כללי מחיר ללוגו חסידי

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סליחה אבל זה פשוט קצת דחוף, שלחתי מייל לתמחור אבל עד שישיבו לי בינתיים חייבת לקבל מושג כללי..

כמה מקובל לקחת לעיצוב לוגו בסגנון חסידי? (ברמה בינונית אבל מקצועית)
אני צריכה לתמחר לוגו ובלאנק, לי אמרו שבסביבות 300 זה נכון??
תודה לעונים

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מציע שתתני ללקוח לבחור ברמות שונות של לוגו לפי רמת השקעה שלך
בסיסי 300
יותר 500
יותר יותר [כולל מס' דוגמאות, תיקונים וכו']
וכן הלאה
פלוס נוסף, אם יבחר בבסיסי, לא יהיו לו "טענות"

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן, זה מה שאעשה, תודה
אבל מה עם הבלאנק? התכוונת שזה כלול במחיר?

evelin

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ועוד שאלה קטנה- באיזה רזולוציה אני צריכה לספק את הלוגו משהו בגודל A3 בערך או יותר מזה??

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
A3 זה ענק
A4 ברזולוציה של 300 PPI מספיק

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי הבלאנק
לא התכוונתי שזה כלול
אבל אחרי שיש לוגו והלקוח מרוצה, אם העבודה על הבלאנק זורמת לך, הייתי מתגמש ונותן מחיר חבילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה