים לקרות. ומפורסמות אינם צריכים ראיה.
[חוצמזה שיש כל מיני זוטות על הדרך שכבר קיבלתי ממנו חינם אין כסף דוגמת ייפוי כח לבחירת דירה.]
ובל נשכח שאנחנו רק בתחילת הדרך.

אמנם ת,האמת גם אלו שלא שכרו ייעוץ משפטי נהנים מההפקר מפועלם של העו"ד, ולדוגמה רק הרעיון והדחיפה של לצאת למאבק משפטי בענין מרפסות הסוכה, והצמדה לפני קבלת היתר שבא מיוזמתם, ובינתיים נשאו פירות חלקיים. ולטעמי חלק מאלה שלא שכרו את שירותיהם נובע מחשיבה זו, שאחרים ישלמו ואת התוצאות כבר הם יקצרו, (נוכחתי לפגוש למשל בזום של ליאור מכרים שלא שכרו את שירותיו סתם כי הלינק פורסם בקבוצה).
יתרה מזאת לולא שהתווסף בהצעת התביעה על מרפסות הסוכה הסיכוי שרק התובעים יהנו מאופציית פשרה, אין לי ספק שהיו פחות נרשמים, שה"פראיירים ישלמו".

בכל מקרה אני ממליץ בחום שכירת הייעוץ המשפטי, וכל ערום יעשה בדעת!

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא אומר שהם אינם עלולים לקרות
התייחסתי לזה בדברי לעיל, שבשביל זה לא צריך שכולנו נקח עו"ד אלא מספיק שנשתתף עם1 בשביל כולם.
לחסוך את הפרוטות הללו זה ילדותי לטעמי,
כבר אמר החכם "שעל טעם וריח אין להתוכח" אז בהצלחה מכל הלב.

והצמדה לפני קבלת היתר שבא מיוזמתם
לפי הידוע לי זה רק הזיק לכל מי שחתם לאחר ההיתר שהצמידו לו למדד לפני שהוא חתם, תקן אותי אם אני טועה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה