חוו"ד מחילה על השעה המאוחרת!

yosefM

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מצטער על השעה, אבל הייתי חייב לשתף לפני מחר למה מחר יש כמה דברים חשובים לעשות ;)
אז ככה, פעם ראשונה שאני מנסה לצייר ציור מרונדר, ככה עבדבתי עליו כמה שעות טובות.. בערך מצאת שבת (לא עלינו)
ועכשיו ישתבח שמו סיימתי,
אז אני מבקש ממכם, (במיוחד ממך @ישראל ספרא אשף הרינדור) לשאול את דעתכם המקצועית על הציור שלי..
תודה רבה ממש!
נ.ב
(דרך אגב, הרקע נעשה בהמשך מתישהו, אז תתעלמו ממנו)
ושוב תודה!
(ומחילה על החפירה)
רינדור.png

InbarOchert

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יפה! באיזה תוכנה משתמש?
יהיה מעניין לראות רינדור של אחד הציורים הפנטזים כמו למשל ההלפלינג שרוכב על המכרסם מאינקטובר

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אה אני מזהה אותו. זה מהציורים הקודמים שהעלית פה.... תוצאה יפה מאד!
אני חושב שכדי למלאות את השטחים במברשת גדולה ורכה ולא במברשת קטנה, כי כך תוכל לקבל מראה אחיד יותר במעבר של הטונים הן בפנים והן בבגדים, אלא אם כן רצית דוקא את התוצאה הזו שבהחלט מהווה סגנון בפני עצמו...
את הטקסטורה של כל חלק תוכל להוסיף (במברשת שממחישה את החלק הנבחר) בשכבת שילוב מעל כל פריט בנפרד (חולצה, שולחן, פנים וכו') וכך הצבע הרך שמתחת הופך למשהו חי...
בהצלחה!

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אההה... מה שה רינדור?
מקווה שאני לא עושה בושות....
הפיכת אינפורמציה, כמו טקסטורות ואפקטים, לתמונה (מילוג)
בהשאלה לציור : ציור מרונדר הוא ציור ריאליסטי מאד, עד שנראה כתמונה.
לאו דווקא מבחינת הפרופורציות הגופניות האמיתיות וכדו', אלא מבחינת רמת הגימור.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מקסים, עושה לך טוב לוותר על הקו. באמת הדרך לעשות את זה היא ליצור קונטרסטים, כהה על בהיר ובהיר על כהה ואז לא חייבים את הקו. נראה שזה מה שעשית, אני נהניתי מהציור הזה הוא חמוד ונעים. הקפלים של הדף המקופל הפתוח ממש מוסיף. יאללה תנסה עוד כמה.. הדמות עצמה חביבה. אהבתי חוסר סימטריה בגבות.

yosefM

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יפה! באיזה תוכנה משתמש?
יהיה מעניין לראות רינדור של אחד הציורים הפנטזים כמו למשל ההלפלינג שרוכב על המכרסם מאינקטובר
בקליפ סטודיו. יפה שאת זוכרת ;) ואחלה רעיון!
אה אני מזהה אותו. זה מהציורים הקודמים שהעלית פה.... תוצאה יפה מאד!
אני חושב שכדי למלאות את השטחים במברשת גדולה ורכה ולא במברשת קטנה, כי כך תוכל לקבל מראה אחיד יותר במעבר של הטונים הן בפנים והן בבגדים, אלא אם כן רצית דוקא את התוצאה הזו שבהחלט מהווה סגנון בפני עצמו...
את הטקסטורה של כל חלק תוכל להוסיף (במברשת שממחישה את החלק הנבחר) בשכבת שילוב מעל כל פריט בנפרד (חולצה, שולחן, פנים וכו') וכך הצבע הרך שמתחת הופך למשהו חי...
בהצלחה!
את האמת ניסיתי אבל לא מצאתי מברשות מתאימות. אם יש למישהו פה ויכול לשתף אני אשמח!

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
את האמת ניסיתי אבל לא מצאתי מברשות מתאימות. אם יש למישהו פה ויכול לשתף אני אשמח!
קודם כל בשביל מילוי השטח פשוט להשתמש בSOFT ROUND המברשת הכי בסיסית ופשוטה, בשביל טקסטורה אתה יכול ליצור לעצמך מברשת בקלי קלות, כדאי שתחפש באינטרנט איזה הדרכה ליצירת מברשת בפוטושופ ויש מלאא כאלה, בהצלחה מרובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה