ביקורת מחירי כובעי חסידי וסופר

מנחם איזן

משתמש רשום
המחירים של כובעי חסידי וסופר תמיד היו בשמים (600 ש"ח) אבל כרגע המחירים עולים יותר מאלף ש"ח בזמן שהכובעים העגולים והקניטשים
אפשר לקנות בחצי מחיר ולא משהו דפוק אלא משהו יפה וטוב
משהו יודע מה אפשר לעשות כשאנחנו לא עוברים את החודש מאיפה אני יביא עוד אלף ומשהו שקל
וזה משהו שאני לא יכול בלי זה כיון שבחסידות כלם הולכים כך
בתקוה שמשהו יתעורר וידוח לרבנים שיעשו מה שאדמורים בגור עשו לכובעי עגול והספודקים !

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המחירים של כובעי חסידי וסופר תמיד היו בשמים (600 ש"ח) אבל כרגע המחירים עולים יותר מאלף ש"ח בזמן שהכובעים העגולים והקניטשים
אפשר לקנות בחצי מחיר ולא משהו דפוק אלא משהו יפה וטוב
עשית סקר שוק?
אולי אפשר להשיג ב300-400 השאלה תוך כמה זמן הכובע נהיה סמרטוט..

מנחם איזן

משתמש רשום
עשית סקר שוק?
אולי אפשר להשיג ב300-400 השאלה תוך כמה זמן הכובע נהיה סמרטוט..

יש כובע בשם שטארק עם שערות סנטטי אבל זה לא נראה טוב ואין כמעט אנשים שהולכים עם זה
וגם המחיר שלו לא זול בכלל פעם זה היה 600+ ש"ח הים אני לא יודע

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
בכובעי סאמט יש מנופול, הנשלט על ידי אדם אחד!
יש לו גם כובעים רגילים, אבל בהם התחרות מנצחת.
בשטריימל יש כמה וכמה יצרנים, ולכן המחיר הגבוה לא נוסק אל-על.

יודעלה

משתמש מקצוען
אני שמח לגלות שב"ה מישהו פתח כאן אשכול עבור נושא זניח זה.
לעניות דעתי, המהפכה קרובה מתמיד. ולא, זה לא חייב להתחיל מלהחתים את הרבנים !!!!!!
שוחחתי עם מוכר כובעים בעיר מגוריי ושאלתי אותו ברציניות (שילוב בין רציניות לציניות) למה א"א ללכת עם קסקטים.
הוא הפתיע אותי בתשובתו באומרו שכל לקוח שלישי בממוצע שואל אותו את זה.

חבר'ה !!!!!!
הרצון וההבנה בצורך לשינוי כבר קיימים, בפרט עתה בהפציע עונת הגשמים, שהכובעים במרב הסיכויים להרס.
צריך פשוט להתרכז, קבוצה של 20 גברים, מכל עיר חרדית , שיקבלו על עצמם לעטות קסקט בתפילות מנחה מעריב.
זה ימשיך בצורה מהירה הרבה יותר ממה שחשבנו !!!!!!!!!

אם אתם יודעים איך לפתוח טופס דיגיטלי לצורך ההתרכזות, כמו שפתחו כאן נגד יוקר המחיה, מוזמן לפתוח ולהעלות את זה.

"עשו למען ההורים המוציאים בכל שנה בסביבות 3,000 למען יקיריהם הבחורים שצריכים בכל תקופה כובע חדש, בגלל שהכובע הקודם נהרס וזה כבר לא כזה שבתי"

יוסי951951951

משתמש צעיר
לעניות דעתי, המהפכה קרובה מתמיד. ולא, זה לא חייב להתחיל מלהחתים את הרבנים !!!!!!
שוחחתי עם מוכר כובעים בעיר מגוריי ושאלתי אותו ברציניות (שילוב בין רציניות לציניות) למה א"א ללכת עם קסקטים.

חבר'ה !!!!!!
הרצון וההבנה בצורך לשינוי כבר קיימים, בפרט עתה בהפציע עונת הגשמים, שהכובעים במרב הסיכויים להרס.
צריך פשוט להתרכז, קבוצה של 20 גברים, מכל עיר חרדית , שיקבלו על עצמם לעטות קסקט בתפילות מנחה מעריב.

אם אתם יודעים איך לפתוח טופס דיגיטלי לצורך ההתרכזות, כמו שפתחו כאן נגד יוקר המחיה, מוזמן לפתוח ולהעלות את זה.

"עשו למען ההורים המוציאים בכל שנה בסביבות 3,000 למען יקיריהם הבחורים שצריכים בכל תקופה כובע חדש, בגלל שהכובע הקודם נהרס וזה כבר לא כזה שבתי"
קסקט לא נראה לי שילך
אבל פעם היו הרבה אנשים שהלכו בחורף עם קוטשמה (לא יודע בדיוק איך לתייג)
עכשיו מתחיל החורף לדעתי זה ילך הרבה יותר טוב

ר. המוסד

משתמש מקצוען

חבר'ה !!!!!!

זה מה שבעלז עושים עם הבחורים בישיבה קטנה
אבל לא ראיתי עוד חסידיות שהלכו בעקבותיהם

נראה שיותר מעשי זה להכניס את הכובע הסינטטי לציבור

רמיזא

משתמש מקצוען
ביבער כובעים הוציאו כובע סינטטי דומה לשטארק רק הרבה יותר יפה, עלות יותר זול מאלף ש"ח לא זוכר כרגע כמה.

מנחם איזן

משתמש רשום
שמעתי שהבעל הבית על קרוס וסופרים הוא אחד שקוראים לו ביבלה שלו יש
גם את חנות הספרים של אור החיים
ובאם זה נכון אז צריך לעשות חרום על אור החיים ששמה יש כן תחלופה לחניות אחרות.

איזה שם?

משתמש מקצוען
שמעתי שהבעל הבית על קרוס וסופרים הוא אחד שקוראים לו ביבלה שלו יש
גם את חנות הספרים של אור החיים
ובאם זה נכון אז צריך לעשות חרום על אור החיים ששמה יש כן תחלופה לחניות אחרות.
לא נכון,קרויס שייך לחסידות אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה